Jump to content

Najbolji metal text na srpskom


Valtiel

Recommended Posts

.....'Pogledaj u moje oci,zasto skrivas pogled taj,pogledaj u moje lice,i pokazi osmeh svoj....'....pa,recimo......'Gorim ko papirni zmajevi,misli mi ka tebi lete,ovde su pasivni krajevi,i placem ko malo dete...'.....'Koliko puta zelis reci da je kraj,da vise ne mozes da slusas sta ti govore,zivot je kratak,vreme brzo prolazi,uzvrati udarcem,jer kasno je za kajanje....pa onda najbolji deo....duga kosa uvek im je smetala,tvoj simbol zivota,njima je iluzija.Vekovi ce proci al ce jedno ostati,ratnici smo bili,bili i ostali! icon_rockdevil.gif ....toliko od mene....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve je metaforicno i bazira se na istinitoj prici...kada sam pitao Mikicu Brankovica,sta mu znaci pesma Bajka(sve neke kraljice,magovi),on mi je rekao:da je to u stvari prica o tome kako se razne devojke ceo zivot cuvaju za nekog dobrog princa na belom konju i da na kraju ih unisti neka budala,zapravo pesma o ne srecnim ljubavima...prochitaj tekst...i u njhovim tekstovima,nema ne istine i lazi...sve je bazirano na stavu i na istini... pivopije.gif

Tu si u pravu. Kao i na primer "Ambis". Ajd' razmislite o cemu je ta pesma!!! mhihi.gifmhihi.gifmhihi.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

A u kojoj je to pesmi od Alogie,ako smem da pitam...

Pa to je jedna od zaista "NEPOZNATIJIH" pesama Alogije, zvana ZAR SUNCE VEC ZALAZI... Ocigledno, neko nije preslusavao Alogiju kako treba laugh.gif

 

E, da, a najbolji domaci metal text...

 

Jos samo ovu noc mi daj...

 

And that's my TWO CENTS!

 

laugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve je metaforicno i bazira se na istinitoj prici...kada sam pitao Mikicu Brankovica,sta mu znaci pesma Bajka(sve neke kraljice,magovi),on mi je rekao:da je to u stvari prica o tome kako se razne devojke ceo zivot cuvaju za nekog dobrog princa na belom konju i da na kraju ih unisti neka budala,zapravo pesma o ne srecnim ljubavima...prochitaj tekst...i u njhovim tekstovima,nema ne istine i lazi...sve je bazirano na stavu i na istini... pivopije.gif

Pa sto nisi pitao Zokija, gitaristu Kraljevskog Apartmana, koji inace pise sve njihove pesme, koji je smisao i koja semantika Ranjene Zveri? Ja sam dosta pricao sa covek, i skontao sam da su SVI textovi KA najiskrenije zivotne price nadarenog nam za pisanje, gitariste... laugh.gif To sto ne mozes da shvatis simboliku "ranjene zveri" a mozes kraljica i ko je kakvih cudesa i proleca, to je vec tvoja stvar, ne ulazim u to... laugh.gif

 

ali, kao da je to bitno... pivopije.gif

 

POZ!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

TALES OF DARK - U Kori Tame

ABONOS - Izlaz (mada nije ceo na srpskom)

 

 

 

...Kada gresnici spoznaju strah

Zidovi bola postace prah

Razapet na sopstvene lazi

Zaslepljena uz prazna obecanja

Gresna dusa izlaz uvek trazi

Kratkom molitvom pomilovanja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...