Jump to content

RattleHead


Imenjak

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

k'p sto kaze Bane (bar ono sto sam cuo)! pivopije.gif jedino... imenjak se malo slabije cuo od bojana, ali su mu se soloi culi ok! ispred kluba se samo cuo bass, ali tako je bilo i sa ostalim bendovima! svaka cast! veliki pozdrav celom bendu! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ispred kluba se samo cuo bass, ali tako je bilo i sa ostalim bendovima!

pa tako i treba... zar ne... laugh.giflaugh.giflaugh.giflaugh.gif

 

ziveli niskotonci... pivopije.gifpivopije.gif

 

@Dodjavola!

pa ne znam sta da ti kazem.. nadam se da ces imati prilike da se iskupis.... biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

regler na miksu za vocal je bio na maximumu... band je bio mnogo dignut u odnosu na vocal tako da... kad se bude sviralo na mnoooogoo vecem razglasu.. ima to da izadje.. i da jebe kevu...

ne bih ja sad da zvucim kao neki solitelj pameti, ali mislim da ne treba vokal jace, nego sve drugo tise. ionako je zvuk bio prejak (kao i na vecini metal svirki), te mislim da bi sve mnogo bolje zvucalo ako se vokal ostavi tako, a ostali regleri obore jedno 20%. prijatenije je za slusanje, a i ne boli glava! icon_smile.gif

 

 

@mustaine: kupio sam one cepove za usi u "snajperu". odlicni su!

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne bih ja sad da zvucim kao neki solitelj pameti, ali mislim da ne treba vokal jace, nego sve drugo tise. ionako je zvuk bio prejak (kao i na vecini metal svirki), te mislim da bi sve mnogo bolje zvucalo ako se vokal ostavi tako, a ostali regleri obore jedno 20%. prijatenije je za slusanje, a i ne boli glava! icon_smile.gif

Slazem se sa tobom! icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne bih ja sad da zvucim kao neki solitelj pameti, ali mislim da ne treba vokal jace, nego sve drugo tise. ionako je zvuk bio prejak (kao i na vecini metal svirki), te mislim da bi sve mnogo bolje zvucalo ako se vokal ostavi tako, a ostali regleri obore jedno 20%. prijatenije je za slusanje, a i ne boli glava! icon_smile.gif

 

Amin za to!

 

To sam i ja rekao, a samim tim sto sam to ja rekao, a veliki Gargamel potvrdio, to je jedini put istine! icon_smile.gif

 

Sledeci put sve tise! icon_razz.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

e, vidi, nema  mi posta icon_cry.gif

 

poenta je bila da ste super zvucali i tako to...yeah, whatever...ne, stvarno.

 

Ne,stvarno...yeah whatever.

Mozes li da jednom napises recenicu koja je razumljiva?

Edited by Vick Tim

Share this post


Link to post
Share on other sites

jbg, vec su ih svi hvalili, i ja sad treba tu nesto da ponavljam...misilm, jasno je da je post bio pozitivan ( icon_exclaim.gificon_arrow.gif +).

 

istina, smrsam na svirci od dreke dok objasnim drugarici da odemo po pivce alkos.gifzuba.gif

Edited by mia

Share this post


Link to post
Share on other sites

jbg, vec su ih svi hvalili, i ja sad treba tu nesto da ponavljam...misilm, jasno je da je post bio pozitivan ( icon_exclaim.gificon_arrow.gif +).

 

istina, smrsam na svirci od dreke dok objasnim drugarici da odemo po pivce alkos.gifzuba.gif

Otkud mi znamo da se i tebi svidelo? icon_da.gif

 

pa ti probaj da ne vices vec sama da uzmes pivo icon_razz.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne bih ja sad da zvucim kao neki solitelj pameti, ali mislim da ne treba vokal jace, nego sve drugo tise. ionako je zvuk bio prejak (kao i na vecini metal svirki), te mislim da bi sve mnogo bolje zvucalo ako se vokal ostavi tako, a ostali regleri obore jedno 20%. prijatenije je za slusanje, a i ne boli glava! icon_smile.gif

 

 

@mustaine: kupio sam one cepove za usi u "snajperu". odlicni su!

hvala na kritici... gotovo sam siguran da je trebalo da bude tishe... ali sta da se radi... nismo mi na bini mogli to da kontrolishemo... jednostavno to je bio posao tonca... sledeci put cu nekoga da zaduzim za to mesto, a i reci cu toncu licno sta da radi... vidim da su svi nezainteresovani da to zvuci kako se svira! icon_wink.gif

 

 

inace cepovi su vrh!

sada mozda i znas zasto ih koristim biggrin.gif

 

icon_smile.gificon_smile.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne bih ja sad da zvucim kao neki solitelj pameti, ali mislim da ne treba vokal jace, nego sve drugo tise. ionako je zvuk bio prejak (kao i na vecini metal svirki), te mislim da bi sve mnogo bolje zvucalo ako se vokal ostavi tako, a ostali regleri obore jedno 20%. prijatenije je za slusanje, a i ne boli glava! icon_smile.gif

ok.. slazem se... s obzirom da vokal nije mogao da se digne.. trebalo je spustiti band.. s obzirom da tonca nije bilo.. a ja kao nisam tonac... pa nisam ni uspeo da nesto vise ucinim.. mada sledeci put treba dovesti svog coveka i da se napravi dojaja zvuk..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...