Jump to content

ATP


Prinzessin Tinea

Recommended Posts

  • Replies 674
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Koja obrada je u pitanju? Jebote zasto nemam ni jedan jebeni radio u kuci, ok ko zeli da pokloni fm radio karticu ili radio prijemnik nek donese sedmog icon_mrgreen.gif , uskoro ce se znati sta i kako sa basistom, atp nastavlja i dalje moguce je jos promena u postavi, dakle autorske kad se sredimo zivi bili pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, pa ono, Dare druze, ja mislim da je tebi danas rodjendan i da bi ti trebalo ovako javno chestitati... pivopije.gif

Da ti slem bude josh mocniji, i da postanesh glavna faca ATP-a...

I da se svira, svira i samo svira... musik19.gif

 

I ono, naravno da chastish... Mislim da bi to bilo u redu... icon_mrgreen.gificon_razz.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

E moram svoj 666-i post kod vas da ostavim! icon_mrgreen.gificon_wink.gificon_smile.gif

To vam dodje kao neki znak da ste opasni i sl... ph34r.gificon_smile.gif

 

Jbg, Dare... Shteta sinoc za ono sa gitarom... Nemoj samo toliko da se nervirash, pa nije da vas publika po prvi put slusha, pa da ne znaju kako svirate...

Krivo mi je jedino shto zbog toga niste uspeli josh koju pesmicu da odsvirate...

Bash sam htela da chujem Hunter-a, Draculu i sl...

Ajde neki drugi put... pivopije.gif

 

E, da! Bitno je da si sinoc slemovao za medalju! icon_wink.gificon_smile.gif Gledam te samo-kako pochne neko przenje ili solaza-odmah zapochinjesh slem, k`o po komandi! icon_smile.giflaugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma necu sviram vise pijan vise puta sam tako upropastio neka sranja, nije gitara bila kriva, nego sto nisam stimovao zadnje dve zice misleci dam i ne trebaju buduci da sviram ritam, a onda sam krenuo da sviram watching over me i provalioda mi ipak trebaju icon_uhoh.gif , a onda je bilo kasno, e sad zbog onog sto sam se stvarno iznervirao sto mi je prekidao kabal tu stvarno nisam mogao da uticem jea pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

koji si ti car! ne mogu da verujem! nastimujes cetiri i mrzi te jos dve! icon_smile.gif au, ovo prvi put cujem! ne mogu da verujem icon_smile.gif pa to se nastimuje za sekund! koji si car... ajoj... strasno! icon_smile.gif ulepsao si mi dan! icon_smile.gif

 

nego, sta cete sada sa bubnjarem za turneju? ko ce da svira? cujem da ste pitali djigu...

 

PS: bas si car! icon_smile.gifpivopije.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bubnjar... Da Mili je napustio ATP, mada hteo sam to da objavim kad nadjemo zamenu, imamo bubnjara na duze staze al cekamo da navezba stvari, tako da nam treba neko za privremeno, trenutno razgovaramo sa nekim pa cemo javimo sta i kako ono par svirki, dakle pada krpljenje sa postavom ali sviramo zivi bili pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...