Jump to content

Flush


RNA

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
  • 3 weeks later...

PONOVO RADI FLUSH!!!

 

 

Dragi prijatelji,

 

Nakog duzeg razmisljenja od celih pola sata clanovi benda Flush doneli su jednoglasnu odluku da ponovo okupe staru postavu! Drugim recima, u bend je vracen Aleksandar Manja i Flush nastavlja sa promovisanjem prvog albuma “Piece of hell”. U proteklih godinu dana radili smo sa novim pevacem Dimitrijem Cvetkovicem na novim pesmama i novom, modernijem fazonu, cime smo jako zadovoljni. Taj bend ce svakako nastaviti sa radom, naravno pod novim imenom i o tome cete biti naknadno obavesteni.

 

Povratnicka svirka benda Flush odrzace se u okviru “Hita godine” Radio Beograda 202 (vol. 4, mislim), 26. januara u Livingroom-u, SKC. Vise detalja o tome uskoro… Takodje, konacno objavljujemo video klip za pesmu “Thrash is all around” feat. Dorkin Magma, Dule Rain Delay, Pileci Alhemia, Bradati Simce & our producer Dadi Stojanovic! Spot mozete videti klikom na donji link, veliki pozdrav i vidimo se uskoro!!!

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sori, brate, ali to je najgluplji komentar koji sam ikad cuo!!! Sta, kao odmah se za mene vezuju pojmovi tipa "izdaja, kukavicluk itd..." samo jer sam bio na Radijskom festivalu i jer se bavim i drugim vrstama muzike??? ALO, BRE!!!! Moja je stvar zasto sam jos onda izasao iz benda!!! U svakom slucaju, jos tog dana kad sam se odvojio od Flusha sam sebi rekao da cu se rado vratiti u Flush kad bi me zvali nazad pod uslovom da sve dodje na staro!!! To se i desilo i sad furamo odakle smo stali!

Druze GrowlBoy, ne zanima me da li se salis ili ne, ali znaj jedno; ja sam svoj period svog zivota u kome sam sebe zvao METALCEM ( sto je bilo sa mojih 13 godina ) odavno prosao. Ja sam samo jedan jebeni homosapiens koji ce radije slusati Nasa, Paca ili Cypress hill umesto black - a, death - a, heavy - a i jos mnogih podzanrova metala. Ja NISAM metal, vec je on samo mali delic mene, pa cak samo malo veci nego sto je hip - hop! Ako cemo se nazivati neobicnim imenima, ja sam MUZIKA.

Edited by Postmortal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate, to sam ja David. Kakva izdaja? Jednostavno nije te bilo, pa si se opet pojavio... :confused: , i to je to. Nemam ja pojma shta ti radish van Flusha. Trebo sam smajlija da stavim pored one druge rechenice, da ti ne bi pisao taj nenormalni post. Boze dragi! Ti Manja si proziveo ne znam ni ja kakve prozivke i slichno, a ja veruj mi, sve TO od tebe prvi put chujem.

Aj ziveli :pivopije:

 

Uostalom, ako bash toliko nisi metal... jebi ga.

Edited by GrowlBoy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bedak mi je samo sto sam onako odgovorio na tvoj post, neznajuci da si to ti. Ja govorim o onome sto ja cujem od drugih ljudi da pricaju za mene, naravno samo preko neta i preko drugih ljudi! U lice nikako. Ne krivim ja tebe, ali me sam tvoj komentar stvarno prodrmao. Mozda je i trebalo taj smajli da stavis na kraju! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Ма, не, никако. Само чекам да вас поново закачим на некој свирци, или ако буде било свирамо заједну у Крушевцу следеће суботе.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ЕЕЕеее.... Броћко је бруцош, веровао или не!!!

 

A pa lepo...pozdravi ga puno od Pupka....koljem ako ne dodjete vi i Space Eater na sledecem hitu202-ke u Knjazevcu!!!

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...