Jump to content

Flush


RNA

Recommended Posts

Ljudi svaka vam chast. Pruzili ste podrsku Underdeath-u (koji su moji ortaci), kao sto sam video i u Zajech(m)aru. Vi ste carevi!!!

 

 

PS: Pozdravlja i zahvaljuje vam se ceo UNDERDEATH i ja.

Ma nema frke, i drugi put!!! Ko što rekoh juče Karlu iz Dungeon Bell-a, kad je dobra svirka, nije teško gubiti se!!! A on kaže: ''Ma meni bi bilo dosta da sviram samo vama četvorici!!!'' I čovek je, dozvoli, u pravu! icon_da.gificon_smile.gif

 

E, Kashmire, da si ti meni živ i zdrav, ja sam sa Perom svir'o dve godine...možda malko manje... Nego šta ću nego da se gubim na njegovoj svirci!!! icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

 

Pozdrav i za tebe i za Underdeath!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inače, to je ''FlusH home video number 3'' pod nazivom ''Studio days''!!! Uglavnom detalji sa snimanja albuma prvenca! Inače, svima se svideo ko je gledao i svi kažu da smo 4 idiota!!! icon_smile.gif U glavnim ulogama: Manja, Srki, Broćko, Bane, Dadi (producer - ''ide snimak... ''), Simče, Rush i drugi...

 

Ketty, ili uzmi snimke, ili kupi album u septembru, ili nas slušaj u Zaječaru na gitarijadi, mada biće svirki i u Beogradu... Šta da ti kažem, nadam se da će ti se svideti! Pozdrav! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_smile.gif

Bice to malo teze-vise se ne druzimo,retko se vidjamo(iako smo u istom kraju)...samo u gradu kad se sretnemo,pa cu onda da mu spomenem. icon_da.gif

A u medjuvremenu ce mi se mozda neki dobar covek smilovati.mhihi.gif

pazi imam ja neke snimke iz studija (snimak je inace jako los,al nema veze)

moram prvo da se dogovorim sa flushovcima oko toga

posto ne bi da razbacujem taj materijal

inace ja sam voljan da ti dam neke snimke

 

pivopije.gif

 

 

4 idiota???

hteo je da kaze 4 idiota iz flusha

a mene i rush-a nije hteo da vredja icon_smile.gif

el tako bane icon_da.gif

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Kashmir: K'o što Sima reče, direktno smo prošli kao pobednici Demo Mastersa! icon_da.gif

@Stringer: Bogami, mora da padne! pivopije.gif Čestitam i zvanično na prolasku i vidimo se tamo! Pozrav celoj ekipi! icon_rockdevil.gif

@Amy: Kako bre ne mož da dodješ??? icon_sad.gif

@Simče: Sve je regulisano! Odneo sam komplet biografiju i slike iz Zaječara, kao i onu profi sliku ispred studija! icon_biggrin.gif

 

@Svi redom: Sutra ujutru putujem na Srebrno jezero i nema me na YuM-u do utorka! Ljudi, ostajte mi zdravo i čitamo se pred Zaječar!!!

 

Pozdrav svima!!! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve najbolje na gitarijadi. musik19.gifpivopije.gif

Chep!!!

 

Ma proci cete vi i gitarijadu ako budete bili onako troo thrash sa klavijaturom icon_rolleyes.gificon_rolleyes.gificon_rolleyes.gifmhihi.gifmhihi.gifmhihi.gif

 

Probajte najtvish, to bi vec moglo...

 

Pobednici...pih

 

Ja mislim da ste vi bas trash...a ne thrash...mislim...ipak imate klavijature

 

gay

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

hmmm.. simo... jesi ti corav? icon_biggrin.gif jel vidish ti tamo rec MOZDA????? icon_da.gif

 

 

 

 

e pozesd: da nisi ti mozda dzrkin tj dorkin? ako nisi sori na smetnji... ali neznam... nekako sam siguran da jesi...

 

 

 

 

shto smo sinoc smishljali ceta, dzrkin i ja gde sve moze da se stavi fush.... znaci strashno... prilozeni spisak nece biti ceo kao onaj od sinoc...

 

 

 

dakle:

 

 

 

scream boodly flush(deth)

 

 

 

everytime i flush(children of bodom)

 

 

 

fear of the flush(iron maiden)

 

 

 

 

flush gates-cemetery flush(pantera)

 

 

 

1000 times fushed(megadeth)

 

 

 

flush on my theets(megadeth)

 

 

 

flushing in the abis(slejer)

 

 

 

master of the flushes(metalika)

 

 

 

the four flushers(metalika)

 

 

 

 

whipflush(metalika)

 

 

 

itd....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Е, па, Мања паметњаковић се није излоговао пре но што је отишао у Црну гору! wallbash.gif Нисам могао да се јављам оданде.

Па, куде сте, људи?! Ја се ево, вратих данас око шест, додуше, лет је, по обичају, каснио, требало је већ у пола шест да будем на аеродрому. Видим да је овде прилично живо! Надам се да нисам много пропустио! mhihi.gif

Е, сад! Геро и компанијо... Нема потребе да нам се захваљујете не подршци, подразумева се да ћемо да вас подржимо!

pivopije.gifpivopije.gif Надам се да се видимо у Зајечару(Стрингси и Андрдет!)

Даље... Савршено ме БОЛИ КОБАС шта ти, момак под неким тамо називом Ераја, јеби га, мислиш о нама. Ми смо бенд који се не ограничава способностима, тако да нас заболе за твој глупи коментар! evotigana.gif

 

Велики поздрав за све!!! pivopije.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok

danas je 20

nalazim se u zajecaru

izvestaj od sinoc

 

 

bla, bla bla...

jebali ste kevu

samo....mogli ste da odaberete 3 jebacke thrasherske stvari

a ne midnight moon

ma opusteno

stvarno mi je zao sto iste prosli

budite srecni sto ste bar svirali na zajecarskoj gitarijadi

a posebno budite srecni sto ste svirali sa hari mata harijem icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

E bas sranje sto nisu prosli......jeste da je Midnight Moon balada,ali zato su reci gotiva....jbg........Jeste li se bar lepo izdivljali...?.......Budite pozdravljeni.....

pa moram priznati da je meni bilo do jaja

bas su istresli publiku iz carapa

al jebeni ziri no.gif

samo da znas koji su gejevi prosli no.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

vans agen: SIMA NEMA POJMA SHTA PRICHA!!! icon_da.gif

 

 

 

 

na worhedu je bila prva shutka od svih demo bendova koji su sinoc svirali! oni su svirali 5ti!!! to govori neshto... i bilo je mnogo dobro!!! icon_da.gif ubacili su neke bek vokale koje je ceta pevao i sve u svemu mnogo dobro!!! icon_da.gif

 

 

posle brze doshla spora pesma! shto je bash extra! icon_da.gif jebena solaza je mnogo dobra!!! icon_da.gif

 

 

i naravno poslednja THRASH IS ALL AROUND!!!! icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

 

 

znaci bash su razvalili!!! icon_da.gif

 

 

 

 

 

e sad "loshe" sitnice: manja se nije cuo prvih 10tak sec midnajt muna, ceti se neshto zezno bas(reko je on meni shta ali ja i ta muzichka tehnika.... icon_rolleyes.gif ),manja je pao pre nego shto doshao do mikrofona i tako... al dobro to su sve sitnice!!! icon_da.gif

 

 

 

i tako....

 

 

 

aj poz pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...