Jump to content

In Flames


Recommended Posts

Ovaj lik se zove Daniel ali ne znam kako se preziva, Daniela Bergstranda je producent, a imaju i bubnjara koji se takodje zove Daniel. Puno Daniela jbg.

On se pojavljuje u epizodi 7 i samo kaze da se tako zove i da je radio na vokalima sa Fridenom od Reroute to remain...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Come Clarity je meni shit... :no:

 

IF su nekad bili najbolji melodic death metal bend, a zatim su poceli da stvaraju muziku koja nije bila ukalupljena u taj zanr i onda uskoumni nisu mogli to da shvate (strah od nepoznatog) i poceli da ih mrze (strah to cini od ljudi)...prosto je neverovatno kako bi neki likovi da slusaju istu formulu ponovo i ponovo. Muzika treba uvek da bude sveza i nova. A ako izjednacavas new sa nu onda si gluv...mislis da si kul ako se pokakis po IF i ako volis samo OLD SCHOOL...bas zbog toga sto su kod nas muzicari istog razmisljanja kao i ti i dalje su nam najpopularniji rokeri Corba i drustvo koji nisu promenili ni 1% svoj fazon vec 100 godina. Da li su kul? Tesko.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest MateoIN_FLAMES
posle albuma whoracle in flames je jedno weliko sranje po meni!!At the gates rulezzz

PAZI ŠTA GOVORIŠ!!! DUŠU MI VRIJEDJAS! jesi li ti uopce posluso ijedan album poslije whoracle?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dark Tranquillity se mnogo bolje menjao...ali realno oni su u svakom slucaju daleko bolji bend...

 

Prijala mi je promena IF u Reroute To Remain...sasvim jebacki,posle toga mi se sve manje svidja...ali i dalje su oni mnogo dobri...

 

Ipak Clayman i dalje vrh njihove karijere...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dark Tranquillity se mnogo bolje menjao...ali realno oni su u svakom slucaju daleko bolji bend...

 

Prijala mi je promena IF u Reroute To Remain...sasvim jebacki,posle toga mi se sve manje svidja...ali i dalje su oni mnogo dobri...

 

Ipak Clayman i dalje vrh njihove karijere...

Још један мудрац.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo je jedna izlizana recenica koju bend izgovara kada napravi sranje od albuma. :da:

 

delimicno si u pravu tj. u jednom smeru ima smisla - kad bend napravi los album cesto kaze to ali ne mora da znaci da ako se tako nesto kaze da je onda album sranje...da ne kenjam previse, samo cu ti reci da nije lepo da vredjas tudja misljenja i ukuse ako nije po tvome...razmisli, ako se ti albumi toliko svidjaju mnogima onda sigurno nisu sranje! Ako su doziveli komercijalni uspeh ne znaci da su se srozali!

 

Budi fin.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U ovom slucaju nije bilo neke konkretne povezanosti sa In Flames (iako imaju i oni takve albume),ali je ta recenica takav tipicni klise i u velikoj vecini slucajeva znaci upravo ono sto sam napisao.A i ono sto je gojko88 napisao.

Komercijalan uspeh neznaci srozavanje.Nikako.Ali los album znaci srozavanje.Itekako.Ja ukuse nisam vredjao,misljenja takodjer,vec sam izneo jednu cinjenicu.Ako si se ti nasao uvedjen,jebiga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...