Jump to content

Boneyard


OceanSize

Recommended Posts

Boneyard...pa ok su, mada njihovu publiku cini njihovo drustvo, devojke, a i devojke koje se pale na nekog od njih. Malo je glupo sve to, jer su drndali instrumente godinu dana i posle toga "hajde da napravimo bend"... Ipak nemaju neko iskustvo! Svaka cast Dusku (basisti) koji svira i u Truloj koaliciji! On je najjaci, ostali su paljevine... Poz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Boneyard...pa ok su, mada njihovu publiku cini njihovo drustvo, devojke, a i devojke koje se pale na nekog od njih. Malo je glupo sve to, jer su drndali instrumente godinu dana i posle toga "hajde da napravimo bend"... Ipak nemaju neko iskustvo! Svaka cast Dusku (basisti) koji svira i u Truloj koaliciji! On je najjaci, ostali su paljevine... Poz!

tebe je verovatno neko od njih iskashirao kao shugavo kuche pa sad malo tvrdish pazar il kako se vec kaze...

pa, majku mu, nije to nishta strashno... ima joshte finih, mladih muzichara radih intimiziranju sa grunge curicama bledog lica, rumenih usana, masnih kosica...

a to koliko Dejan svira te gitare po KG-u... pa vjerojatno ima gitaru koja je tvoje godishte...

 

kako bi svi vi "pacifisti" iskucali:

poz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije mene niko iskasirao, ali jeste glupo da oni svoju muziku nazivaju "grunge" kad tu ima mozda vrlo malo toga... To je neki nu-metal, sa tek ponekim punk prizvukom, a o pesmi Blind Answer ne treba ni pricati (pisati)! Dovoljno je cuti onaj techno pocetak! Verovatno ti je Dejan drug, pa ga branis. Ne znam koliko je stara njegova gitara, ali on je u bendu od pre pola godine. Mislim da je bilo mnogo jace bez njega. Jocinu isfoliranost cu preskociti! pukeface.gif Pozdrav pravim i iskrenim grungerima!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sajt je prso odavno...upsate ce biti ovih dana...

 

a o grungeu necemo sad ne bi bilo lepo...barem bih o tome mogao da napisem knjigu..ali necu da budem icon_spava.gif tako da...BATALI...ako ti se ne svidja nemoj da slusas...ok? i makoliko losi ljudi bili u bendu(da jesu ne bih svirao sa njima), nikad ih ne pluj pred-a-mnom... icon_mad.gif nije lepo....

 

inace snimljena je nova stvar..uradjen miks i ako neko hoce...slobodno

 

Dzabe je...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne kazem da su losi ovi iz benda (uostalom, vec sam pohvalila Duleta i uvek cu ga hvaliti), ali cinjenica je da Joca odskace...nekako mi se cini da je pun sebe! Dule i Vuki su skroz ok, a Mimija i Dejana ne poznajem licno tako da ne mogu ni da kazem ista... Imam neki njihov disk (16 pesama) i mozda je najjaca pesma Paying For Heaven iako Mimijev glas i ne zvuci bas najbolje u refrenu. Kako mogu da dodjem do teksta ove pesme? Bila sam na svirkama mnogo puta (prvi put pre 2 godine, otprilike na samom pocetku) ali bi mogli da ubace i obrade nekih grunge pesama...nesto od Pearl Jama ili AIC-a... Poz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...