Jump to content

RattleHead


Imenjak

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ej bre sasvim ste lepo svirali 23. ........ja se napio kao manijak al' nema veze, nije ni vazno, vazno je da smo ga dali icon_rockdevil.gif

 

pivopije.gif

jel si ti onaj lik malo puniji, sa repicem, i ponekad si se prodrao u mikrofon? biggrin.gif

 

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

E SHURECI IMAM LEPE VESTI(za underdeath)!!!SVIRAMO 31.07 na kvalifikacijama za gitarijadu!!!!!VIDIS DA JE DZABE BILA CELA TENZIJA!!!!

 

 

TAKO DA VIDIMO SE NA KVALIFIKACIJAMA 31.07 u SKC-u

Share this post


Link to post
Share on other sites

E pazite sad ovo: JEBEM MATER ONOME KO MI JE OBRISAO POST NA OVOJ TEMI!!!

ok, ok... moguce da ti niko nije brisao postove jer moderatori ne zalaze na ovaj deo foruma a kamoli na nashu temu... internet veze su sve loshije i loshije tako da mozda je u tome fora... icon_da.gif

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel si ti onaj lik malo puniji, sa repicem, i ponekad si se prodrao u mikrofon? biggrin.gif

 

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

U onom obrisanom postu sam napisao nesto poput ovoga: "NE, to nisam bio ja, nisam debeo i ne vezujem kosu" icon_da.gif

Mrzim kad moram nesto dva ili vise puta ponavljam icon_mad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne tripujte se ljudi,plakata ima gde hocete.Na slaviji su 3 plakata odlepili verovatno neki dokoni mentoli.I u beogradskoj su prelepili preko onih stubova (Joseph Goebels no.gif ).To je sve sto su sjebali.Bice toga jos mnooooooogo. pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...