Jump to content

Hatred


*nitro*

Recommended Posts

Е, само због тог фудбала ми је жао што нисмо ишлим, да видите шта је панзионерски фудбал кад Space Eater заигра (Буцу не рачунам).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Могу само да кажем да је блеја на овој гитаријади била тотално и неочекивано сјајна!!!

Жао ми је што нисмо прошли у финале и што нисмо имали још једну прилику да Србији покажемо шта нудимо.

Ја само презадовољан свирком и енергијом коју смо пружили! Гледао сам данас и снимак наше свирке, и потврдила је оно што сам мислио!

 

Гитаријаду су обележила и два хита:

 

Ђиги-Ђига заспала... :)

 

Водите децу у позо... риште да не вриште води... те децу у позориште... да не вриште водите... :)

 

Стварно је било екстра!

 

Једина ствар која ми је помало засрала причу на Гитаријади је свирка усраних Дивљих Јагода, због којих се ЕКИПА + није нашла на ТВ програму, јер, молим вас, морали су на бис да свирају још пола сата песме које су свирали у претходних сат и по + и свирати инструментал, који није њихов, већ нека мелодија, нисам ни сигуран како се зове, зна Лале... Нека наргила... Која је то фора понављати песме на бис, објасните ми? Какав је то говнар, онај на З, главни ту у том срању, не знам ни како се зове, ал' важно је да је имао пратњу обезбеђења до бекстејџа! Звезда! Он може све! Важно је да је, ипак, ЕКИПА + одвалила масу! Људи су после Дивљих Јагода кренули кући, и пре него што смо почели била је шака јада масе, али после два, три такта, скоро сви људи су се вратили, и било је брука пуно! Рокаш, зајечарска публико!!!

 

ПС: заборавих, клопа у "Барци" је била светска, а наша! Значи нисмо се тако ојели у животу! Једино што је наша соба била влажна, па су нам ствари биле мокре, грла промукла, а техника зарибала... Направили су и нови део, који није постојао прошле године, где собе нису влажне, али су кревети на спрат! За упућене, ми смо били у пансиону у коме је прошле године био Спејс Итер! Били смо Хејтред + Лале и Ђига, или ЕКИПА ПЛУС + Давид и Младен! :)

 

И још једном, хвала свима на подршци и чекању ситних сати да би нас гледали/слушали!

Edited by Гера

Share this post


Link to post
Share on other sites

Једина ствар која ми је засрала све на Гитаријади је свирка мртвих Дивљих Јагода, због којих се ЕКИПА + није нашла на ТВ програму, јер, молим вас, морали су на бис да свирају још пола сата песме које су свирали у претходних сат и по + и свирати инструментал, који није њихов, већ нека мелодија, нисам ни сигуран како се зове, зна Лале... Нека наргила... Која је то фора понављати песме на бис, објасните ми? Какав је то говнар, онај на З, главни ту у том срању, не знам ни како се зове, ал' важно је да је имао пратњу обезбеђења до бекстејџа! Звезда! Он може све!

 

Neoprostivo... :violent: Cekao sam vas celu noc i poduvao ga zato sto sam morao 2 puta da slusam jebene MOTORE! PIH! :puke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Е и мени је због фудбала, мајке ми, видели би сте Јова и мене у акцији, растурили би смо вас, само да смо били! :da: Мада, увек можемо на Аду на фудбал. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

hatred zakon!

 

dobri su, nego sta!

 

da, ranije su svirali metallicu, a sad uglavnom svoje stvari, mada uvek cete cuti ili battery ili creeping death!

 

imaju, za sada, ja mislim, 5 svojih stvari, osim ako nisu nesto napravili, i nisu mi rekli! sve u svemu, fini su!

 

... THRASHIN' ALL AROUND! :rockdevil:

 

 

eto ga i prvi fan... :mrgreen:

 

 

pa naravno... :redface: uvek bio i ostacu! :red:

haha, sad citam temu od pocetka :) i eto jako zanimljivo videti kako je Gera nekada bio najveci fan (i ostao) a evo ga sada svira u bendu! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

barem umesto onih Zajecarskih AL CMAROVA ,glupi ziri!!!!?

А, не, не барем. Дефинитивно уместо њих! Њима никако није било место у финалу!

Share this post


Link to post
Share on other sites

А, не, не барем. Дефинитивно уместо њих! Њима никако није било место у финалу!

 

 

SLAZEM SE U POTPUNOSTI ALI BILI SU BOLJI OD JOS NEKOLIKO BENDOVA KOJI SU USLI U FINALE NE BIH DA IH IMENUJEM MOZDA CE NEKO DA SE UVREDI!!!! :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@MegaDex - Још немамо неки ваљан снимак те песме, ал' ако снимимо, или набавимо неки лајв који ваља, има да окачимо! Та песма је, по мени, најбоља!

 

Хвала свима осталима на подршци! То нам много значи, и ценимо!!!

Edited by Гера

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...