Jump to content

RattleHead


Imenjak

Recommended Posts

e da.. evo ga vratio se poslije nekog vremena, u punom sjaju icon_smile.gif

 

 

nije jebao godinama unazad (ili bolje reci nikako) pa mu je pun kurac, mora negdje da se istrese.

 

 

ja isto predlazem da ni slucajno ne snimate nijednu pjesmu do kraja dok se on ne isere po njoj! icon_da.gif

 

 

icon_smile.gif

divi ljedro masne kako me proziva....

 

popusi mi kurchinu chupavu....srecna?

 

inace pitajte prvo baneta loknera, pa onda cu ja da kazem komentar.... icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

bravo mali.. ali ajde, mozes ti i bolje.. jebi ga, nisi upotrijebio nijednu rijec stranog porijekla.

 

cujem, usro si pred nekim ljudima s foruma koji su te uzivo upoznali icon_smile.gif one sto si prozivao na ovaj nacin pa se poslije ukenjao ziv.. icon_smile.gif

 

toliko si bezobrazna stoka postao da te ljudi vecinski ignorisu na forumu, a ako trazis paznju, mozda je vrijeme da platis neku kurvu za jebanje.. ako mislim - znas sta je to.

 

 

pozdrav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mozda je vrijeme da platis neku kurvu za jebanje.. ako mislim - znas sta je to.

uh, pa mislim da bi bilo krajnje vreme, mislim da su australopitekusi razmisljali kao Sunray mislim da se mi ne bismo ni razvili biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

Edited by Mustaine

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Blacksunray Verb Deilkvent

Danas sam među svojim brucama pronašao jednu malko deblju. Prelistao sam enciklopediju, i zaključio da mi je to zapravo kurac. Izdrkao sam ga, i odmah mi je bilo lepše...

 

Sada sam mnogo manje frustriran, manje potrebe imam da serendam bez razloga po drugima i da time skrećem samom sebi pažnju sa nekih svojih kompleksa. Dok sam kenjao bez veze po svemu i svakome, mi je to davalo neki osećaj superiornosti, i osećao sam da me primećuju i da čak uživam i neko strahopoštovanje...

 

...barem mi se tako činilo, jer osećaj PRAVE cenjenosti nikada nisam osetio jer nikada nisam ni imao nikakvu realnu pozitivnu ili bilo kavu osobinu zbog koje bi mogao iko da me ceni. Zapravo nemam ni sada...

 

Ja sam samo nedojebani kuropaćenik...

 

E, otkako sam ga izdrkao mi je mnogo lepše...

 

Voleo bih kada bi mi neko rekao kako je to kad jebeš...

 

Čuo sam da je strava...

Kažu da je bolje i od drkanja...

 

...a i nestale su mi neke bubuljice otkako sam ga izdrkao. Jel' su to bile takozvane "bubuljice nejebice" ?

 

Molim vas da me posavetujete jer sam zaista neiskusan i nov na ovom novom polju života koje sam otkrio drkajući ga...

Share this post


Link to post
Share on other sites

bravo mali.. ali ajde, mozes ti i bolje.. jebi ga, nisi upotrijebio nijednu rijec stranog porijekla.

 

cujem, usro si pred nekim ljudima s foruma koji su te uzivo upoznali icon_smile.gif one sto si prozivao na ovaj nacin pa se poslije ukenjao ziv.. icon_smile.gif

 

toliko si bezobrazna stoka postao da te ljudi vecinski ignorisu na forumu, a ako trazis paznju, mozda je vrijeme da platis neku kurvu za jebanje.. ako mislim - znas sta je to.

 

 

pozdrav.

lose cujes, dezinformisana si i bezvredna rasprave, ljudi vole da lazu ocigledno - blago receno - nebitno....

Edited by Blacksunray Verb Delikvent

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Blacksunray Verb Deilkvent

Ne razumem poslednja 4 slova poslednje reči. Šta je to?

Edited by Blacksunray Verb Deilkvent

Share this post


Link to post
Share on other sites

vratismo se iz KG-a, nazalost nije mi se ispunila zelja da sviramo na Zastavinim pojacalima, ali Boze moj, mozda bude neki drugi put! icon_smile.gif

 

i nismo se nesto proslavili svirkom, u svakom slucaju moze to mnogo mnogo bolje... icon_da.gif

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh i ja zaboravih da vas pohvalim, jebiga bio sam previse okupiran mislju sta konkretno predstavlja ona rec "screamo" u naslovu boneyard-a.

 

Inace svirka je bila ok, ali dzigi se skoro nije ni cuo ( na in my darkest hour se uopste nije cuo ). Ali dobro, samo da poradite na tome i bice nesto od vas.

 

ps vanja je kralj pivopije.gif

 

Pss uvezbajte hangar 18.

Share this post


Link to post
Share on other sites

da, igore, ti se nista nisi cuo ni tamo kad si pevao. moras da naucis da priblizis usta mikrofonu kad pevas, i da pevas glasnije, jer te gitare poklope. svi vokali su se odlicno culi, osim tvog, za koji je trebalo da naculjis usi da bi ista cuo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam slusao snimak preko radija i prvom bendu kao i mom se cuo vokal do jaja a ti bas slabo...Sumnjam da je do tonca , mozda treba glasnije da pevas ne znam...Znam da kada je nas pevac prisao mikrofonu i rekao dobar dan sta li vec da se bas iznenadio jer je bas grunulo na razglasu znaci mic je bio bas pojacan...A sada mozda je ceo bend bio preglasan pa se nisi cuo to je moguce...Sudeci po bass pojacalu koje je bilo na 8 od skali do 10 a ja sam ga stavio na 4 i bilo je preglasno icon_wink.gif hahahah

Da sumiram , mnogo serem i nemam pojma....Samo primecujem vec neki put da vam se vokal ne cuje dobro ....ne znam zasto...

Edited by Bole

Share this post


Link to post
Share on other sites

mozda je ceo bend bio preglasan pa se nisi cuo to je moguce...Sudeci po bass pojacalu koje je bilo na 8 od skali do 10 a ja sam ga stavio na 4 i bilo je preglasno icon_wink.gif

 

 

Neshto mi se sve chini da je to razlog.... ali opet... maybe Igor mora malko glasnije icon_wink.gif sredicje on to.... uz malu pomocj... biggrin.gif

Edited by *One Wish*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...