Jump to content

Suffocation


Baja Car

Recommended Posts

  • 1 month later...

aha. meni s ebas dopada ona epsma gde vice "fuck you" ili tako nesto...

 

nasla sam, zove se: 06_translucent_patterns_of_delirium icon_rockdevil.gif

 

inace, meni su oni sve bolji i bolji. ovaj novi mi je bolji od prethodnog koji je odlican, a souls to deny mi je bolji od ranijih. dopada mi se jer nisu onako sirovi kao pre, vec su bas onako taman, bar razlikujes sta peva frenk ako nista drugo icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Nikako da ostavim komentar o novom Suffo albumu,'bem ti!

 

Elem,odlican album,kao sto se i ocekivalo,po duzini i pesmama me malo podseca na legendarni Pierced.Tu je i Prelude to repulsion koja jebe kevu ponovo snimljena,i opet se nerviram kad se setim kako je losa produkcija na Breeding-u.

Jes me smorio brutal death debelo,ali kad cujem Suffo,mozda znam i sto - niko im ne moze ni prici.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate, sam ja ovde jedini ili sta?! Produkcija je ocaj!!! zivi!!! To niko ne spominje. Pih...posle ONAKVE produkcije na Souls da je ovako srozaju...au, stvarno ne znam.

Should i elaborate? :uhoh:

Ovako. Pedala je bruka jadna, necu sad da streberisem, ali zvuci skoro kao jebeni hip hop set. Gitare su preslabe. Peslabe!! Preslabe!!!; a muzika Suffo-a je moc,cista moc.

 

Mada, prvi put kad sam slusao slusao sam na sluskama( koje su dobre, nisu Buvljak govno, ne profi ali ok), i sada kad sam ga pustio preko dobrog 5.1 sistema nije lose toliko. Da se razumemo, muzika je do jaja, nastavili su gde su stali sa Souls To Deny( meni se inace na tom albumu mnogo svidja zvuk, bas je tight sto bi rekli, to ide uz ovakav ritmicki DM). Ali mislim da nisu smeli da dozvole da im 'ovakva' pedala promakne kroz usi. :da:

 

Nadam se da cu ih videti bar jednom ovde :rolleyes:

 

STA BRE 15.FEBRUAR ?!?!?!!

 

Ona i Twiggy su u inostranstvu( koliko sam skapirao po ceni karte, zive u Australiji :lol: ). Ne brini, sta se palis :)

Edited by Heavy jerk

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...