Jump to content

Farscape (1999-2003)


Recommended Posts

Da li je neko gledao ovu seriju??? Po meni ovo je definitivno najbolja SF serija koja sisa Star Trek za 100 svjetlosnih godina!

 

Specijalni efekti ne zaostaju za najboljim SF filmovima, dok su kostimi i sminka da zines i da se snebivas!

 

Bas me zanima da li je neko od vas gledao ovu seriju i kakvi su utisci!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 years later...
  • 1 year later...

Gledao sma sve epizode na prvom pocevsi od 7,8 a imam i snimljena skoro dva ciklusa na kaseti i gledao sam ih jos 2 puta. Seria je bas super i postaje sve bolja i bolja sa savakim serijalom. Dobro, ima nekih gluposti i obracuna u Rambo stilu ali to mi ne kvari utisak. Mnogo mi je krivo sto nisu nastavili da je pustaju na prvom - DAMN THEM

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pre neku nedelju sam zavrshio gledanje Farscape-a. Slazem se sa prvim postom, serija je neverovatno dobra. Prava je steta sto se vishe ne emituje. Mada, par likova iz serije je preslo u Stargate SG-1 [Krajton i Aerin Sun] tako da sad mogu tamo da ih gledam biggrin.gif

Edited by DieH@rd

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
Da li je neko gledao ovu seriju??? Po meni ovo je definitivno najbolja SF serija koja sisa Star Trek za 100 svjetlosnih godina

po meni :

jedino je Andromeda slabija od FSa

imam prvu sezonu i to je za klince

gledao sam i nesto novije na STBu

 

Galactica je naj SF serija i ne verujem da ce joj se nesto uskoro pribliziti

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Ajd seti se kad su zadnji put spominjali neku SF temu, neku novu tehnologiju, itd... Samo se tovare ko je kriv za genocid, i beze od Cylonaca...

e...oni su u svemiri i beze svemirskim brodovima od robota

mislim da to jeste SF tema

 

razlika je sto je Galactica serija za malo stariju populaciju

piju,puse,jebu se,psuju,siluju. - ali zato Galactica i jeste odlicna serija

 

 

Edward James Olmos je rekao da napusta seriju ako se

pojavi neki vanzemaljac

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bez intergalaktičkog suverena ništa ne bi bilo tamo isto....

Kako će nam sada za kraj sezone dupe ispomerati....

Inače su u originalu Cylonci bili kreacija nekih gušterolikih vanzemaljaca...valjda...

 

Farscape je inače ok serija, gledam kad uhvatim na studiu B otkako se prikazuje.

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
po meni :

jedino je Andromeda slabija od FSa

Potpuno se slažem. Andromeda i Farscape su jedine dve SF serije koje sam posedovao u celini, ali nisam mogao da se nateram da ih pogledam do kraja.

Dijalozi su bezveze, zapleti detinjasti... onaj nesrećni brod u svakoj drugoj epizodi je na granici da crkne/poludi i uglavnom se sve vrti oko toga. Jako razočaravajuća serija i glumci koji su za moj ukus ispod proseka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
Da li je neko gledao ovu seriju??? Po meni ovo je definitivno najbolja SF serija koja sisa Star Trek za 100 svjetlosnih godina!

Specijalni efekti ne zaostaju za najboljim SF filmovima, dok su kostimi i sminka da zines i da se snebivas!

Bas me zanima da li je neko od vas gledao ovu seriju i kakvi su utisci!!!

 

Kao prvo idi odmah u najblizu crkvu da se okajes zbog ove izjave za Star Trek :lol:

Kao drugo-Farscape je odlicna SF serija :da:

Kada se prikazivala na RTS-u na pocetku mi nije bila nesto,ali sto sam je vise gledao bila mi je sve bolja i bolja da bi se na sredini pretvorila u sam vrh

Sjajna je....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Edward James Olmos je rekao da napusta seriju ako se

pojavi neki vanzemaljac

Onda uzmi i procitaj sve knjige Battlestara Galactice, vanzemaljci se pojavljuju u knjigama tako da ako se ne pojave u seriji i nije neka prerada knjige i stripa. Farscape je dobra serija ali gledao sam i bolje, DS 9, Voyager, Star Trek uopste, Andromeda mi se ne svidja ali sta je tu je svako ima svoj ukus.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...