Jump to content

RattleHead


Imenjak

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nisam nesto u fazonu da jebem male debele koji plachu devojci na telefon i mole je da ga ne ostavi.

 

Pa kako da pricamo uzivo kad Gera nema meni apsolutno nista da kaze (a zasrao je temu samo tako time sto nema nista da mi kaze)?Kad bi lepo samo rekao sta hoce i kad bi to nesto bilo koliko toliko razumno,sve bi bilo lakse.Kapiram ja,zaljubljen si pa ti je krivo.Ali ovo je vise bolest nego zaljubljenost.Nemam blage veze sta sam ja njemu to uradio pa da on nastavlja da smara sve vise i vise.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ej, ajde svega vam, prekidajte sa glupostima, nemam ni vremena ni zivaca da brisem postove po temi od 35 strana, samo cu je zatvoriti ako se sranja nastave...

 

Svadje i sve ostalo, pa i tucu ako treba, obavite van foruma, i mimo kompjutera.

 

Jebote, 35 stranica o bendu za kojeg ja kao moderator domace scene i kao urednik SerbianMetal.org nisam nikad cuo... gde vi ljudi radite promociju? Radite li je uopste? Svirate li uopste? Snimci, koncerti??? GDE i KAD?

 

no.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pise sve lepo... Snimci uskoro, radi se na autorskim stvarima. Trenutno se uglavnom svira pod organizacijom 202-jke.

 

EDIT: U petak je svirka u Novom Sadu, mislim da ce biti prenosa, pa ljudi mogu i tako da cuju. icon_da.gif

 

EDIT 2 icon_smile.gif : Trebala bi da bude i svirka 26. Novembra u klubu Fest u Zemunu sa bendovima Hatred i Aggressive Silence ali vise obavestenja kasnije.

Edited by bojan j.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam nesto u fazonu da jebem male debele koji plachu devojci na telefon i mole je da ga ne ostavi.

 

Pa kako da pricamo uzivo kad Gera nema meni apsolutno nista da kaze (a zasrao je temu samo tako time sto nema nista da mi kaze)?Kad bi lepo samo rekao sta hoce i kad bi to nesto bilo koliko toliko razumno,sve bi bilo lakse.Kapiram ja,zaljubljen si pa ti je krivo.Ali ovo je vise bolest nego zaljubljenost.Nemam blage veze sta sam ja njemu to uradio pa da on nastavlja da smara sve vise i vise.

c,c,c...

Dzigi bolje odlozi NS zbog ovoga sto si rekao!!!

mogao bi da kontrolises sebe pre nego sto napises ovako nesto. no.gif

komentar ti uopste nije na mestu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa jesmo, ako ima nekih nesuglasica resice se, niko nije nikome nikoga ubio i gotovo. Necemo sigurno da se napusavamo preko neta ko poslednji mentoli.

aaa Bojane......zajebavam se!!!

ustvari ima nesuglasica izmedju Gere i Dzigija,Mene i Chikena

ostalo je Ok......

ali i to je dovoljno.

ja i ti smo kul bolje receno svi su sa tobom i Djigom kul!

ja se stalno svadjam sa Chikenom a Gera sa Dzigijem.

ma jebes uostalom to....prekinimo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...