Jump to content

RattleHead


Imenjak

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

E jos kad bi neko imao neki video-klip sa Spaletom dok peva.....

znao sam ja da je trebalo snimati onu svirku u filozofu

Evo video klipa našeg dragog nam Spaleta. Nije baš da peva,ali se čuje! Hahah!

 

*potrebno je da imate Real Media Player sa instaliranim plug-inom za *.3gp fajlove (snimano sa Nokia 6600)

 

SPASIĆ NENAD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako mi sad nedostaje njegova demo verzija pesme sa vrha strane, gde je on peva, za oktavu niže, uz akustaru, snimljena nekim krš mikrofonom.

 

 

Najjači je naslov:

 

Grupa Nenad - Don't spit on me

 

Grupa Nenad hahahahaha!!! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebi ga Marty. Spale je legenda. Možeš samo misliti kako je meni bilo dok sam svirao sa njim. Imaš i audio klip na vrhu strane, skini ga, tu Spale peva icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

I ja sam svirao sa svakakvim likovima svojevremeno...najdrazi mi je bio jedan pevac koji je stalno dobijao batine ispred KST-a...na prvoj probi me je pitao da li da peva Maiden ili Children of Bodom verziju Aces High-a icon_smile.gif ...ja sam mu naravno rekao da peva Bodome i to je bio jedan od onih priceless momenata icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif ...imam cak i snimak na kameri icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jao imao sam i ja iskustvo sa sličnim likovima. Dok sam svirao sa Overburnom, došao nam je sličan lik i pevao Aces High growlom!!!!! Cvija i ja smo se pogledali, i posle pesme istrčali napolje da vrištimo od smeha!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

e' date='6. 6. 2005, 01:26'] A najtuznije je sto prodaju Megadeth merch icon_smile.gif

jebiga... to nisam znao... sto je shit...

 

ali postoji jedna razlika izmedju nas i njuh...

 

oni imaju basistkinju a mi nemamo ni basistu biggrin.gif

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zar ne treba da vam svira Vanja (ex DUngeon Bell), najveci car nad carevima, legenda urbanog Beograda i bass gitare! icon_biggrin.gif

da... samo sto je akcenat na "treba da...", tako da cemo videti.. icon_da.gif

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

da... samo sto je akcenat na "treba da...", tako da cemo videti.. icon_da.gif

 

pivopije.gif

E bre, kako se ja kreten ne setih da ti preporucim njega???!!! Vanja je strasan basista i apsolutni car, s tim de je totalno lud, videcete vec i sami, napravili ste pravi izbor definitivno! Pozdrav i pozdravi mi Vanjushku kad ga vidis/cujes.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...