Jump to content

Flush


RNA

Recommended Posts

Е, па, није ред да апсолутни победник Демо мастерс турнира нема на ЈУ металу тему. Зато ево мене да подржим и овим путем сјајне младе трешере.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto mi je pametan pevac i frontmen, vidis ja se debil ne steih sve ovo vreme. Najbolji je pobedio i jako je vazno da su mladi treseri pobedili, sjajan bend sa sjajnim pesmama, a mislim da bi sve bilo jos mnogo bolje da nabave i drugu gitaru, al nema, veze, sve najbolje i THRASH IS ALL AROUND!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije se cenio samo kvalitet svirke, koji je nesumnjiv, ali ovo je najopushteniji i najiskreniji bend demo turnira. Cast svima, ali cak i da nisam thrasher ovim dechacima bih skinuo kapu. Postigli su veliki uspeh sa svojih 15 godina. Voleo bih da ostanu na zemlji, da se ne uobraze, da im skola bude naprvom mestu, a tek onda muzika, jer talenat nece nigde da pobegne...bar se nadam. Svo postovanje izvanrednim momcima, samo da da ostanu onosto su bili i do sada...kazem samo zato sto su jako mladi, a mlad covek moze da napravi svakakva sranja .... RESPECT !!!! Budite ono sto jeste i ne dajte da vas ovako rani uspeh odvede na pogresan put! Verujem u vas !!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tebi KranZHe nije imo ko da savetuje nista mudro kad si bio 15godisnjak ... sad ispashtaj ! mrred.gif ... nisi sa 15 cak ni thrash metal slusao, a kamo li svirao .... mozda tu lezi razlog svih tvojih zivotnih problema mrred.gif

 

Manja, ushi cu ti ischupati sto si slomio srce jednoj devojchici ... cak ni ja nisam stigao da ti udelim mudar savet s tim u vezi kad je bilo vreme icon_smile.gif

Edited by solicitor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislio sam da otvorim temu ali si me pretekao,bio sam u Studiju 6.Bend dobro svira,ali se malo previshe gube.Svejedno podrska.

Meni su izgledali starije od 15.Nadam se da cemo ih videti kako uzivo sviraju.

Oni malo previse uzivaju u muzici koju sviraju, a tom im jedna ogromna pluschina!!!! Zar ti nije dosadno da gledas thrashere kako stoje ko paraplegichari? NA onako dobru muziku, scenski nastup samo pojacava dobar utisak o bendu. Voleo bih da su svi tako dinamoicni. Kome se takav nastup ne svidja predlazem da ide na Kolarac petkom ... BGD filharmonijaima redovne koncerte. Ljudi lepo sede i sviraju i nema nikakvig preteranog gubljnja icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oni malo previse uzivaju u muzici koju sviraju, a tom im jedna ogromna pluschina!!!! Zar ti nije dosadno da gledas thrashere kako stoje ko paraplegichari? NA onako dobru muziku, scenski nastup samo pojacava dobar utisak o bendu. Voleo bih da su svi tako dinamoicni. Kome se takav nastup ne svidja predlazem da ide na Kolarac petkom ... BGD filharmonijaima redovne koncerte. Ljudi lepo sede i sviraju i nema nikakvig preteranog gubljnja icon_smile.gif

Ma volim da vidim gubljenje ali pred 30 nas je to bilo malo glupo,trebala je da bude i shutka onda bi bilo dobro icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja recimo kad slusam nesto kod kuce cimam glavom ako mi je muzika do jaja. Momci se verovatno gube i na probama, jer im takvu emociju budi muzika koju sviraju. verujem da oni ne mlate glavama da bi publici bilo zanimljivo, nego zato sto imaju potrebu za takvim ponasanjem dok sviraju, i to je meni skroz thrasherski !!! Svirka u studiu 6 kje bila odlicna i mislim da su sve odusevili bas zbog takvog nastupa icon_smile.gif REkoh ovima iz Space Eatera da pogledaju mladje kolege da vide kako se to radi :0 Bosko se jos i mlati, ali ostali stoje ... ajd .. Karlo nema dugu kosu icon_smile.gif .. ako uskoro ne pusti nikad mu bend nece pobediti na demo festu mrred.gif

Edited by solicitor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oni malo previse uzivaju u muzici koju sviraju, a tom im jedna ogromna pluschina!!!! Zar ti nije dosadno da gledas thrashere kako stoje ko paraplegichari? NA onako dobru muziku, scenski nastup samo pojacava dobar utisak o bendu. Voleo bih da su svi tako dinamoicni. Kome se takav nastup ne svidja predlazem da ide na Kolarac petkom ... BGD filharmonijaima redovne koncerte. Ljudi lepo sede i sviraju i nema nikakvig preteranog gubljnja icon_smile.gif

Slazem se potpuno pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja recimo kad slusam nesto kod kuce cimam glavom ako mi je muzika do jaja. Momci se verovatno gube i na probama, jer im takvu emociju budi muzika koju sviraju. verujem da oni ne mlate glavama da bi publici bilo zanimljivo, nego zato sto imaju potrebu za takvim ponasanjem dok sviraju, i to je meni skroz thrasherski !!! Svirka u studiu 6 kje bila odlicna i mislim da su sve odusevili bas zbog takvog nastupa icon_smile.gif REkoh ovima iz Space Eatera da pogledaju mladje kolege da vide kako se to radi :0 Bosko se jos i mlati, ali ostali stoje ... ajd .. Karlo nema dugu kosu icon_smile.gif .. ako uskoro ne pusti nikad mu bend nece pobediti na demo festu  mrred.gif

Neeeeeeeeeeeeeemoj me potsecati na tu bolnu cinjenicu, da se nisam osisao pre skoro 2 godine sad bi mi bila do guzice icon_cry.gif , eh... al bi se bengovalo... ma bre kad moze Kerry celav mogu i ja ovakav, sta mi fali(imam i viska), al da sam ja levoruk u 6-ici malo jace zamahnuo basom razbio bih staklo kod bubnjara, ma kad dodjes na neku pravu svirku bice wallbash.gificon_rockdevil.gifwallbash.gif . Bese ovo malo offtopic...

 

Inace slazem se apsolutno za "gubljenje" i Kolarac...

I da, svi su '86. sem pevaca, on je '89.

Edited by Rizzen

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jao jebo te, ja to zaboravih, da bre Soli, kad smo svirali "Trapped under ice" prvi put ja krenuo da stavim nogu na onaj sto, ali ortak milisekund ranije stavi ruku i ja da ga ne bih zgazio roknem dole, mogao sam nogu/vrat da slomim icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif E to je bilo do jaja zezanje!!! icon_smile.gificon_smile.gif Ma kad je thrash mora i da se gine, na bini, u publici, jebi ga negde ce uvek da bude smash! icon_rockdevil.gif Sad pazim gde stavljam noge pa sam zato roknuo glavu u znak icon_smile.gificon_smile.gif , al to vec ide daleko offtopic...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ми мало помало постадосмо најнасилнији бенд треш сцене. Нешто као Exodus раније, само што ја нећу као луди Балов да зовем људе да разбијају главе о бину, хехе.

Edited by RNA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Flush je do jaja...mada im je gitarista zeshci lozach, ali oproshteno mu je, nije ruzan... icon_mrgreen.gif ...Shalu na stranu, dobri thrasheri icon_rockdevil.gif .

Де, бре, ружан, исти Ђибо из Осмог Путника. icon_smile.gificon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka cast.Verujem u Flush.Stvarno iskreni treseri.Krenuli su putem slave.hmm

Scenski nastup im je odlican (nista ja tu ne bi menjao),sto vise mlacenja glavom i sto vise gubljenja musik19.gificon_rockdevil.gif

Secam se njihove prve svirke u trecoj gimnaziji,covece,kao da sviraju 20 godina.

stvarno dobri muzicari.Oni jedu malu decu za dorucak pukeface.gif

 

 

Nego da ne kenjam ja previse,jedan veliki pozdrav za FLUSH!

 

 

 

 

Ove noci sami stojimo,

Braca su zajedno ponovo,

Spremni za smrt,za patnju i bol,

Za majku Sbiju svi zajedno!

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...