Jump to content

Suffocation


Baja Car

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

evo skinuh ovaj "souls to deny"....dobar je, samo imam osjecaj da je vokal mrvicu slabiji nego na prethodnim stvarkama... ipak bi mogo bit malo brutalniji... sve u svemu na prvo slusanje dosta dobro mi je lego, a za malo detaljnije komentare cu pricekat da ga preslusam bar jos par puta... orangelistening.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest BOKTEJEBOROID

та добар је соулс ту динај!!!!

мал су ослабили!!! ал већ су чич тако да!!!

дао би им бубрег!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ajde bre zasta 35$ heehh nashao sam ja lika u beogradu koji je distributer za relapse i kod njega moze da se uzme za nekih 10-15evra max!!! Ostali diskovi od suff-a su oko 700-800din!!!!

Pa kada to stigne ja cu vam reci i od njega da porucimo ok???

Inace ovo nije zajebancija!!!

Covek je distiributer za RElapse i Road Runner!!!

Poz.

Ajde napisi kako da kontaktiram tog coveka (email ili telefon).

Hvala unapred.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Polse visemesecnog cekanja na original Souls to Deny,jednostavno sam se smorio i uzeo ga na piratu.Album razvaljiva! icon_rockdevil.gif Nije me razocarao jedan od mojih omiljenih DM bendova,jos uvek su ostali u veoma maloj grupi bednova koji nemaju nijedan losh album!Slava! icon_smile.gificon_rockdevil.gif Sve pesme jebu kevu,jeina zamerka ide na produkciju - malo mi je tanak zvuk gitare (by the way,ko je producent albuma?),a i Franku je malo riknu glas,ali jebiga,ostarilo se.KULT ZIVI!HAIL SUFFOCATION!!!!!!!! icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 weeks later...

umalo zaboravih... icon_smile.gif nocturno mi je baš napomenuo da mu je uvod u "To Weep Once More" prilično poznat... icon_confused.gif ja sam lomio glavu par dana i na kraju sam skontao da ono zvuči kao jedna pjesma cephalic carnage-a sa "lucid interval" albuma... ko još glasa za ovu opciju? icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

umalo zaboravih... icon_smile.gif nocturno mi je baš napomenuo da mu je uvod u "To Weep Once More" prilično poznat... icon_confused.gif ja sam lomio glavu par dana i na kraju sam skontao da ono zvuči kao jedna pjesma cephalic carnage-a sa "lucid interval" albuma... ko još glasa za ovu opciju? icon_smile.gif

To Weep Once More je nastavak pesme Jesus Wept.

Prepoznacete onaj rif u sredini pesme....

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 11 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...