Jump to content

RattleHead


Imenjak

Recommended Posts

Dobro ljudi, svirka sinoc - jel ima nekom da se svidelo....? Nekome da se nije svidelo? Imate neke komentare/kritike?

 

Raspalite.

Mislim da ste bili najbolji, stvarno je bedak sto su vas tako presekli iako smo svi trazili jos!

 

 

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mislim da ste bili najbolji, stvarno je bedak sto su vas tako presekli iako smo svi trazili jos!

 

 

 

pivopije.gif

jebiga... meni ocigledno nije bio dan sinoc... tj. juce... mislim svirali smo dobro, ali ne onako kao umemo... ali splet tragicnih okolnosti je ucinio da to ispadne tako kako je... mene je najvishe zabolelo kada sam video da ne mozemo da otsviramo bar josh jednu pesmu... a sledile su dve brze stvari... taman ono sta nam je falilo...

 

jebiga... icon_sad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

sinocj ste bili do jaja,najbolji bend vecheri 100%, naravno imali ste i odlichan zvuk i stvarno shteta shto niste proshli dalje no.gif . Nemam nikakvih zamerki na sinocjnju svirq i mnogo hvala za "A tout le monde" pivopije.gif

 

keep rockiin'

Share this post


Link to post
Share on other sites

E samo da kazem da je pevac definitivno bio zvezda veceri! icon_da.gifbiggrin.gif

Da pohvalim i ostatak ekipe, stvarno ste se drzali iako ste imali one pehove... musik19.gif

Jedino me je iznerviralo glasanje... icon_mad.gif ... ja vam dadoh 3 poena, ali ocigledno nije bilo dovoljno wallbash.gif

Pitam se u cemu je uopste smislao ovog takmicenja, kada uglavnom NAJGORI idu dalje! wallbash.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

vi ste bend sa najjacim zvukom! kako przite, ko niko... nikad nisam video da se djiga tako isprzio kad je svirao, kao pre neko vece sa vama (a samnom svira svaki dan, i nista user posted image salim se!)!!! bas ste extra! a i dobri ste likovi, sto je presudno, niste neke przenice i frikovi! icon_da.gif

Edited by Jaymz Doofy Neegroothin

Share this post


Link to post
Share on other sites

heheh...Sharkey sta si se okomio na jadnog Vanju toliko? icon_smile.gif

 

 

DakleM...sta reci...Prva stvar, gomila ljudi je zelela da vas cuje i to sto su culi u SKCu im se ocigledno do jaja svidelo jer i pored toga sto ste zajebani za dve pesme komentari na svirku su nikad jaci!Znaci ljudima je bilo dovoljno i 15 minuta da provale da niste maciji kasalj i da im se dopada kako radite radnju...

 

 

E sad, ako tako gledamo da ako tribute bend svirate odlicno i da kao celina funkcionisete jako dobro, onda ja zaista ocekujem da cete i kada dodju na red autorske stvari, to zvucati izuzetno dobro...

 

 

Dzigi je pevao odlicno zaista..najbolje do sada (koliko sam vas ja slusala), i ponasanje na bini takodje za svaku pohvalu (reckonning DAN!!!! icon_smile.gif BRATE HVALA TI!).Videlo se da je covek uzivao

 

Imenjace, jadno ono, videlo se da ti nije dobro i da jedva izdrzavas...ali bice bolje jer ipak si ti Mustaine icon_wink.gif

 

Vanja - ja odusevljena basistom koji shvata da je scenski nastup jako bitan za izgled benda...Stalno se krece, zabavlja se sa ostalim clanovima, smesak od uva do uva na licu...Odlicno!!

 

Djiga - ja ga vec ishvalih posle svirke u Filozofu i ovde se isto tako pokazao kao zaista dobar bubnjar...sve pohvale

 

Bojan - kao tandem on i Imenjak fenomenalno zvuce!:worship: isto sve pohvale za svo ono slemovanje!

 

 

dakle to bi bilo to...ne hvalim ono sto mi se ne dopada kod benda naravno jer iako vas sve znam uvek cu reci sta mi se ne svidja ...

 

 

Mislim takodje da bi stvarno bio red za neku svirku gde cete svirati bar 10 pesama jer koliko vidim ne mogu da vas se naslusaju...Zaista nemam nista da vam zamerim jer nema sta!!!!

 

 

Ljubi vas tanjuska!Samo tako nastavite icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

nikad nisam video da se djiga tako isprzio kad je svirao, kao pre neko vece sa vama (a samnom svira svaki dan, i nista

Extra je fora sto sam primetio na par prelaza covek ih je otpevao ("tu-pa-tu-pa-pa), iako na prvi pogled irelevantno, cuda cini za scenski nastup icon_da.gificon_da.gificon_da.gif

 

Inace, je skroz dobar bubnjar, jedan od najboljih iz mladje garde!

 

A Rattle headu sve najbolje! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

heheh...Sharkey sta si se okomio na jadnog Vanju toliko? icon_smile.gif

icon_smile.gif Ama,nisam se okomio na njega. A i što bih kad ni ne znam lika,jbt. Ali napisah ja još nešto, ali to niko nije video:

 

sharkey se objašnjava:

 

Vanja    Znam ko je taj zerpo. Ali na stranu to što je bilder 'n' džiber, ok svira!

 

Dakle: Sharkey se nije okomio ni na koga, rekao je da je lik komedija, ali da, uprkos tome, do jaja svira. pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

13. na listi! pivopije.gifpivopije.gif svaka chas'!

pokrali me mamu im jebem... no mrzi me da se zalim.. jer ne dobijam nista drugo sem par pozicija... a nije mi cilj da se kurcim biggrin.gif

 

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

nadam se da me nece tako na nekom ispitu sjebati... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

jesi uleteo na budzet, a mustaine??? svaka cast ako je tako! icon_da.gifpivopije.gif

 

castis!!! icon_da.gif

jesam li ti vec rekao da nema budzeta na tom smeru...

 

a i mrtav sam ovih dana... tako da ce pesme biti kada se skockamo...

 

poz i hvala na kritikama! icon_da.gif

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

DakleM...sta reci...Prva stvar, gomila ljudi je zelela da vas cuje i to sto su culi u SKCu im se ocigledno do jaja svidelo jer i pored toga sto ste zajebani za dve pesme komentari na svirku su nikad jaci!Znaci ljudima je bilo dovoljno i 15 minuta da provale da niste maciji kasalj i da im se dopada kako radite radnju...

 

 

E sad, ako tako gledamo da ako tribute bend svirate odlicno i da kao celina funkcionisete jako dobro, onda ja zaista ocekujem da cete i kada dodju na red autorske stvari, to zvucati izuzetno dobro...

 

 

Dzigi je pevao odlicno zaista..najbolje do sada (koliko sam vas ja slusala), i ponasanje na bini takodje za svaku pohvalu (reckonning DAN!!!! icon_smile.gif BRATE HVALA TI!).Videlo se da je covek uzivao

 

Imenjace, jadno ono, videlo se da ti nije dobro i da jedva izdrzavas...ali bice bolje jer ipak si ti Mustaine icon_wink.gif

 

Vanja - ja odusevljena basistom koji shvata da je scenski nastup jako bitan za izgled benda...Stalno se krece, zabavlja se sa ostalim clanovima, smesak od uva do uva na licu...Odlicno!!

 

Djiga - ja ga vec ishvalih posle svirke u Filozofu i ovde se isto tako pokazao kao zaista dobar bubnjar...sve pohvale

 

Bojan - kao tandem on i Imenjak fenomenalno zvuce!:worship: isto sve pohvale za svo ono slemovanje!

 

 

dakle to bi bilo to...ne hvalim ono sto mi se ne dopada kod benda naravno jer iako vas sve znam uvek cu reci sta mi se ne svidja ...

 

 

Mislim takodje da bi stvarno bio red za neku svirku gde cete svirati bar 10 pesama jer koliko vidim ne mogu da vas se naslusaju...Zaista nemam nista da vam zamerim jer nema sta!!!!

 

 

Ljubi vas tanjuska!Samo tako nastavite icon_wink.gif

icon_cool.gif , tvoji postovi su najjaci icon_biggrin.gif .

 

nego sto se tice svirke, bili ste do jaja, mocno ste zvucali sve pohvale. Imalo je muda i to velika i to je ono sto se trazi. pa ono nista, samo napred i ful saport pivopije.gif tolko od mene, ajde pa vidimo se, sad ce za deset minuta njava da pocne icon_cool.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...