Jump to content

Leonardo


rustik

Recommended Posts

Dakle, video sam album ove grupe koji je izdao PGP. Sniman je u istom studiju kao i Apartmanov zadnji album i u pitanju je koliko sm mogao da zakljucim nakon 2 pesme neki hard n' heavy.

Edited by rustik

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 4 months later...

To je snimio bivsi gitarista divljih jagoda, Ivan.

Inace album se prodaje u Americi i Japanu.

Lik je dosta vremena proveo svirajuci po Americi i saradjivao je sa stivi vaiom, satrijanijem, malmstinom, znam ga licno. Sada radi neshto sa vatrenim poljubcem.

Album razbija!

Edited by Fantomni

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

upravo sam preslusao album...

ne znam stvarno sta da kazem...ja najvise volim hard rock-heavy,ali ovo no.gif

ima nekoliko pesama koje su lepe,slusljive i koje ulaze u glavu...

produkcija,isto kao i apartmanov poslednji album - KANTA,samo sto je ova malo bolja...

gitarista je najvece razocarenje,stvarno,bleda kopija malmsteena,plus lose solaze,plus greske...

treba podrzavati bendove poput ovih,ali ne vako matore...da su mladji,pa da kazem 'ajde,mladi su, i neiskusni..'

taj ivan radi u dzindzerovoj radnji...da,da...on meni drzi neka predavanja o debljini zica koje da uzmem i hvali se kako svira 30 godina...za toliko mogu samo da kazem da je uzas,za 30 godina nisi naucio da imas svoj stil sviranja i nisi naucio da odsviras to cisto...

jedino pevacu svaka cast,on vadi bend iz govana,kao i tih nekoliko solidnih pesama

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 months later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 1 year later...

Da, nije lijepo skidati domace sa neta, ali ja ovaj bend (sad se vec moze reci) godinama trazim i nikako da nadjem album(u rts-ovoj prodavnici kao nikad nisu culi...), pa bih bio zahvaln da mi neko bar na pm posalje link za album "strast i pozuda"

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 6 months later...
Ja danas slučajno saznah za ovaj bend. Proguglao sam malo, čuo pjesme na myspaceu, i sviđa mi se. Čisto sumnjam da još ima da se kupi disk. Vidjeh takođe da snimaju novi album u paradox studiju.

Jos uvek ima da se kupi originalni disk. Reci ako te zanima gde, poslacu ti pp da ne bih reklamirala ovde.

Share this post


Link to post
Share on other sites

PA reklamiraj, ima vise nas koji interesuje... sta kao, prodaja originala u tajnosti?

Ne ne prodaje se tajno. :)

Mislila sam da mozda ne smem da reklamiram javno.

Originalni disk Leonarda mozete kupiti u ul. Marsala Birjuzova u MIX MUSIC radnji.

Cenim da vecina vas zna gde je to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...