Jump to content

Flush


RNA

Recommended Posts

pa brate.....ja te krstim a ti prdis

 

jebote neso shvati da vise nisi iskren cim zaradjujes taj neki kes i cim postanes poznat

 

pa i pola demo bendova se nakurcilo misleci da su poznati, i na kraju prsnu zbog gluposti.

brate,to zavisi od coveka...mnogi koji se bave muzikom i koji su puni para i dalje su isti i ne menjaju se...

a nakurceni likovi se promene;ti i srki kao da zivite u zemlji cuda,jebote;

bavis se muzikom u zivotu i sviras za dz?glupost...

bavis se muzikom dok si mlad jer zelis da se zajebavas,a prestaces posle?ok...

onda su i anthrax,megadeth,metallica,kreator...svi nakurceni i neiskreni sada(po tvom nacinu razmisljanja)...imaju pare i tako to,sad ih kao bole kita...nije tacno uopste! no.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne bih da serendam mnogo pa cu skratiti, Srki bre o kakvom Anthrax-u i dzabe koncertu ti pricas? Sta si pio ili cime si se drogirao, daj i meni malo jer je ocigledno mnogo dobro. Termin "pravi thrasher" je u redu, samo, jel hoces da kazes da to sto Slejerasi ne izlaze da se druze s fanovima ih ne cini pravim thrsherima, o da druze oni su (izmedju ostalih) thrash izmislili, ali zamisli nas milijardu kako kidamo sve sa bilo koga od njih za uspomenu; nije tesko druziti se s fanovima kad ih imas 14 komada, ali kad ih imas 14000 komada e to je vec nesto, i veruj mi, svi su se oni do jednog trenutka svoje karijere ponasali kako bi ti i ja zelei i kako mislimo da bi se u tim situacijama uvek ponasali, ali dodje trenutak da fizicka nemogucnost preovlada. Detaljnije kad se vidimo u kraju na pivu, pozdrav.

karlo,oduvek sam ja govorio da si ti decko za primer icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

pravi thrasheri?

sta ti podrazumevas pod tim?

to je meni glup izraz,brate...

kao,thrasheri se izdvajaju od ostalih metalaca i rockera...

a i ti verovatno ne planiras da zivis od muzike,pa te za kintu boli dupe,ali onaj koji zivi od muzike mora i da pripazi koliko ce dobiti i da li ce imati da jede sutra,bio thrasher ili narodnjak...

anthrax su puni para,tako da bi i svirali za dz,ali da su srpski bend sigurno ne bi

Ma u Srbiji se ne zivi od muzike!!!Onaj koji misli da ce se ovde leba od muzike najesti taj se zajebao!!!Mi sviramo zato sto nam je to cool!!!Boli nas kurac za sve ostalo!!!Samo je bitna zajebancija!Opusti se Sone gledao sam te na nekom intervjuu na tv-u.Sta mislis o dugim vezama??? icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije sve tacno...ako si bregovic,onda cete zanimati samo pare...

a to za troo thrashere je glupost,ili si metalac ili si kurac...izdvajaju se samo oni koji misle da su neka muda....

a sto se tice para,rekao sam...ako zivis od muzike nije ti svejedno koliko ces da zaradis;to ne znaci da kad dobijes gomilu novca,da te bole kurac posle...ako si iskren,iskren si i sa punim i sa praznim dzepovima....

i nemojte mi vise o troo debilijadama,kao blekeri ste icon_smile.gif

U ostalom mi se ne izdvajamo kao Thrasheri,kad kazem thrasheri podrazumeva se METALCI!!!Izvinjavam se ako sam napravio pometnju neadekvatnim izrazom!!! musik19.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Није то баш сасвим тачно, али кад почнеш да правиш музику са НАМЕРОМ да от тога зарадиш паре, то онда није то. Док то радиш искрено из срца, па како прође да прође, то је права ствар. Ако успех дође утолико боље, али пракса потврђује да се 99% бендова у таквим ситуацијама мења.

Ovim je sve receno!!!

Zavrsena rasprava o bilo cemu!!!

Lik je u dva reda rekao sustinu!Bravo care!!! violent.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veliki pozdrav momci pivopije.gif

Nego kako je bilo u gradilistu sve hocu da vas pitam?

I da , ja vas cekao na prvom jutarnjem u 4;15 , a vas nigde nema icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

ccc

poz musik19.gifpivopije.gificon_rockdevil.gifpivopije.gifmusik19.gif

Поздрав, брате! Није било лоше на градилишту. Лепо смо одсвирали, додуше, публика је била полумртва, али им не замерам с обзиром да је било у питању снимање емисије.

Него, где си нас, бре, чекао? Ми смо се вратили колима. Нисмо могли да се вукљамо по граду да би отишли на први јутарњи. icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije ni tvoj losh icon_smile.gif

 

poz za Flush sluso sam vas par puta, dobri ste, voleo bih da vas cujem na nekoj boljoj opremi, a ne na 202ojkinom krshu...

Хвала, брате! Буди сигуран да ћеш нас чути у много бољим условима!

Поздрав! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
izvini,a zasto je manja izdao flush i thrash?

ovaj quote se odnosi i na srkija i na simceta!

brate...samo mi reci da si ti to mislio ozbiljno,jer mi nismo icon_smile.gif

ej bre pa ovako iz zezanja mogao bi da ti navedem milion gluposti

manja je to....ne bi mi manju ni za zivu glavu podjebavali...ovo je samo zezanje.user posted image

 

 

 

icon_smile.gif ali ne mogu da verujem da se cimas oko toga icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

ako ces biri srecniji (manjo izvini) evo ti par primera zasto manja nije trasher:

 

1.pa koji bre trasher nosi mini val

 

2.gde si video trashera koji je "slucajno" pomesao mleko i pivo

i tako uvek brka pica od kad sam ga ja upoznao

 

3.ja ne znam ni jednog thrasher-a pedera

(manjo jos jednom izvini, aj isprozivaj me i ti kasnije)

 

4.thrasheri ne idu u zensku skolu

 

 

aj zbog manje necu vise, i ovo je mnogo.

nadam se da si srecan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

brate...samo mi reci da si ti to mislio ozbiljno,jer mi nismo icon_smile.gif

ej bre pa ovako iz zezanja mogao bi da ti navedem milion gluposti

manja je to....ne bi mi manju ni za zivu glavu podjebavali...ovo je samo zezanje.user posted image

 

 

 

icon_smile.gif ali ne mogu da verujem da se cimas oko toga icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

ako ces biri srecniji (manjo izvini) evo ti par primera zasto manja nije trasher:

 

1.pa koji bre trasher nosi mini val

 

2.gde si video trashera koji je "slucajno" pomesao mleko i pivo

i tako uvek brka pica od kad sam ga ja upoznao

 

3.ja ne znam ni jednog thrasher-a pedera

(manjo jos jednom izvini, aj isprozivaj me i ti kasnije)

 

4.thrasheri ne idu u zensku skolu

 

 

aj zbog manje necu vise, i ovo je mnogo.

nadam se da si srecan.

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

ok ali nije bilo smajlija koji potvrdjuje da se zajebavate!!!post nije trebao da izgleda ovako!

 

 

Alo bre navodno pevacu benda FLUSH,gde ti je slika benda???Sta mi mases tu nekakvim STORMAGEDONOM!!!

KURVO IZDAJNICKA!!! mad.gifmad.gifmad.gifmad.gifmad.gifmad.gif

 

nego ovako:

 

Alo bre navodno pevacu benda FLUSH,gde ti je slika benda???Sta mi mases tu nekakvim STORMAGEDONOM!!!

KURVO IZDAJNICKA!!!:smajlikojipovrdjujedasezajebavate:

:smajlikojipovrdjujedasezajebavate::smajlikojipovrdjujedasezajebavate::smajlikojipovrdjujedasezajebavate:

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Мало су се распали јер су Срки и Броћета били пијани к'о гузице!

Мало су се распали јер су Срки и Броћета били пијани к'о гузице!

Ma nismo!Sta lupas gluposti ko pijan???JA I MOJ DRUGAR???Ma neeeee,samo smo paliu niz stepenice. pivopije.gifpivopije.gifpivopije.gifpivopije.gifpivopije.gifpivopije.gifpivopije.gif

Naime bio je cilj predstaviti Panteru onako kako je ona bas izgledala na sceni.Ako pog0ledate njihov video shvaticete da smo ih sto se toga tice DO JAJA skinuli!Na sledecoj svirci cete moci da cujete kako Pantera zaista zvuci!!!Za sad nam oprostite i pokusajte da razumete da smo wocko i ja malcice vise dali sebi oduska!

Pozdrav srki!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мало су се распали јер су Срки и Броћета били пијани к'о гузице!

Uz qrac .. ja sam zaboravio na tu svirku !!!!

 

Jebes ovu starost i senilnost, no bice prilike, vec u Hajatu na promociji novog albuma, kad budu obukli smokinge i mashne ... nadam se da se nece uroljati .. vec im slava udarila u glavu icon_uhoh.gif

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...