Jump to content

Silent Kingdom


walk

Recommended Posts

Koliko vas je upoznato sa ovim sastavom!

moci dolaze iz Sarajeva ( stavio bi pod domaca scena ali vi to smatrate da nije)

uskoro njihov album Bloodless za nasu etiketu!

vise informacija na www.walkrec.tk ili na www.silent-kingdom.co.ba ili www.silentkingdom.tk !

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...
moracu te malo samo demantovati bend dolazi iz Sarajeva!

a slazem se da je jedan od najboljih u BiH!!

vredi poslusati i videti o kakvom se kvalitetu radi!

Napokon!

nakon dugo iscekivanja novi album je u prodaji!

 

Silent Kingdom- Bloodless !

Odlicni album koji vas nece ostaviti ravnodusnim!

uverite se zbog cega su jedna od najboljih Black metal sastava u BiH ( a i jedan od najkvalitetnijih na ex-YU sceni!!)

Album je nabavljiv preko WALK Distribucije!

A za par dan ce te ga moci uzeti u Mordoru ili naruciti preko REX distribucije!!

Album donosi 9 Black/death pesama:

1.Through Darkness, Sorrow and light (intro)

2.He walks with him

3.Bloodless

4.Standing at the end of their fate

5.Snake's call

6.Of Illusion made

7.Inside the shell of lies

bonus tracks

8.Towards the lost worlds

9.Neverending search

 

Trajanje: preko 50 min!!

 

Album je odradjen u SONY DADC u Austriji (sto znaci po svetskom standardu i kvalitetu)!

Buklet sa tekstovima i slikama!

vise informacija na www.silent-kingdom.co.ba ili na www.walkrec.tk

uskoro i mp3 nekih pesama!!

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas ne interesuje da cujem i jedan band iz bih, naravno osim Interfectora.

Prvo Interfector nije iz BiH, vec iz RS, sto ce napisati i momci iz benda!

 

Silent Kingdom, hm...josh ga nisam dobio, ali volio bi ga poslusati, promos fino zvuci, ali mi smeta produkcija, inace muzika je prilicno originalna!

 

Poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas ne interesuje da cujem i jedan band iz bih, naravno osim Interfectora.

poslacu ti sada do Branka pa cu mu reci da ti da jedan u mordoru!

pa ako budrh hteo odraditi recenziju!

a inace cu ako dobijem i Krv da ti posaljem , ako ne sada sledeci put!

ok javljam ti kada posaljem do branka!

 

sada necu puno da pricam o bendu , ali je jebeno dobar!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

poslacu ti sada do Branka pa cu mu reci da ti da jedan u mordoru!

pa ako budrh hteo odraditi recenziju!

a inace cu ako dobijem i Krv da ti posaljem , ako ne sada sledeci put!

ok javljam ti kada posaljem do branka!

 

sada necu puno da pricam o bendu , ali je jebeno dobar!

Vazi, kao sto rekoh bas me zanima, jer mi je neko vec rekao da su nesto originalniji od ostalih bendova sa ovih prostora.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ima vec dvije godine pokusavam da ih cujem ali nista icon_sad.gif Laki je svojevremeno napisao izvjestaj sa jedne njihove svirke iz TU cini mi se, i falilo im je clanova na bini icon_confused.gif

za par dana ces moci da ga kupis u Mordoru ili narucis od rex=a!

a na albumu su svirali 3 clana , ali sada su u punom sastavu i ima ih 4 clana koji su stalni i koji ce svirati koncerte!

Share this post


Link to post
Share on other sites

OK, jos nisam preslusao celi album, necu da pokusavam sa vidovitoscu, ali one dve pesme sa promo diska mi se uopste nisu svidele. Od ovog benda zaista treba nabaviti Visions from Forgotten Land, jeste da je produkcija losa, ali idejno je album odlican. Bas ti etno elementi kojih je bilo tamo, i super rad klavijatura, na ponudjenim promo pesmama sa novog albuma ne postoje.

 

Uzivo su bili poprilicno losi, tri coveka koja su pokusala da odrade posao za jedno 6 ljudi (kako zvuci taj prosli disk), bubnjar koji je posteno ispadao... Mozda sam ja tad ocekivao mnogo vise (a gde nisam, ostao sam u Tuzli samo zbog tog koncerta, a isao potpuno drugim poslom (kupovina duple bas pedale)).

 

Napisacu jos kad preslusam album...

 

Poz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogu li neke njihove stvari da se nadju na netu, jer ja jeli ne zivim u Srbiji.

bice par pesama za net!

Visions .. ce biti reizdat za par meseci , tako da ce se i taj album moci kupiti!

inace bend priprema novi materijal koji bi trebao da bude nesta jebeno!

tj bice ti i etno sa visionsa i jos ddosta stvari!

ali to kada bude gotovo , inace se priprema 1 nova pesma koja ce trajati preko 17 min plus istrumental koji ce trajati preko 7min!

to ce piti verovatno , ako se uspe izdato na ploci!

ali i o tome kasnije kada sve bude dogovoreno!

 

a ja sam prije par meseci slusao uzivo , tj gledao pesmu from the white towers i ne da su je odsvirali dobro vec odlicno!

ma otom potom jer pricacemo o tome kada bude svirki!

 

P.S album se moze poslati u bilo koji drzavu u svetu!!!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
From The White Towers??? icon_biggrin.gif

Walk Records predstavlja:

 

23.04.2005 Doboj

 

Silent Kingdom - Black Metal - Sarajevo

 

Monument- Death/Thrash Metal- Banja Luka

 

Ulaz od 20:30 h!

Cena Ulaznice: 4KM

Mjesto: Klub "Rupa" ( preko puta Gimnazije)! Doboj!

 

Nastavljamo sa koncertinim aktivnostima )

Nakon dugo vremena Silent Kingdom je ponovo koncertno aktivan , uvjerite se zbog cega jedan od najjacih bendova BiH ( a i sire )!

 

Na koncertu ce se moci kupiti samo izdanja WALK Records!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pošto ja živim u Nemačkoj, imate li aspiracije da možda vaš materijal pokažem nekim umetnicima ovde? icon_mrgreen.gif

Pozdrav !

naravno da smo zainteresovani!

ajd mi javi adresu pa cu ti poslati promosa , flayera i ostalog promo materijala!

 

za ove u srbiji koje sam obecao u toku sedmice saljem paktete do Branka ( REX) pa cu vam javiti da pokupite!

 

a da ponvim najavu!

 

Walk Records predstavlja:

 

23.04.2005 Doboj

 

Silent Kingdom - Black Metal - Sarajevo

 

Monument- Death/Thrash Metal- Banja Luka

 

Ulaz od 20:30 h!

Cena Ulaznice: 4KM

Mjesto: Klub "Rupa" ( preko puta Gimnazije)! Doboj!

 

Nastavljamo sa koncertinim aktivnostima )

Nakon dugo vremena Silent Kingdom je ponovo koncertno aktivan , uvjerite se zbog cega jedan od najjacih bendova BiH ( a i sire )!

i upoznajte se sa ovim jako kvalitetnim i svakim danom sve boljim bendom iz BL!

 

Na koncertu ce se moci kupiti samo izdanja WALK Records!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Evo par reci i od mene!

 

Sto se tice Samih Bendova :

Monument- Bend me prijatno iznenadio!

cuo sam da su dobri , i sada su me uvjerili u to, nadam se da ce bend nastaviti sa trudom i da ce postati sve jaci! a i dace zasvirati po celoj BiH i ostalim ex-Yu drzavama icon_smile.gif) momci sviraju jako dobro i uzivo izgledaju ubedljivo!

 

Silent Kingdom- Nakon toliko vremena ne sviranja ponovo jedan duzi koncert!

sta reci o ovim Momcima , Jebeno dobro. momci su odradili jako profesionalno svoj posao, bice i snimak na VHS ( a vjerovatno i na cd) pa ce se ljudi uvjeriti u njihov kvalitet! One Baklje i Bljuvanje vatre daje jos jednu novu dimenziju Silent Kingdom-u!

Ljudi u Visokom ce vidjeti da je vreme koje je Silent Kingdom proveo ne svirajuci napravilo od njih totalnu zvijer i sada njihov zvuk i nastup djeluje potut jednog Tornada koji rusi sve pred sobom i uvijek ga pamtite!!

 

Nihad (Tonac) -je nastimao jebeno dobar zvuk i svi koji hoce Tonca koji zna svoj posao slobodno ga zovite jer je vise od profesionalca!!

 

Publika- Prvo velik pozdrav za ljude iz BL koji su dosli u dosta velikom broju , koji su zrtvovali svoje vreme i pare za karte i bili na ovom koncertu. hvala i ljudima koji su dosli iz Sarajeva. a hvala i onim iskrenim Dobojlijama ( kojih je bilo jedva 30kom) koji su dosli pogledati ovaj pravi spektakl, a ostale dobojlije i one najvece metal face iz doboja koji nisu bili tu mogu samo da se nadaju da ce neka curica reci kako su oni glavni metalci, a ja cu samo reci da su obicni pozeri!

 

zao mi je sto je ovaj koncert prosao sa jako malom posetom , jer me je to zaustavilo i u Doboju sada neko vreme nece biti koncerata , zao mi je zbog onih vernih fanova ali njima cu se oduziti sigurno!

Ako sledeci put budem pravi koncert pravicu samo pod razlogom da mi mogu doci ljudi iz Sarajeva , Tuzle, Zvornika, BL i jer izgleda da je u Doboju i okolini previse malo iskrenih metalaca!

 

P.S neko je rekao sto se ne organizuju koncerti u manjim mestima poput Doboja, Samca , Modrice pa eto sto ne jer se totalno neisplati organizovati gde ce doci 30 ljudi , toliko o iskrenosti metalaca, svaka cast onoj manjini sto je dosla i njima necu ostati duzan sigurno!

a ostalim pozerima sto samo pricaju mogu reci manite se metala , slusajte stoju , cecu , baju i ostale tako cete biti vece face!!

 

A Ako neko misli da bi mogao uspeti neka se javi ja cu mu dati kontakte sve dogovoriti bendove a on neka snosi finansije icon_smile.gif)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...