Jump to content

Flush


RNA

Recommended Posts

 

 

 

 

 

EH PA NADJI OSOBU KOJA VOLI THRASH icon_biggrin.gif

SALIM SE NARAVNO

 

STETA STO NISI BILA, MNOGO TOGA SI PROPUSTILA.

 

 

 

 

 

FLUSH OPET CASTI PIVOM pivopije.gificon_biggrin.gif

Simo, JEBEM mu sunce, Flush nema para ni za Cry baby wah, Roland JUNO - D,

Chinese i nesto za Brocka, jos treba da castimo? biggrin.gif A, pa bice i toga, samo lagano! Za sledecu svirku obecavam krljanje!!! Ne brinite, nacicemo sponzore za umrlice i sahrane.

E, Simo, pita Rush kad cemo kod njega! I, sta, more, plasis devojcicu, nije mnogo propustila sinoc! To joj se nece ponoviti, jel da? icon_biggrin.gif

Bice uskoro neka nasa organizacija, samo polako!

Biver, piver! Cokoladno mleko....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Simo, JEBEM mu sunce, Flush nema para ni za Cry baby wah, Roland JUNO - D,

Chinese i nesto za Brocka, jos treba da castimo?  A, pa bice i toga, samo lagano! Za sledecu svirku obecavam krljanje!!! Ne brinite, nacicemo sponzore za umrlice i sahrane.

E, Simo, pita Rush kad cemo kod njega! I, sta, more, plasis devojcicu, nije mnogo propustila sinoc! To joj se nece ponoviti, jel da? 

Bice uskoro neka nasa organizacija, samo polako!

Biver, piver! Cokoladno mleko....

 

 

 

 

hmm...ok devojka nije TOLIKO propustila ali....to je ipak flush icon_biggrin.gif

 

ma opusteno za vopi, ima se vremena pivopije.gif

 

e ajde cujemo se,pa palimo do ru$#-a

 

ajde pa vidimo se

 

 

FLUSSSHHHHHHHHHHHHHHHHH seronja.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam za Kraljevo. Ide mi se strasno, medjutim, dogovarali smo se da pauziramo sa svirkama jedno 3 meseca zbog ispita raznih i skole. Gledacemo da se jos nekako dogovorimo da se ubacimo u to putovanje, voleo bih, zaista, ali ima i bitnijih stvari. icon_sad.gif

Devojke, racunajte na mene, bicete sigurno obavestene o desavanjima vezana za Flush.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam za Kraljevo. Ide mi se strasno, medjutim, dogovarali smo se da pauziramo sa svirkama jedno 3 meseca zbog ispita raznih i skole. Gledacemo da se jos nekako dogovorimo da se ubacimo u to putovanje, voleo bih, zaista, ali ima i bitnijih stvari. 

Devojke, racunajte na mene, bicete sigurno obavestene o desavanjima vezana za Flush.

 

wallbash.gifwallbash.gifwallbash.gifwallbash.gif

 

 

E majno covece.....

3 jebena meseca!!!!!!!

Sad ga pretera...

 

PAZI SAD....SRKI,BANE I BROCETA ZAVRSAVAJU...ALI ZA OKO 2 MESECA...NIJE VALJDA TOLIKO OZBILJNO!!!!!

 

UFF...MOZDA SI U PRAVU....NI JA NEMAM SADA VREMENA NI ZA STA ....A JEBI GA ......

 

 

NISTA OSTALI VIDIMO SE NA SVIRCI ZA 3 MESECA icon_cry.gifno.gificon_cry.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Е, бре, мора да се шљака ако се мисли уписивати факултет. Није то зајебанција. Исправна одлука, момци, али недостајаћете ми за то време.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Е, бре, мора да се шљака ако се мисли уписивати факултет. Није то зајебанција. Исправна одлука, момци, али недостајаћете ми за то време.

icon_sad.gif bas bedak za svirke...

ali sta se mora mora se... icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

To mozda zvuci kao mnogo vremena, ali znamo jedno - da vreme suvise brzo prolazi, stavise neprimetno, tako da su ova tri meseca kao nedelju dana. icon_razz.gif Mozda banemo jednom slucajno recimo u maju, ali nije sigurno. Za letnji raspust, ne pomisljajte na spavanje! icon_twisted.gif

Pozdrav za sve Vas!!!

P.S. Sale 3 poena!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Midnight Moon

 

My fear is blinding me, although I still can feel,

this time I walk this way alone we've been walking together home,

 

Your tears are freezing me, sadness rising, facing me,

I see it's stronger, killing me; I surrender helpless,

 

I can't fight, I can't die, I won't win, only cry,

loneliness is drowning me, Satan's blood spilled on me,

Falling slowly, quiet and deep crying under Moon, I’m begging you to stay asleep, I will return…

 

Before the midnight Moon, tell the people that I'll be gone, behold the midnight Sun, I'll be back very soon!!!

 

Falling slowly, quiet and deep crying under Moon, I’m begging you to stay asleep, I’ll return!

 

Before the midnight Moon, tell the people that I'll be gone, behold the midnight Sun, I'll be back very soon!!!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Konsultuj se sa Srketom ili Cetom, pa navrati! Trebace nam slike iz MIIR - a! icon_mrgreen.gif

Kaze meni Srki, posto sam nesto umirao od smeha:" Manjo, nemoj da umres, pa da trazimo novog vokala! Ako crknes, stavicemo nekom liku mini val i svako ko bude pitao da li je to Manja mi cemo reci JESTE! Onda ce reci:"A kako kad ima usran glas i izgled?" A mi cemo:" Ma, to jeste on! Samo sto je bio u vojsci jer je progutao dezodorans!"

Zamisli budalu! Ma, to je nas Srki!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oni su govno i vokal im je sranje. 90% bendova sto svira na demo masters turnirima su opste jedno sranje. Uopste ne vidim na vidiku neke dobre mlade bendove. jedino Oksanat

Ех, да, види се зашто си изабрао баш то име. А изгеда и да слушаш само паган блек метал, куку!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...