Jump to content

Flush


RNA

Recommended Posts

E mogu ja da komentarisem sta hocu ne moze niko da mi zabrani moje misljenje

 

ok brate...sve je ok icon_biggrin.gif

niko ti nista ne zabranjuje

iako se ne slazem sa tvojim misljenjem,moram to da trpim icon_biggrin.gif

 

 

 

Imate li vi neke pesme na netu da skinem da vidim da li valjate?

 

polako cuces uskoro, vrlo uskoro,cim bude struje icon_smile.gif

eh jebi ga sada govorim u ime flush-a(nadam se da ce mi flushovci oprostiti)

na netu neces naci nista(trenutno)

svirke ce biti za oko 2-3 meseca

a i izlazi prvi album uskoro

budi samo malo strpljiv....

Edited by bradati_simce

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam...

 

mislim da je jako besmisleno reci za neki bend da je sranje. mozes da kazes da ti se ne svidja, ali reci da je sranje, ti samim tim porices i negiras i pre svega ne postujes trud koji je taj bend ulozio. svaki bend pred jednu svirku treba da ulozi odredjen trud, probe i sve to. to je za postovanje.

samo zato NIKAD ne mogu da kazem za bilo koji bend da je sranje.

sto se flush-a tice misljenja nam se dijametralno razlikuju ali to je ona cuvena latinska da ne treba raspravljati. pivopije.gif

 

biggreens.gif jedva cekam svirku---SIMCE SLEMUJEMO U 1. REDU icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

biggreens.gif jedva cekam svirku---SIMCE SLEMUJEMO U 1. REDU icon_rockdevil.gif

hehehehee

pazi ima jedan problem sto se tice flush-a

 

AKO BUDEM U PRVOM REDU,SLOMICU VRAT OD SLEJMOVANJA

AKO UDJEM U SURKU,OSTACU BEZ BUBREGA

AKO ME DIZU,SLOMICE MI KICMU

ZATO LEPO DA SE JA NA SVIRCI FLUSH-A SKLONIM SA STRANE icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

MA SALIM SE,NARAVNO DA IDEMO U PRVE REDOVE icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izuzetna svirka i veceras momci, dokaz nesumnjivog kvaliteta  icon_rockdevil.gif

 

Apsolutno ni jedna zamerka dosadasnjem radu, proboj na osnovu autorskih pesama, koje su stvarno dobre, kvalitetna svirka u svim uslovima, odlican scenski nastup ... sve sto ste mogli da uradite, uradili ste. ubuduce, kako vam bude, bice, mislim da sa sviracke strane nema nikakvih mana ... ostalo i ne zavisi mnogo od vas ... popularnost muzike koju svirate, oprema  klubovima po kojim svirate, promocija i sl .... nem sve ide svojim tokom i nadam se da cete doziveti da vidite plodove vaseg truda i kvaliteta ...

 

RESPECT DECHACI !!!! Samo ovako nastavite !!!!  icon_rockdevil.gif

Hvala Soli na iskrenim komentarima!!

 

SOLI ZA PREDSEDNIKA!!! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

sto? zbog mini-vala? laugh.gif

Ma jok neko on je tako nekako odprilike pa ......zna Manja na sta sam ja mislio!Covece neko kad bi slusao nase blejanje preko telefona bacio bi se traktorom sa vrha zgrade sa sve friziderom i lenjirom u paketu!!! o da prepravi samo ono trash u thrash!!! biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oni su govno i vokal im je sranje. 90% bendova sto svira na demo masters turnirima su opste jedno sranje. Uopste ne vidim na vidiku neke dobre mlade bendove. jedino Oksanat

Ok, brate, nemoj tako, molim te.

Mozda jesmo sranje za tebe jer smo u thrash fazonu, ali nemoj da vredjas, nije u redu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti, Simo, ne zelis da cujes moje i Srkijeve razgovore! Mislim da bi se automatski ucmekao paradajz sosom dok izgovaras:" Now, i've heard everything!" mrred.gif

E NAJGORI JE RAD KAD PRICAS SA SRKIJEM, I U SRED RAZGOVORA CUJES

FLUSHHHHHHHHHHHH

(SRKI JE PUSTIO VODU) icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

ONDA TI JE SVE JASNO

 

 

 

'EL TAKO SRKI

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj bend je pravo osvezenje na nasoj metal sceni...ali momci, mogli biste da pravite i malo melodicnije pesme jer u pojedinim trenucima mi se cini da se sve svodi na bes a ne na muziku...Inace druge zamerke nemam, pohvala za sviracko umece icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj bend je pravo osvezenje na nasoj metal sceni...ali momci, mogli biste da pravite i malo melodicnije pesme jer u pojedinim trenucima mi se cini da se sve svodi na bes a ne na muziku...Inace druge zamerke nemam, pohvala za sviracko umece icon_wink.gif

E, vidi. Mi imamo dve balade, podrazumeva se da su melodicne, u njima pored toga sto pevam, sviram i klavijature. Ali nismo ih izvodili u Filozofu jer ne znam gde bih se strpao sa svojim instrumentom. Pesma " Midnight Moon " je izvodjena u Trecoj gimnaziji i to jedva zbog prostora, a " The curtain " nismo svirali nijednom. Sad na leto ce biti svirki, pa ces imati sansu da ih cujes(te).

Inace, hvala na lepim recima! Ziveo!

seronja.gifseronja.gifseronja.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, vidi. Mi imamo dve balade, podrazumeva se da su melodicne, u njima pored toga sto pevam, sviram i klavijature. Ali nismo ih izvodili u Filozofu jer ne znam gde bih se strpao sa svojim instrumentom. Pesma " Midnight Moon " je izvodjena u Trecoj gimnaziji i to jedva zbog prostora, a " The curtain " nismo svirali nijednom. Sad na leto ce biti svirki, pa ces imati sansu da ih cujes(te).

Inace, hvala na lepim recima! Ziveo!

seronja.gifseronja.gifseronja.gif

UUUU VIDI ME, JA SAM MANJA VOKAL FLUSH-A I SVIRAM KLAVIJATURE icon_smile.gif

I KAO, OVO, ONO BRATE MI SMO NEZNI METALCI I SVIRAMO BALADE icon_smile.gif

 

MA ZEZA SE CIKA SIMCE icon_biggrin.gif

 

 

 

 

E COVEK KAKO JE BILO NA SNIMANJU???

KAKAV JE BIO BANE???

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...