Jump to content

Broken Strings


Stringer

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dakle ljudi jedino što mogu da vam kažem je hvala svima!

I još jednom hvala svima!

 

Ja lično još nisam svestan toga da smo pobedili. Mislim jesam samo je nekako čudno!

 

Pre svega moram da kažem da je bilo super zezanje i da smo se svi do jaja zajebavali! Dakle stvarno je atmosfera među bendovima bila više nego prijateljska!!!!

 

Što se nastupa demo bendova tiče samo bih rekao to da su me likovi i benda WINK oduševili svojim pesmama!!!

 

Svi ostali su bili super i ne bih sada pojedinačno komentarisao svakoga ponaosob!

 

Ja nažalost nisam ništa ni video ni čuo o gitarijadi na TV-u pa ako neko sazna za neku emisiju ili tako nešto neka napiše!

 

Hvala svima još jednom i nemogu da se setim šta sam još hteo da napišem!

 

pozzzz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas mi je Dzoni javio.......i shta da kazhem osim.....

PA SHTA SAM REKAO?!!!!!!.........PA BOLJI SAM OD ZORKE PROROCHICE!!!!!!!!!!!

I'm so proud of you guys....... icon_cry.gificon_cry.gif My baby's all grown up now..... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Ala tje ovo morati da se zalije......JAO shto tje ovo morati da se zalije.......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam po cemu svi vi znate da su zasluzili, kad verujem da bar polovina vas, mada moguce i vise nije bila na gitarijadi i cula ostale bendove..... sa mnom se slaze jos jako puno ljudi koji su bili na gitarijadi da je bilo bar 3 benda koji su bili bolji od njih...... toliko.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam po cemu svi vi znate da su zasluzili, kad verujem da bar polovina vas, mada moguce i vise nije bila na gitarijadi i cula ostale bendove..... sa mnom se slaze jos jako puno ljudi koji su bili na gitarijadi da je bilo bar 3 benda koji su bili bolji od njih...... toliko.....

oh dodjavola smaracu.....

zasto sam morao da budem na gitarijadi da bih znao kako sviraju ako sam u proteklih godinu dana bio na gomili njihovih svirki i ako su na svakoj bili prilicno dobri u svakom aspektu....zbog cega bi gitarijada bila izuzetak???tj. da je bila izuzetak onda ne bi pobedili.... za ostale bendove ne znam(tj. neke sam imao prilike da slusam)ali u ostalom to je sve subjektivno.....

kazem da su zasluzili ne zbog toga sto mi se svidja ili ne svidja ono sto oni sviraju niti zbog toga sto mi jesu ili nisu prijatelji nego zbog toga sto znam da su dosta rada i zelje ulozili u bend i to su zaista radili....ako je neki bend bio bolji od njih,ok to ne znam i u to ne ulazim(zali se ziriju) ali posto su pobedili iz onoga sto znam ponovo kazem zasluzili su

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao prvo, veliko i ogromno hvala svima na podrsci, nikako nece biti zaboravljeno!!!!!!!!!!!!

 

Drugo, veeeeeliki pozdrav svim bendovima koji su svirali u Zajecaru, stvarno je bilo divno ova tri dana i veliko hvala za super zezanje tokom gitarijade.

 

Sto se tice toga da li smo ili nismo zasluzili pobedu - jebiga. Smatram da nije moje da o tome pricam, a ne pada mi na pamet da nas nesto hvalim i uzdizem u nebesa. Ja sam od pocetka pricao, i svim onim novinarima koji su nas sve tamo zajedno cimali tri dana svaki put govorio da smo dosli da se izezamo i da nam je cilj da udjemo u finale, a posle sta bude bice.

Licno smatram da nijedan bend od subote nije nezasluzeno usao u finale. Ko god sta mislio, i kakav god ukus da ima, tih 6 bendova je zasluzilo ulazak u finale. U subotu, tj. finalne veceri svaki bend je imao neverovatno dobar i nastup i zvuk, i ja licno nisam nikada cuo bilo koga od njih u boljem izdanju, a sve njih sam cuo i pre gitarijade i to nekoliko puta. E sad, to sto se potrefilo da smo mi pobedili, ja ne znam sta da kazem na to. Da mi je drago, jebiga jeste, ali i da je neki drugi bend pobedio a ne mi, apsolutno ne bi imao problem sa tim, jer ne bi bilo nezasluzeno, a ja bi bio prvi koji bi prisao i cestitao.

 

I mozda i najbitnija stvar!!!!!!

99% SU SANSE DA JE PINK I SHITY RECORDS ISPALIO!!!!!!!!! icon_rockdevil.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gif

Neko je pominjao PGP, ali to i nije toliko bitno, vazno je da nemamo nikakve zeze sa onim smradovima!!!!!!!!!!!!

 

Veliki pozdrav musik19.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

za ostale bendove ne znam(tj. neke sam imao prilike da slusam)

To je kljucno, nisi cuo(la) ostale bendove i ne mozes nista tvrditi, ko kaze da ostali nisu ulozili mnogo rada i truda..... icon_rolleyes.gif

 

 

 

No, bitno da "Stringer" nije naduvan i da je ok lik......

 

Pozdrav!!... pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

No, bitno da "Stringer" nije naduvan i da je ok lik...

e to je tacno... lik samo cirka, droga ne... biggrin.gif jel tako, Stringeru? (znas zasto te ovo pitam... kad ce opet neka svirka u 3.? icon_mrgreen.gif (hint: pukeface.gif ))

e zaboravih da napisem: koga ne mrzi da ostaje dugo veceras, Stringsi sviraju na jutarnjem programu rtsa ujutru, oko 7, pa ko hoce da gleda... icon_spava.gificon_cool.gifmusik19.gif

Edited by Pajaga

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je kljucno, nisi cuo(la) ostale bendove i ne mozes nista tvrditi, ko kaze da ostali nisu ulozili mnogo rada i truda..... icon_rolleyes.gif

 

 

 

 

 

Ne znam sta da ti kazem, ja mislim da ti je jedino ostalo da se zalis ziriju sto nisu ispunili tvoja ocekivanja, ali glavu gore, bice bolje sledeci put! 233.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...