Jump to content

Najbolji metal text na srpskom


Valtiel

Recommended Posts

Ne postoji dobar metal text na srpskom. Srpski nije za metal. Kraj price. Sto se pre svi dozovu pameti, to bolje.

Немој да сереш, зашто српски не би био добар за метал текстове? Као добро је на енглеском, а срање је на српском?! wallbash.gifwallbash.gifwallbash.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Немој да сереш, зашто српски не би био добар за метал текстове? Као добро је на енглеском, а срање је на српском?! wallbash.gifwallbash.gifwallbash.gif

Da, sranje je na srpskom. Srpski nema dovoljno kredibiliteta za tako nesto. Radi se o navici. Kao sto bi metal na poljskom isto tako zvucao k'o kurac...svaka cast srpskom druze, i cinjenici da ti pises na cirilici, ne kazem ja nista, ali prosto zvuci k'o kurac...i mojne se uzbudjujes. Ne valja to za ten ponekad...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, sranje je na srpskom. Srpski nema dovoljno kredibiliteta za tako nesto. Radi se o navici. Kao sto bi metal na poljskom isto tako zvucao k'o kurac...svaka cast srpskom druze, i cinjenici da ti pises na cirilici, ne kazem ja nista, ali prosto zvuci k'o kurac...i mojne se uzbudjujes. Ne valja to za ten ponekad...

Што се тиче метала на пољском, мени звучи одлично (нпр. неке Behemoth-ове старе песме на пољском звуче фантастично), баш као и на осталим словенским језицима (чешки, руски, српски...).

Као што си и сам рекао, ствар је навике. Ти си можда навикао да слушаш метал на енглеском. Мени Бомбардер и The Stone који имају текстове на српском звуче много боље од неких (да не кажем већине) бендова на енглеском.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Verujes u boga,umires od toga

jebao te andjeo gebrijel

kad telo ti umre kopaju ti grob

tad dusa ti postaje rob...

 

Grob Bez dna...

Alal ti cufta care!!! To ja htedoh napisati ali nisam bio dovoljno brz izgleda

 

A pored Heller-a obratite paznju i na tekstove osmog putnika 2!!!!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro se neko setio Osmog Putnika II , ti likovi su

totalni kreteni, samo sto su oni u sustini HC i manje

vise se sprdaju sa metalom, narocito na prvom albumu.

Po meni su najjaci tekstovi :

The Stone : Za KOrak paklu blize, Bogovi od srebra, Zakon Velesa,

Neke rane krvare vecno...

Alogia - Tonem u san...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest agricolae

Da se razumemo,metal tekstovi su cas kukumavcenje i cas kurcenje,tako da dobri metal tekstovi u stvari ne postoje.

Oni ne mogu zvucati dobro ni zrelo ni na srpskom,engleskom,svedskom,kineskom,eskimskom...

 

citajte vise,citajte manje fantastiku

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro se neko setio Osmog Putnika II , ti likovi su

totalni kreteni, samo sto su oni u sustini HC i manje

vise se sprdaju sa metalom, narocito na prvom albumu.

Po meni su najjaci tekstovi :

The Stone : Za KOrak paklu blize, Bogovi od srebra, Zakon Velesa,

Neke rane krvare vecno...

Alogia - Tonem u san...

Za korak paklu blize je prepev od Bodlera

Share this post


Link to post
Share on other sites

Коју то поенту имају текстови Алогије?

Sve je metaforicno i bazira se na istinitoj prici...kada sam pitao Mikicu Brankovica,sta mu znaci pesma Bajka(sve neke kraljice,magovi),on mi je rekao:da je to u stvari prica o tome kako se razne devojke ceo zivot cuvaju za nekog dobrog princa na belom konju i da na kraju ih unisti neka budala,zapravo pesma o ne srecnim ljubavima...prochitaj tekst...i u njhovim tekstovima,nema ne istine i lazi...sve je bazirano na stavu i na istini... pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...