Jump to content

Flush


RNA

Recommended Posts

У питању је "Jimi Hendrix festival" који се одржао 27.08.2005. у Каменичком парку са почетком око пола десет.

А што се песме тиче, оставићу ти текст у једном од наредних постова, ок?

Живео! pivopije.gif

znam za taj fest,ali niko nije najavio da ce svirati Flush wallbash.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

E,ja mislim da sam videla bubnjara vam juche u Matematickoj.blink.gif

jeste da sam ja malo sludjeno dete u poslednje vreme,ali mogla bih se zakleti da je to bio on.I pljunuti je ovaj sa slike. icon_da.gif

Me very zbunjena.blink.gif

Донт би конфјузд! Бане ИДЕ у математичку, у трећу годину!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
imao sam prilike da chujem bend uzhiwo u lazarewcu, na koncertu 202

i odushewili su me

 

shta se deshawa sa albumom?

icon_rockdevil.gif Ево, брате и тебе овде међу нама! icon_rockdevil.gif Како си, бре? Има ли шта ново?

Албум би требао да изађе за око месец и по. Остаје само омот да комплетирамо и албум може полако у продају.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi master mazalost nesmemo da delimo,zbog obaveza prema izdavacu!!!Dok disc zvanicno ne bude odstampan i izdat od strane izdavaca imamo zabranu bilo kakvog javnog emitovanja,stoga album nece moci da se cuje nigde do zvanicnog izdanja.

 

Zamolio bih Manju da ne daje lazne nade nasim prijateljima sa foruma,jer ponavljam STVARNO NIJE DO NAS ali nismo u mogucnosti da ga dajemo!!!Na kraju krajeva jedva smo i mi uspeli da ga cujemo!!!

 

Hvala na razumevanju!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo sedim,citam i ne verujem.... Flush je cool bend i imaju cool stvari, ALI KOJI IDIOT BI IZDAO ALBUM A DA ZA TO NE DOBIJE NI PISLJIV DINAR... da... Kao sto rekoh... DEMO masters je prevara... Pomognu ti da izdas album,a onda sve pare uzmu za sebe... Bolje da su odmah otisli u studio snimili sami i nudili raznim izdavackim kucama....blablablabla...itd...

 

 

 

 

 

 

BANE GAY laugh.gif

Koga boli kurac za kes?!?!?!?Kad dobijes kes vise to nije iskreno i to onda nije PRAVA THRASHANGIJA!!!

Bitno je samo dobro isprasiti dupeta na svirkava!!!

...........a da ovom prilikom bih zeleo da se zahvalim Nemanji iz Space Eatera za rasplitanje mojih zamrsodaka po kosi!!!Lik je zasluzio nobelovi do 5 ujutro je pokusavao da me odmrsi!!! seronja.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

a da ovom prilikom bih zeleo da se zahvalim Nemanji iz Space Eatera za rasplitanje mojih zamrsodaka po kosi!!!Lik je zasluzio nobelovi do 5 ujutro je pokusavao da me odmrsi!!! seronja.gif

Па, кад сте обојица ненормални сваки на свој начин. Ти са твојим дредовима од нечешљања, а он што је фанатик за косу, па пристаје и такве ствари да ради другима.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Само нисам у претходној причи разумео о каквој се то лови ради. Код нас нико нема пара у металу, ни бендови (ако нисте Алогија) ни издавачи. Издавачи не могу да продају довољно примерака по овим ценама да би ишта зарадили и стварно треба бити луд, па издавати метал у Србији (ако је са намером да се нешто заради).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koga boli kurac za kes?!?!?!?Kad dobijes kes vise to nije iskreno i to onda nije PRAVA THRASHANGIJA!!!

 

to nije bas tacno,brate;

vazno je prasiti dupeta,ali nije tacno da kad dobijes kes da to nije vise iskreno...Ako zelis da zivis od toga,mora da se plati to sto ces prasiti.

Mislis da bi Megadeth prasio za dz?

Share this post


Link to post
Share on other sites

to nije bas tacno,brate;

vazno je prasiti dupeta,ali nije tacno da kad dobijes kes da to nije vise iskreno...Ako zelis da zivis od toga,mora da se plati to sto ces prasiti.

Mislis da bi Megadeth prasio za dz?

Pravim thrasherima kes nije od neke vaznosti!Mislis da Antrax ne bi svirao za dz???Svirali bi i te kako,samo da im menadzer ne kenja!!!

Dave-u je jedino dolar u glavi,to se videlo posle koncerta u beogradu,samo je ufurao u svoj kombi!!!PRAVI thrasher bi iskulirao s fanovima i izdelio autograme!Dimebag tako nesto nikad ne bi uradio.Momci iz Dungeona kulloza izblejali su ispred tamo nekog skc-a posle koncerta i pricali sa tamo nekim Srkijem i Bucom dok su cekali da dodje kombi po njih!!!To su THRASHERI u dusi!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pravim thrasherima kes nije od neke vaznosti

pravi thrasheri?

sta ti podrazumevas pod tim?

to je meni glup izraz,brate...

kao,thrasheri se izdvajaju od ostalih metalaca i rockera...

a i ti verovatno ne planiras da zivis od muzike,pa te za kintu boli dupe,ali onaj koji zivi od muzike mora i da pripazi koliko ce dobiti i da li ce imati da jede sutra,bio thrasher ili narodnjak...

anthrax su puni para,tako da bi i svirali za dz,ali da su srpski bend sigurno ne bi

Share this post


Link to post
Share on other sites

kao,thrasheri se izdvajaju od ostalih metalaca i rockera...

naravno....

thrasheri u dusi icon_rockdevil.gif

isto kao sto se i blekeri, korovci, rokeri izdvajaju

svi imaju svoje tripove

 

naj iskreniji si onog trenutka kad nemas kes, kad ti nije stalo do kesa vec do publike i do svoje muzike.

e to je iskrenost.

onog trenutka kad osetis slast novca i slavu vise nisi troo vec uobrazeni metalac koji prodaje bljuvotine kako bi opljackao publiku.

na neki nacin moras malo i publici da sluzis a ne samo svojoj bulji.

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

naravno....

thrasheri u dusi icon_rockdevil.gif

isto kao sto se i blekeri, korovci, rokeri izdvajaju

svi imaju svoje tripove

 

naj iskreniji si onog trenutka kad nemas kes, kad ti nije stalo do kesa vec do publike i do svoje muzike.

e to je iskrenost.

onog trenutka kad osetis slast novca i slavu vise nisi troo vec uobrazeni metalac koji prodaje bljuvotine kako bi opljackao publiku.

na neki nacin moras malo i publici da sluzis a ne samo svojoj bulji.

 

pivopije.gif

nije sve tacno...ako si bregovic,onda cete zanimati samo pare...

a to za troo thrashere je glupost,ili si metalac ili si kurac...izdvajaju se samo oni koji misle da su neka muda....

a sto se tice para,rekao sam...ako zivis od muzike nije ti svejedno koliko ces da zaradis;to ne znaci da kad dobijes gomilu novca,da te bole kurac posle...ako si iskren,iskren si i sa punim i sa praznim dzepovima....

i nemojte mi vise o troo debilijadama,kao blekeri ste icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako zivis od muzike nije ti svejedno koliko ces da zaradis

Али се тај хипотетички лик не бави овом врстом музике, поготово не овде у Србији.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pravim thrasherima kes nije od neke vaznosti!Mislis da Antrax ne bi svirao za dz???Svirali bi i te kako,samo da im menadzer ne kenja!!!

Dave-u je jedino dolar u glavi,to se videlo posle koncerta u beogradu,samo je ufurao u svoj kombi!!!PRAVI thrasher bi iskulirao s fanovima i izdelio autograme!Dimebag tako nesto nikad ne bi uradio.Momci iz Dungeona kulloza izblejali su ispred tamo nekog skc-a posle koncerta i pricali sa tamo nekim Srkijem i Bucom dok su cekali da dodje kombi po njih!!!To su THRASHERI u dusi!!!

Ne bih da serendam mnogo pa cu skratiti, Srki bre o kakvom Anthrax-u i dzabe koncertu ti pricas? Sta si pio ili cime si se drogirao, daj i meni malo jer je ocigledno mnogo dobro. Termin "pravi thrasher" je u redu, samo, jel hoces da kazes da to sto Slejerasi ne izlaze da se druze s fanovima ih ne cini pravim thrsherima, o da druze oni su (izmedju ostalih) thrash izmislili, ali zamisli nas milijardu kako kidamo sve sa bilo koga od njih za uspomenu; nije tesko druziti se s fanovima kad ih imas 14 komada, ali kad ih imas 14000 komada e to je vec nesto, i veruj mi, svi su se oni do jednog trenutka svoje karijere ponasali kako bi ti i ja zelei i kako mislimo da bi se u tim situacijama uvek ponasali, ali dodje trenutak da fizicka nemogucnost preovlada. Detaljnije kad se vidimo u kraju na pivu, pozdrav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije sve tacno...ako si bregovic,onda cete zanimati samo pare...

a to za troo thrashere je glupost,ili si metalac ili si kurac...izdvajaju se samo oni koji misle da su neka muda....

a sto se tice para,rekao sam...ako zivis od muzike nije ti svejedno koliko ces da zaradis;to ne znaci da kad dobijes gomilu novca,da te bole kurac posle...ako si iskren,iskren si i sa punim i sa praznim dzepovima....

i nemojte mi vise o troo debilijadama,kao blekeri ste icon_smile.gif

pa brate.....ja te krstim a ti prdis

 

jebote neso shvati da vise nisi iskren cim zaradjujes taj neki kes i cim postanes poznat

 

pa i pola demo bendova se nakurcilo misleci da su poznati, i na kraju prsnu zbog gluposti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Није то баш сасвим тачно, али кад почнеш да правиш музику са НАМЕРОМ да от тога зарадиш паре, то онда није то. Док то радиш искрено из срца, па како прође да прође, то је права ствар. Ако успех дође утолико боље, али пракса потврђује да се 99% бендова у таквим ситуацијама мења.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Није то баш сасвим тачно, али кад почнеш да правиш музику са НАМЕРОМ да от тога зарадиш паре, то онда није то. Док то радиш искрено из срца, па како прође да прође, то је права ствар. Ако успех дође утолико боље, али пракса потврђује да се 99% бендова у таквим ситуацијама мења.

Amin.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...