Jump to content

Helloween


  

74 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ja bih pre slusao Nightshit ( za koji se zna koliko volim ) nego li cameleon.

 

Chameleon > svaki Nightwish album

...što se već ne može reći za Rabbits ili možda MOTR... mhihi.gif

 

Chameleon je barem originalan. Za razliku od svakog NW albuma klinke (i klinci icon_biggrin.gif ) kojima je životni san da na ulici vide pevaljku Koktel Benda se sigurno neće napaliti pa sve i da nekim čudom čuju ovaj album.

 

Vule, ti si degenerik.

 

Šta si ti onda, molim te? Tako nešto mi kaže čovek kojem malo fali da me izmasakrira samo zato što sam rekao da greši i da Bijelo Dugme nije vredno tolike mržnje. icon_rolleyes.gif

 

Vule uz tebe sam!  icon_mrgreen.gif

 

pivopije.gif

 

Ups, pobrkah sa Magnetic Fields. E, ta mi obrada treba. Je l' ima neko?

 

Imam ja, ali nemam dovoljno sati, neka ti Vanish To Perfection pošalje.

 

 

 

BTW, ukusi se menjaju. Eto, realizovao sam da When The Sinner ipak nije loša... icon_biggrin.gif što ipak ne znači ni da je dobra. icon_biggrin.gif

A Master Of The Rings mi je u početku bio mnogo dobar, sve dok nisam skapirao da su na njemu samo 4 pesme dobre. icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

MOTR i TTOTO su po meni najbolji albumi od Helloween-a, bolji su i od Keeper-a. icon_biggrin.gif

Na Keeper-ima su sve pesme zakon, osim Initation, Follow The Sign i We Got The Right. icon_biggrin.gif

 

Na MOTR-u su samo 4 stvarno dobre pesme: Sole Survivor, Where The Rain Grows, Why i In The Middle Of A Heartbeat. Ostatak je u intervalu od osrednjeg do žalosnog.

 

A The Time Of The Oath je već druga priča. Po meni tu ima dosta moćnih stvari, ali tu je i najgora Helloween pesma Anything My Mama Don't Like i smorna Mission Motherland.

 

Keeper 2 je po meni najbolji power metal album svih vremena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na Keeper-ima su sve pesme zakon, osim Initation, Follow The Sign i We Got The Right. icon_biggrin.gif

 

Na MOTR-u su samo 4 stvarno dobre pesme: Sole Survivor, Where The Rain Grows, Why i In The Middle Of A Heartbeat. Ostatak je u intervalu od osrednjeg do žalosnog.

 

A The Time Of The Oath je već druga priča. Po meni tu ima dosta moćnih stvari, ali tu je i najgora Helloween pesma Anything My Mama Don't Like i smorna Mission Motherland.

 

Keeper 2 je po meni najbolji power metal album svih vremena.

Mama je odlicna pesma icon_smile.gificon_smile.gif , opisuje me do jaja icon_smile.gif .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, da i am the king of nightt generation, i am anything my mama don't like icon_smile.gif .

 

 

Ali to je donekle i istina, jer ja jesam sve sto moja mam ne voli icon_wink.gif , dobro pisem pesme, to je jednini plus, a ostalo icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif , cigare, alkohol, vozim brzo, nerviram je, zajebavam se na faksu .... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif .

 

I am just living my life.

Edited by Public Animal no. 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na Keeper-ima su sve pesme zakon, osim Initation, Follow The Sign i We Got The Right. icon_biggrin.gif

 

Na MOTR-u su samo 4 stvarno dobre pesme: Sole Survivor, Where The Rain Grows, Why i In The Middle Of A Heartbeat. Ostatak je u intervalu od osrednjeg do žalosnog.

 

A The Time Of The Oath je već druga priča. Po meni tu ima dosta moćnih stvari, ali tu je i najgora Helloween pesma Anything My Mama Don't Like i smorna Mission Motherland.

 

Keeper 2 je po meni najbolji power metal album svih vremena.

Na MOTR su odlične sve pesme osim The Game Is On i Take Me Home.

 

Pored onih što si nabrojao idu i Mr. Ego, Perfect Gentleman, Secret Alibi, Still We Go.

 

I meni su keeperi bili omiljeni albumi kada sam bio tvog uzrasta a prihvatao sam samo bendove koji su pevali kao MK, sada sam porastao veeeliki i mislim da su MOTR i TTOTO najbolji albumi Helloween-a icon_biggrin.gif

 

pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na MOTR su odlične sve pesme osim The Game Is On i Take Me Home.

 

Pored onih što si nabrojao idu i Mr. Ego, Perfect Gentleman, Secret Alibi, Still We Go.

 

I meni su keeperi bili omiljeni albumi kada sam bio tvog uzrasta a prihvatao sam samo bendove koji su pevali kao MK, sada sam porastao veeeliki i mislim da su MOTR i TTOTO najbolji albumi Helloween-a icon_biggrin.gif

 

pozdrav

huh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...