Jump to content

Flush


RNA

Recommended Posts

nece se pink od thrasha najesti.. tako da... jbg.. takav je zivot.. ako prodju sapace eater.. svaka cast... mada nesto neverujem.. ipak je to shity rekords.... tako da garant prolaze oni gay parti momci.. laugh.giflaugh.gif jbg zivot je kuchka...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma pobedjuju iterovci!!!! icon_rockdevil.gif

 

 

 

 

shto je bio jedan bend mozda jedan od ovih shto su proshli u finale: textovi im ono bash onako nekako hmmm napaljeno tinejdzerski! ph34r.gif

 

 

npr mi smo se ljubili meni se digo, tebi je lako mozesh samo da gurnesh neku prst a shta je da radim kad mi se dize svaki cas? cuo sam za onaj rad radijator i dzigerica, da je to put ka srece.... ph34r.gif

 

 

i na kraju neshto kao: jebacu te, jebacu te bla bla.... ph34r.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

nece se pink od thrasha najesti.. tako da... jbg.. takav je zivot.. ako prodju sapace eater.. svaka cast... mada nesto neverujem.. ipak je to shity rekords.... tako da garant prolaze oni gay parti momci.. laugh.giflaugh.gif jbg zivot je kuchka...

slazem se brate

sta se koj kurac pink mesa

sledece godine ce pevati stoja 100%

jebem mu mater

sad thrasheri moraju (ako pobede) da snime album za city rekords no.gif

picka im materina no.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, pa, ovako!

Svirali smo 5ti drugo veče i nama je na stejdžu bilo baš do jaja! Zvuk nikad jači, otsvirasmo do jaja, jedino što se manja okliznio i prosuo kad je istrčavao na binu! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif Ali, naš utisak na bini je bio potpuno pogrešan! Na razglasu je sve izlazilo poptpuno drugačije! Zvučali smo nikad gore, bass je probijao i krčao, Srle se slabo čuo, Manja takođe... Imalo je uticaja i to što nismo imali tonsku, ali opšti utisak je da je na nama tonac odradio loš posao... Inače, za tonca i za ozvučenje sve pohvale, svi su zvučali fenomenalno, pa i mi sledeće večeri!!!

 

K'o što rekoh, sledeće večeri nastupismo kao revijalni bend i otvorili smo poslednje veče gitarijade! E, to je i na razglasu bilo fenomenalno!!! Nikad bolje nismo zvučali, svi kažu! A bilo je dovoljno samo pola pesme tonske probe! Odsvirasmo 6 pesama sa albuma ''Piece of hell'', nešto više od pola sata prženja... Svirali smo: Air Force, Piece of hell, Black matery, Warhead, Vengeance i Thrash zajedno sa Broken stringsima i Space Eaterom! Nas 10 na bini se dralo ''Beware'' i srce mi je stvarno bilo puno!!! Morao bih da se zahvalim publici na fenomenalnoj podršci obe večeri! Zaječarci su nas sjajno prihvatili, posle nastupa prilazili, čestitali, slikali se sa nama i najlepše im hvala na tome!!! Nadam se da i sledeće godine pržimo kao revijalan bend!

 

Dalje, pobedili su Broken Sringsi!!! Svaka čast, momci, još jednom sve čestitke!!! Bermude zakon!!!

Čestitke Space Eateru na sjajnoj svirci obe večeri!!! Vrhunski su branili čast thrasha u finalu!!! Veliki pozdrav za njih!!! icon_rockdevil.gif

 

I još nešto! Još uvek je nezvanično, ali city recods je ispalio! Strinsi najverovatnije izdaju za pgp! icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Да, стварно страшно! Можда је тако и боље. не знам ко би нормалан ко наступа на Гитаријади издао албум за Киту Рекордс.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Е, људови! Флаш свира у Новом Саду у суботу, 27 - мог у оквиру неког-тамо фестивала. На дан кад ми свирамо наступа Тајм и Алогија. Почињемо у седам, завршавамо у осам. Јеб'о те, сат времена свирке! МАМИЦЕ!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Е, људови! Флаш свира у Новом Саду у суботу, 27 - мог у оквиру неког-тамо фестивала. На дан кад ми свирамо наступа Тајм и Алогија. Почињемо у седам, завршавамо у осам. Јеб'о те, сат времена свирке! МАМИЦЕ!

AAAAAA zašto u Novom Sadu????? icon_cry.gif

 

Pa hoću opet da čujem vorhed i treš!!!!!! icon_rockdevil.gif

 

Kad će bre više taj album???? icon_mad.gif

 

Imate podršku od celih stringsa na čelu sa mene!!! biggreens.gif

ŠILJA!!!!!

 

Aj pa isšutirajde neke guzice!!!!

 

musik19.gifmusik29.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo sedim,citam i ne verujem.... Flush je cool bend i imaju cool stvari, ALI KOJI IDIOT BI IZDAO ALBUM A DA ZA TO NE DOBIJE NI PISLJIV DINAR... da... Kao sto rekoh... DEMO masters je prevara... Pomognu ti da izdas album,a onda sve pare uzmu za sebe... Bolje da su odmah otisli u studio snimili sami i nudili raznim izdavackim kucama....blablablabla...itd...

 

 

 

 

 

 

BANE GAY laugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazi ovako, ti sa PRVIM ALBUMOM NECES DOBITI NI DINARA, za koga god da izdas. Ono sto je negde, tj. svugde u svetu najnormalnija stvar, a to je da zaradis od prodaje albuma, ovde kod nas je misaona imenica. Za to ti nije kriv ni bend, ni izdavac, vec jednostavno zivis u zemlji u kojoj zivis i u vremenu u kojem zivis. Jedini nacin da ti od benda zaradis jeste da sviras i da sviras ko mentol, i da ides na turneje, i da posle toga jos sviras i da opet ides na turneju...i da posle toga sviras i u mestu koje ne postoji ni na mapi...jebiga!!!

 

Da su otisli sami da snime, imali bi i trosak placanja studiju, ovako su makar to ustedeli.

 

Jebiga, tuzno je sve to, ali je realnost...da nije tako, verovatno bi nam svima bilo dosadno wallbash.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Бах, ја сам увек говорио да је занимљиво жувети у Србији, баш зато што је тако ненормална земља. Овако је све једна авантура, у противном би стварно било досадно.

 

Узгред, да је Металика почела у земљи Србији, данас би се за њу знало у Србији, евнетуално Хрватској, словенији, Македонији и БиХ.

Share this post


Link to post
Share on other sites

khm khm khm

 

novi sad

 

necu da pricam o zezanju u vozu niti o legitimisanju od uniformisanog lica

a ni o mom bronhitisu koji mi nije dao da pusim a kamoli da pijem

(za neupucene imam neko sranje na plucima pa prestajem da pusim no.gif )

 

festival je realno bio govno nevidjeno

kad smo dosli divili smo se bini

flushovci su obavili tonsku i sve je bilo do jaja

posle par sati polako dolazi "publika"(50-60)ljudi

prvo odsvira neki bend, jebem mu mater kako se zove

onda dolazi flush

e a tu nastupam ja

izlazim lepo na binu

stavljam kablove u pojacala i u distorziju pa u gitaru

podesim sve kako treba

odsviram nesto na dzitri....kad ono...nista se ne cuje

molimo tonca da uknjuci pojacalo...kad ono ukljuceno, a nista se ne cuje

posle su na bini pola sata otvarali pojacalo

pa lemili

pa glupirali se

i na kraju saznamo da je problem bila gitara wallbash.gifwallbash.gifwallbash.gif

srecom, flush je imao dosta vremena da je odsvirao ceo repertoar

nesrecom, gitara se opet jsebala na pesmi black matery wallbash.gif

sve se na kraju dobro zavrsilo icon_uhoh.gif

posle njih je isla alogija(ok necu vise da detaljisem)

 

posle smo se svi vratili u bg

a ja sam ziveo dugo i srecno do kraja zivota

 

THE END pivopije.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazi ovako, ti sa PRVIM ALBUMOM NECES DOBITI NI DINARA, za koga god da izdas. Ono sto je negde, tj. svugde u svetu najnormalnija stvar, a to je da zaradis od prodaje albuma, ovde kod nas je misaona imenica. Za to ti nije kriv ni bend, ni izdavac, vec jednostavno zivis u zemlji u kojoj zivis i u vremenu u kojem zivis. Jedini nacin da ti od benda zaradis jeste da sviras i da sviras ko mentol, i da ides na turneje, i da posle toga jos sviras i da opet ides na turneju...i da posle toga sviras i u mestu koje ne postoji ni na mapi...jebiga!!!

 

Da su otisli sami da snime, imali bi i trosak placanja studiju, ovako su makar to ustedeli.

 

Jebiga, tuzno je sve to, ali je realnost...da nije tako, verovatno bi nam svima bilo dosadno wallbash.gif

Имаш право! Додуше, сви имамо на уму да нећемо динара видети од свега тога, али промоција је ипак нешто најважније за бенд попут нас! Боли ме уво за паре! Завршићу школу, отворићу неку приватну ординацију у којој ћу радити док будем завршавао факс, и боли ме уво! Они који зарађују од музике су само изгубљени случајеви, тј. они који немају професију (Сити рекордс) или они који би желели већи џепарац!

 

Ђоле, извини што те не назвах, у гужви сам ових дана, те сам заборавио!

Позваћу те кад будем могао да почнемо полако да причамо о споту! icon_rockdevil.gif

 

Си ја! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

khm khm khm

 

novi sad

 

necu da pricam o zezanju u vozu niti o legitimisanju od uniformisanog lica

a ni o mom bronhitisu koji mi nije dao da pusim a kamoli da pijem

(za neupucene imam neko sranje na plucima pa prestajem da pusim no.gif )

 

festival je realno bio govno nevidjeno

kad smo dosli divili smo se bini

flushovci su obavili tonsku i sve je bilo do jaja

posle par sati polako dolazi "publika"(50-60)ljudi

prvo odsvira neki bend, jebem mu mater kako se zove

onda dolazi flush

e a tu nastupam ja

izlazim lepo na binu

stavljam kablove u pojacala i u distorziju pa u gitaru

podesim sve kako treba

odsviram nesto na dzitri....kad ono...nista se ne cuje

molimo tonca da uknjuci pojacalo...kad ono ukljuceno, a nista se ne cuje

posle su na bini pola sata otvarali pojacalo

pa lemili

pa glupirali se

i na kraju saznamo da je problem bila gitara wallbash.gif  wallbash.gif  wallbash.gif

srecom, flush je imao dosta vremena da je odsvirao ceo repertoar

nesrecom, gitara se opet jsebala na pesmi black matery wallbash.gif

sve se na kraju dobro zavrsilo icon_uhoh.gif

posle njih je isla alogija(ok necu vise da detaljisem)

 

posle smo se svi vratili u bg

a ja sam ziveo dugo i srecno do kraja zivota

 

THE END pivopije.gif

Такође смо се у повратку двоумили око буса или воза! На железничкој смо били око пола три - три, пошто смо се определили за воз.

Биле су две варијанте воза: у пола шест ујутру до Београда или у пет и петнаест до Инђије, па се тамо преседа на воз Инђија - Београд. Отиш'о ја да питам за колико преседамо у тај други воз, кад нека совуљага каже да се брзо преседа, тј. чека се 5 до 20 минута воз. Пошто нисам био сигуран, рекао сам јој да позове и провери ред вожње, кад ето ти га воз Инђија - Београд у ШЕСТ И ДЕСЕТ! Толико о брзом преседању! На крају у'ватисмо бус у четири и петнаест и к'о људи дошли до Београда!

Edited by Manja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Имаш право! Додуше, сви имамо на уму да нећемо динара видети од свега тога, али промоција је ипак нешто најважније за бенд попут нас! Боли ме уво за паре! Завршићу школу, отворићу неку приватну ординацију у којој ћу радити док будем завршавао факс, и боли ме уво! Они који зарађују од музике су само изгубљени случајеви, тј. они који немају професију (Сити рекордс) или они који би желели већи џепарац!

Eeee, to je to. Realno se ovde ne svira za kintu vec za "slavu"!!! Jebiga, sa svirkom ti mozes da imas neki lep dzeparac, ali nista preko toga, obavezno je stalno zaposlenje, kosuljica, kravata i tome slicno...jenom recju jebiga.

 

Ti (tu mislim na sve bendove) lovu realno videti neces, bar ne ono sto bi trebalo, ali se makar koljemo svi medjusobno ko ce ostaviti vise traga za nekih 5-10 god. I realno nam je do jaja!!!! pivopije.gif

 

Opusteno za spot, i ja sam u nekoj frci, ali cemo se cuti da se vidimo cisto informativno, pa onda natenane. Neki kraj septembra, recimo...da mi se vrati sva ekipa sa kojom radim.

Pozdrav pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam novosadjanin,ne znam koji je festival u pitanju.

У питању је "Jimi Hendrix festival" који се одржао 27.08.2005. у Каменичком парку са почетком око пола десет.

А што се песме тиче, оставићу ти текст у једном од наредних постова, ок?

Живео! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...