Jump to content

Flush


RNA

Recommended Posts

ajde bre srki...koga boli kurac za ime pesme...

nek ide zivot pivopije.gif

tacno... icon_da.gif vazno je da je pesma dobra, a kako se zove...koga je briga... icon_wink.gif

 

ja bih volela da u devetoj odsvirate bar nesto svoje....makar himnu (thrash is all around) za nas obozavaoce.... icon_wink.gificon_smile.gif

mada pantera jeste bolje resenje za gimnaziju, iskombinujte.... icon_biggrin.gif

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi posto vidim da su misljenja podeljena u vezi sviranja nasih stvari i pantere,zamolio bih vas da ostavite komentare i vi odaberete da li bi voleli da sviramo kao Flush ili Pantera tribute.Za sada nasa odluka je da sviramo 45-to minutnu Panteru!!Ukoliko se ne slazete glasajte protiv! pivopije.gif

Ja sam za autorske,pre.Jebes obrade.

 

 

A najbolje bi bilo da bude mesano,kao u SKC-u icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo ja kao chovek iz organizacije za tu svirq vam predlazem da svirate meshano icon_da.gif - 2 autorske i 3 pantere, ipak je to gimnazijska svirka i dosta ljudi ce doci bash zbog te pantere ali ako vam je bash stalo odsvirajte i 2-3 autorske.

 

napomena: ne biste mogli da svirate 45 min jer imate uqpno 40 mina za nameshtanje i sviranje jer svirka mora da se zavrshi do ponoci a direktor je jako rigorozan (jednom je iskljuchio struju u sred svirke wallbash.gif), sviracete poslednji (kao bend sa najtvrdjim zvukom biggrin.gif)

pozdrav, Dane pivopije.gif

Edited by Maiden_Hell

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ма, дајте, молим вас! Кад је Игор накратко ускочио у комбинацију, све нас је растурио! Иначе. ми то радимо нон -стоп! Шутке и скакање је сувише честа појава. Треба бити оригиналан! Како на бини, тако и у публици!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Биће зло 11 - тог! Слејер никад не свирамо јер их не готивимо ништа посебно. Највише Готик Слем, Пантера и Антракс. Драго ми је да ћемо се ( вероватно ) видети тада!

ТРЕШ ТИЛ ДЕТ!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па, никад нисмо свирали Антракс. Не свирамо обраде... То мало смара... Али ово са Пантером је кренуло и завршиће се Демо мастерсом. После тога, обрада све мање и на крају без њих, ја се надам... Имам доста трибјут бендова. Још ми само Флаш фали као ауторско - трибјут бенд, па да се бесим! Дет трибјут, Офспринг трибјут, Стормагедон ( рецимо ауторски и обраде ) и Хаба - хаба ( благовремено ћете сазнати које, тј. ЧИЈЕ обраде то подразумева )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eeeeee, nadoknadićemo i pre marta! icon_wink.gif Izgleda da nisi slušala kad se Manja neozvučen drao na prva dva reda i najavljivao naredne svirke kada ćemo vam sve to nadoknaditi! icon_smile.gifpivopije.gif

pa cini mi se da mi je neko rekao da svirate u beloj crkvi 25. 2 icon_confused.gif

a inace manju nisam slusala kad je to pricao, ali zato sam slusala drum session by bane icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posto su naucna istrazivanja dokazala da je naj simpaticniji,naj sladji,naj zanimljiviji clan benda flush Manja(narocito kod zenske populacije),mi ostali clanovi smo dugim vecanjem odlucili da tu njegovu osobinu iskoristimo i profitiramo!

CENOVNIK USLUGA:

-Da dodaknete njegov mini val moracete da platite neverovatnih 1299 dinara

-Da ga samo pipnete 999 dinara

-Tapsanje po ramenu 1999 dinara

-1 minut telefonskog ragovora s njim 1499 dinara

-1 minut uzivo ragovora s njim 2499 dinara

 

*Cene su izrazene sa PDV-om bez kucne dostave!!! biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posto su naucna istrazivanja dokazala da je naj simpaticniji,naj sladji,naj zanimljiviji clan benda flush Manja(narocito kod zenske populacije),mi ostali clanovi smo dugim vecanjem odlucili da tu njegovu osobinu iskoristimo i profitiramo!

CENOVNIK USLUGA:

-Da dodaknete njegov mini val moracete da platite neverovatnih 1299 dinara

-Da ga samo pipnete 999 dinara

-Tapsanje po ramenu 1999 dinara

-1 minut telefonskog ragovora s njim 1499 dinara

-1 minut uzivo ragovora s njim 2499 dinara

 

*Cene su izrazene sa PDV-om bez kucne dostave!!! biggrin.gif

Ти си ЈЕБЕНО болестан! laugh.giflaugh.giflaugh.giflaugh.giflaugh.gif

Е, да! Заборавио си да кажеш људима да ће уз све то добити и БЕСПЛАТНОГ ЖЕЛЕ ЗЕКУ! laugh.gificon_mrgreen.gificon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...