Jump to content

Hitman 4-blood Money


Doug Bradley

Recommended Posts

  • Replies 67
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pa njih moras da poubijas da niko ne bi pritekao u pomoc Pablu, jebiga takav je nivo.

 

@Doug-

Sve jedno mada bolje kec, nisam ga jos presao a sad nemam igricu.

Za Max Payne 1 da bi igrao na XP(ako imash XP) tereba da budzish neke drivere za kompatibilnost jer ovako nece da radi(barem meni nije htelo)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmmm moguce... znam meni nisu htele da rade neke igrice na rezancima, pokazivalo mi kao da nema diska, no to je verovatno zato sto je original XP, ali sam mislio da ako skinem sa neta nece biti problema.

 

Zdnje scene u Hitman 1 su extra, kada onom matorom polomi vrat heheheh...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dakle, situacija je sledeca icon_smile.gif:

Danas odem i kupim Hitman: Contracts. Prva misija je kad treba da izadjes iz one ludare dok si okruzen SWAT degenima, pa posle ubijas nekog mesara u Rumuniji valjda isto, on je napravio neku zurku gde svi igraju pod nekim maskama, neki tripovi. E sad, ili sam ja nesto pobrkao, ili su mi uvalili neko francusko sranje, jer ja sam bio ubedjen da dvojka krece tako sto se ti budis u nekoj crkvi, pa onda tog popa koji te je tu podpomogao otmu, a prva misija je kada ides da grunes nekog lika u njegovoj kucerini.

Jesam ja poludeo pa pobrkao delove, jer ovo sto sam kupio vidim po prvi put, ili su me zavrnuli za ovaj CD? U totalnom sam rebusu... no.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisi pobrkao nista to sa tom rumunskom zurkom je treci deo a drugi deo je taj shto pochinje u crkvi otmicom tog popa.

Ja sam lepo rekao da treci deo nema veze sa drugim delom i da je treci deo zapravo HITMAN 1 ali za konzole shto cesh i videti kako budesh prelazio nivoe

 

HITMAN 1-CODENAME 47

HITMAN 2-SILENT ASSASSIN

HITMAN 3-CONTRACTS

HITMAN 4-BLOOD MONEY

Edited by Doug Bradley

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisi pobrkao nista to sa tom rumunskom zurkom je treci deo a drugi deo je taj shto pochinje u crkvi otmicom tog popa.

Ja sam lepo rekao da treci deo nema veze sa drugim delom i da je treci deo zapravo HITMAN 1 ali za konzole shto cesh i videti kako budesh prelazio nivoe

 

HITMAN 1-CODENAME 47

HITMAN 2-SILENT ASSASSIN

HITMAN 3-CONTRACTS

HITMAN 4-BLOOD MONEY

Kako nema veze, kada Contracts (gde se nalazi ta misija sa zurkom, ti kazes da je to treci deo) pocinje tako sto ti treba da izadjes iz one ludnice neprimecen. Sto se logicno nastavlja na keca, gde u zadnjoj misiji ti ulazis u ludnicu i grunes profesora i klonove. E sad, kako nisam presao Contracts, sto je najgore igrica mi koci najstrasnije, ne znam kakav je kraj i dali ima neke logike sa onim pocetkom u crkvi. Sve u svemu zbunjen samza sve pare, a jos sam iznerviran zato sto mi je Contracts na francuskom....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako nema veze, kada Contracts (gde se nalazi ta misija sa zurkom, ti kazes da je to treci deo) pocinje tako sto ti treba da izadjes iz one ludnice neprimecen. Sto se logicno nastavlja na keca, gde u zadnjoj misiji ti ulazis u ludnicu i grunes profesora i klonove. E sad, kako nisam presao Contracts, sto je najgore igrica mi koci najstrasnije, ne znam kakav je kraj i dali ima neke logike sa onim pocetkom u crkvi. Sve u svemu zbunjen samza sve pare, a jos sam iznerviran zato sto mi je Contracts na francuskom....

Ne ne sorry moja greshka

Hteo sam u stvari da kazhem da H3 nema veze sa H2(lapsus jebi ga) jer Hitman 2 je preskochen u potpunosti.

Na kraju Hitmana 2 oslobasdjash popa i po meni logichno bi bilo da se H3 nastavi nakon 2 dela ali se on nastavlja tamo gde je Hitman 1 stao u onoj ludnici a ne u crkvi gde se drugi deo zavrshio

Edited by Doug Bradley

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

 

Izem ti ja to igranje Hitmana gde poubijaš sve živo na nivou. Najveće zadovoljsto je kada sve odradiš bez ispaljenog metka ili ako već mora sa jednim metkom bez ikakve frke i alarma. icon_rockdevil.gif

Ne znam sta vecina prica da je teska igra (Bilo koji deo). Ali bas zbog ovog sto si rekao, meni dodje nekako nebulozna. ides i sve poubijas, da; to nije smisao igre, ali covece ici i zicom daviti sve gde je zabava u tome pored onolikog oruzja?!? Bolje da su dali samo esencijalno ili OSP. Jednu stvar moram pohvaliti, a to je imidz 47-ice. Svaka cast, pun pogodak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest 10 dinara

U Blood n Money imate nivo koji se odvija na Kosovu gde treba da ubijete nekog srpkog generala i potamanite gomilu srpskih vojnika icon_mad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 10 months later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...