Jump to content

Flush


RNA

Recommended Posts

hahah!!!

znao sam da cjete se primiti biggrin.gif

 

ma daj choveche zezam se shta ti je! pa ja sam se sa vashim gitaristom upoznao josh kad smo ishli i na sastanak za radio, a i chestitali smo vam medju prvima...

 

samo jedna mala bezobrazna biggrin.gif prozivchica, iz zezanja... no frx... biggrin.gif ozbiljno...

Хехе! laugh.gif До јаја!

Него, кад је то било? Слабо ме служи памћење у 16. години, додуше, ускоро 17. Одакле се ТАЧНО знамо?

Биг регардс! icon_rockdevil.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

@bradati - do jaja ti je slika u potpisu sa rusom! icon_smile.gif

icon_smile.gif  icon_smile.gif  icon_smile.gif  icon_smile.gif  icon_smile.gif  laugh.gif

..pokidala sam se od smeha.... icon_smile.gif

 

jao i ja ..... icon_smile.gif  icon_smile.gif  icon_smile.gif  icon_smile.gif  icon_smile.gif  laugh.gif

 

icon_smile.gif

hvala hvala....

 

trebali ste da vidite moju reakciju kad sam prvi put video sliku...

icon_smile.gif

 

 

 

 

 

 

e sad za manju....

 

manjo srecan rodjendan

zelim ti sve najbolje

puno srece, zdravlja i sve sta ide uz to u paketu

aj ziv bio pivopije.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

sta je sa albumom???

Pa di si bre, Moni? icon_wink.gifpivopije.gif Ovako, sada jurimo 2 lika koji treba da nam odrade završni posao! Gojacka, koji treba da nam štampa cover, booklet i ostala sranja i Srkijevog qma koji treba da sredi za umnožavanje samih diskova! Ako budemo bili dovoljno brzi i organizovani ( icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif , smejem se jer mi tako nismo ni jedno od ta dva!), album bi mogao da izađe i pre no što mislite! pivopije.gif

 

@Wicked Witch & *SweetPoisonGirl:)*: Pa niste se sad valjda naljutile? I nemojte nam ići s teme!!! wallbash.gif

 

@Zli Meda: SweetPoisonGirl stvarno zna sve! icon_da.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Све је ОК, само не могу да им сварим овај лого никако!

Мислим да је онај што сам ја наџврљао бољи, али шта ја знам. Можда је то само моја сујета.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Све је ОК, само не могу да им сварим овај лого никако!

Мислим да је онај што сам ја наџврљао бољи, али шта ја знам. Можда је то само моја сујета.

jebi ga.....ni meni se nista preterano ne svidja

 

logo je koliko ja znam brocetino delo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

e dragi moji, svirate u petak, 17-og februara u Devetoj gimnaziji... mislim da je tako izglasano!! icon_da.gif

 

pivopije.gif

ne seri?????!!!! icon_wink.gif hvala bogu da su ove mladje generacije pametnije, jer dok sam ja isla u ovu sugavu skolu, niko se nije setio da napravi neku dobru svirku... no.gif

Edited by Kali Yuga

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bole, mojne se cimati, logo koji je na albumu je potpuno drugačiji od ovog što ga je Broćeta nacrtao još pre Hrista! I liči da ga je crtalo dete jer Broćko jeste dete! icon_smile.gif

 

U, do jaja, sviramo 17. u Devetoj! icon_rockdevil.gif Koliko ćemo imati vremena? E da, sviramo najverovatnije i početkom marta u skc-u sa Rattleheadom i ATP-om! icon_rockdevil.gif

 

Simo, sunce ti jebem, skidaj sa te tvoje kreacije tu moju sliku sa gej svetlo plavom majicom i još više gej roze peškirom!!! violent.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...