Jump to content

Flush


RNA

Recommended Posts

.....Posto ovi sa black clouda ne odg vi cete mi reknuti kad pocinje svirka i kada vi svirate..... icon_da.gif

Svirka počinje oko pola 9, 9... Prvo ide Manowar pa onda mi! pivopije.gif

 

Inače, naša sutrašnja svirka se snima sa nekoliko kamera i od toga će se napraviti DVD koji ćemo deliti drugarima i svima onima koji ga budu hteli... Tako da, ako hoćete da se vidite na našem DVD-u, sutra budite u prvim redovima!!! icon_da.gificon_biggrin.gif

 

Vidimo se sutra, drugari!!! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

.....Ja cu reci samo ovo................................................................................................................................................ Posebno mi se svidela pesma koju ste poslednju svirali........ pivopije.gif

haha!

 

pa to je Domination... by PANTERA... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Edited by RNA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bih lično najviše voleo da nam gosti na promociji budu Underdeath i Space Eater i mislim da bi to bila svirka za pamćenje!!! icon_rockdevil.gif Ali dobro, o tome kad dodje vreme...

 

@aronoel: verovatno Warhead, to je bila poslednja autorska koju smo svirali, ona u kojoj Broćko ima onu bass deonicu u srednjem delu... Pozdrav! pivopije.gif

 

@Kali Yuga: Drago mi je, hvala... pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa mogli bi nekad doci i u

sarajevo, nekima bi bilo drago

da vas vide biggrin.gifbiggrin.gificon_redface.gif

Ја бих, најискреније, радије прво у Тузли свирао, пошто је позната као металски град, мада се не бих бунио ни за Сарајево.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја бих, најискреније, радије прво у Тузли свирао, пошто је позната као металски град, мада се не бих бунио ни за Сарајево.

ma moze vala i tuzla i sarajevo icon_wink.gif

kod nas u bih gotovo da i nema thrash svirki, sve neka blekusa i dedusa mislim da bismo se svi veeoma obradovali icon_mrgreen.gificon_redface.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

imam jos jedno pitanje: da li su slucajno pera iz underdeath-a i srki iz flush-a u nekakvom srodstvu?

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif Joj, kakvo pitanje! A, baš na nekoj svirci pre oko dve nedelje blejimo Srki, Pera i ja i kaže meni Srki: ''Brate, mene svi pitaju da li smo nas dvojica braća, mora da do jaja ličimo...'' Još sad kad bude ovo video, ima se šlogira... icon_smile.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif Joj, kakvo pitanje! A, baš na nekoj svirci pre oko dve nedelje blejimo Srki, Pera i ja i kaže meni Srki: ''Brate, mene svi pitaju da li smo nas dvojica braća, mora da do jaja ličimo...'' Još sad kad bude ovo video, ima se šlogira... icon_smile.gifpivopije.gif

pa meni je to pitanje palo na pamet posto sam u golupcu cula za srkija da je "peric senior" (ne secam se ko je to odvalio icon_smile.gif )

eto, sad ima dodatan razlog da me bije icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa meni je to pitanje palo na pamet posto sam u golupcu cula za srkija da je "peric senior" (ne secam se ko je to odvalio icon_smile.gif )

eto, sad ima dodatan razlog da me bije icon_smile.gif

Da, ili je Pera ''Srki junior''! icon_smile.gif Ne verujem da će hteti da te bije, poslednjim komentarima o nama si se opasno izvukla tako da te mi sad volimo i više ne želimo da te bijemo! icon_smile.gificon_mrgreen.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahah!!!

znao sam da cjete se primiti biggrin.gif

 

ma daj choveche zezam se shta ti je! pa ja sam se sa vashim gitaristom upoznao josh kad smo ishli i na sastanak za radio, a i chestitali smo vam medju prvima...

 

samo jedna mala bezobrazna biggrin.gif prozivchica, iz zezanja... no frx... biggrin.gif ozbiljno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...