Jump to content

Flush


RNA

Recommended Posts

ja cu najverovatnije sigurno 100% mozda neznam bash doci!!!! icon_mrgreen.gif e a ovaj simce ni da se javi ni nishta! sad ce da kaze da neam vremena od posla... btw posao mu je cishcenje nekih rimskih novcica! a ne ono shto on prodaje pricu da je neki baje koji valja robu i tako to... icon_da.gif

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

poz za simu icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja cu najverovatnije sigurno 100% mozda neznam bash doci!!!! icon_mrgreen.gif e a ovaj simce ni da se javi ni nishta! sad ce da kaze da neam vremena od posla... btw posao mu je cishcenje nekih rimskih novcica! a ne ono shto on prodaje pricu da je neki baje koji valja robu i tako to... icon_da.gif

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

poz za simu icon_mrgreen.gif

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

e gde si gavro covece

nemoj da se brines zvacu te

ionako idemo na svirku flush-a icon_rockdevil.gif pa cemo malo da popricamo violent.gif

 

 

 

1- ja se ne kurcim kako sam ja baja i kako valjam neka sranja

2- to sto ti zoves "ciscenje novca" je u stvari restauracija rimskog i vizantijskog novca

3- ja jesam zauzet covek,evo sad sam dosao na yum pa palim na sljaku za pola sata

4-sta reci.....vidimo se na svirci

 

 

 

offtopic.gif

 

 

 

 

 

 

Jer se posle svirke ide na pivo?

 

da , da, vodice vas flushovci na pivo

evo do sad nisam video ono pivo koje je manja obecao

kada je flush pobedio na demo masters turniru

 

 

 

 

MANJO givemebeer.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

aaaaaaaaaaaaaaaaaa pa ne mogu da verujem da

nisam izvalila ovu temu od februara!!!! icon_smile.gificon_smile.gif

boze...manja je moj veeeeeeliki i super ortak...znam ga dosta icon_da.gif ....

..i bash sam se bila odushevila kada sam chula da su pobedili,

super sviraju,al' nisam bila na svim svirkama icon_sad.gificon_cry.gif ....

i zao mi je shto nisam prisustvovala tom finalu gde su pobedili...

..anyways,ako manja posecjuje ovaj sajt,poz od sandre!!! icon_twisted.gif

Edited by ~[black_angel]~

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_rockdevil.gif

Dolazim sigurno, pa cu posle kod ortaka na svirku u skc icon_da.gif

manja : ZIVELE LIVADE I POLJANE CREW icon_wink.gif

Е, изгледа да и ми прашимо у СКЦ - у! Чуо сам да неће бити Филозофа овог петка. icon_confused.gif

А што се пива тиче, учачкаћемо нешто, потрудићемо се! Додуше, ја не пијем и ништа на ту фору, али ако Бане каже проверено, онда ОК! Јел' тако, Бејн? icon_mrgreen.gificon_mrgreen.gificon_mrgreen.gif

Узгред, поздрав и за тебе, Сандра и сад знаш за свирку, тако да... icon_da.gif

Edited by Manja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Е, изгледа да и ми прашимо у СКЦ - у! Чуо сам да неће бити Филозофа овог петка. icon_confused.gif

А што се пива тиче, учачкаћемо нешто, потрудићемо се! Додуше, ја не пијем и ништа на ту фору, али ако Бане каже проверено, онда ОК! Јел' тако, Бејн? icon_mrgreen.gificon_mrgreen.gificon_mrgreen.gif

Узгред, поздрав и за тебе, Сандра и сад знаш за свирку, тако да... icon_da.gif

chek...znachi u petak u SKCu sa ostalim thrasherima icon_confused.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Е, изгледа да и ми прашимо у СКЦ - у! Чуо сам да неће бити Филозофа овог петка. icon_confused.gif

А што се пива тиче, учачкаћемо нешто, потрудићемо се! Додуше, ја не пијем и ништа на ту фору, али ако Бане каже проверено, онда ОК! Јел' тако, Бејн? icon_mrgreen.gificon_mrgreen.gificon_mrgreen.gif

Узгред, поздрав и за тебе, Сандра и сад знаш за свирку, тако да... icon_da.gif

glupi manja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dodje, baci nas u rebus sa jednim postom i ode u shkolu... icon_rolleyes.gif sad mora da se ceka njegov povratak ili dolazak nekog ko zna neshto vishe o manjinoj prethodnoj izjavi...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

za manju:

 

da ti se izvnim za ovo gore: izvini shto si glup!!! icon_razz.gif ma lasha lama!! icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Е, изгледа да и ми прашимо у СКЦ - у! Чуо сам да неће бити Филозофа овог петка. icon_confused.gif

А што се пива тиче, учачкаћемо нешто, потрудићемо се! Додуше, ја не пијем и ништа на ту фору, али ако Бане каже проверено, онда ОК! Јел' тако, Бејн? icon_mrgreen.gificon_mrgreen.gificon_mrgreen.gif

Узгред, поздрав и за тебе, Сандра и сад знаш за свирку, тако да... icon_da.gif

laugh.gif o boze...

ti si samo bacio informaciju i zbrisao...

laugh.gif

ni ja nisam pila do skoro ali sad pivopije.gif a i napolju je 1000000 stepeni pa je hladno pivo wub.gif

sandrice dodjiiiiiiiii biggreens.gif na sviirkiicuuuu...

samo je jedna osoba troo sto se crewa tice icon_wink.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

laugh.gif o boze...

ti si samo bacio informaciju i zbrisao...

laugh.gif

ni ja nisam pila do skoro ali sad pivopije.gif a i napolju je 1000000 stepeni pa je hladno pivo wub.gif

sandrice dodjiiiiiiiii biggreens.gif na sviirkiicuuuu...

samo je jedna osoba troo sto se crewa tice icon_wink.gif  icon_smile.gif

@manja-aaa pa i ti si na yumu!!!! pivopije.gif sweet...al' sam se

malo pogubila...kad je i gde svirka? icon_redface.gifmhihi.gif

@moni-jooooooooj zeno,sorry shto nisam bacila pp,nego,dolazim 100%! icon_da.gificon_biggrin.gif

aj javni mi se na pp da se dogovorimo...

Edited by ~[black_angel]~

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aaaauuuuuu, kako smo konfuzni!!! ph34r.gif Svirka je definitivno u petak!!! A gde, nemamo blage! U četvrtak veče gostujemo na 202-ojci, pa ćemo dobiti informacije iz prve ruke i to objaviti na našoj, dozvoli, temi. Dakle, drugari, prikačite se u četvrtak veče ili u petak u toku dana da saznate gde je sve to. Ili u SKC-u, ili Filu, treće nema... icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Раја, ја вам нацртао лого. Је л' вас интересује да га видите?

Свакако, човече, него отприлике имамо два ортака који су све то средили, а између осталог, Броћета је већ по оснивању бенда нацртао један који се вуче дан данас, али бих свакако волео да видим то! biggrin.gif

Јел' долазиш у петак? Надам се да ће свима бити јављено на време где је то чудо... icon_razz.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

glupi manja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dodje, baci nas u rebus sa jednim postom i ode u shkolu... rolleyes.gif sad mora da se ceka njegov povratak ili dolazak nekog ko zna neshto vishe o manjinoj prethodnoj izjavi...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

za manju:

 

da ti se izvnim za ovo gore: izvini shto si glup!!! icon_razz.gif ma lasha lama!! icon_da.gif

Ма, опусти се, момак! Умем још некако да разликујем шалу од увреде! icon_mrgreen.gifbiggrin.gificon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Свакако, човече, него отприлике имамо два ортака који су све то средили, а између осталог, Броћета је већ по оснивању бенда нацртао један који се вуче дан данас, али бих свакако волео да видим то! biggrin.gif

Јел' долазиш у петак? Надам се да ће свима бити јављено на време где је то чудо... icon_razz.gif

ja sam videla onaj sto stoji u Surchinu u studiju icon_da.gif

 

 

 

@moni- jbt ne mogu da verujem da ces opet da me ispalis? icon_confused.gif

nismo se videle vishe od mesec dana...stvarno nemam reci

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daj Moni, nemoj biti takva, jeee... Mislim, ja sam šokiran!!! icon_surprised.gif

icon_smile.gif nisam takva jeeeeeee icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

dotji tju ako je u petak, ali ne i ako je u subotu icon_da.gif

mada po svoj prilici u subotu ima neka svirka u skcu koja nema veze sa demo mastersom icon_confused.gificon_uhoh.gificon_biggrin.gif

tako da dolazim icon_rockdevil.gif sa sve zvezdom u kosi icon_wink.gificon_smile.gif

 

@ema Dogovor za petak ostaje, ali u subotu no.gif jer je depeche mode najt wub.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa dobro..ali sve mi se cini da Flushovci sviraju u subotu u skc-u...tako je najavljeno na koncertima & okupljanjima icon_da.gif

 

ne znam...videcemo sutra...ako nista, nas dve se po planu vidimo u petak jer cu ja poludeti u kuci icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

SUBOTA, SKC, od 20h!!! Definitivno! Jutros nas Vlada Jet najavio na jutarnjem programu na metropolisu! I nemojte da kasnite, sviramo prvi! Znači, Lidija je bila u pravu! I, moni, dodji, pa posle idi na Depeche! I, Wizarde, 'ne bude' se piše odvojeno! I, ako nekog zanima, u nedelju smo u Lazarevcu! E, ako sam vam rek'o! icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...