Jump to content

RattleHead


Imenjak

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

da, igore, ti se nista nisi cuo ni tamo kad si pevao. moras da naucis da priblizis usta mikrofonu kad pevas, i da pevas glasnije, jer te gitare poklope. svi vokali su se odlicno culi, osim tvog, za koji je trebalo da naculjis usi da bi ista cuo.

Hvala na kritici,Miloshe.Potrudicu se sledeci put da pevam glasnije.Ali da se derem ne pada mi na pamet.

To si mogao da mi kazes i posle svirke,ne ujedam.

btw. Miloshe, mozes da me povuches za jaja kad god hoces.Ako imas nesto vise da mi kazes,reci slobodno sledeci put kad se vidimo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne, igore, ne zelim da te vucem za jaja, samo kazem da bi mozda to pomoglo. icon_da.gif i ne zelim apsolutno nista da ti kazem, cak i manje od toga. ono je bila dobronamerna kritika, a to isto smo rekli i djigi pre neki dan perke i ja, pa ti vidi hoces li glasnije da pevas, ili da te titlujemo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne, igore, ne zelim da te vucem za jaja, samo kazem da bi mozda to pomoglo. icon_da.gif i ne zelim apsolutno nista da ti kazem, cak i manje od toga. ono je bila dobronamerna kritika, a to isto smo rekli i djigi pre neki dan perke i ja, pa ti vidi hoces li glasnije da pevas, ili da te titlujemo!

icon_smile.gif Hvala josh jednom na kritici i potrudicu se da to popravim.Nema nista od uvrtanja,zao mi je.Kao ni od tiltovanja (valjda si na to mislio).Ali opet ti kazem,ako imas BILO STA da mi kazes reci mi kad se vidimo.Uostalom,ako nemas bash apsolutno nista,kakve su onda ovo dobronamerne kritike?Do jaja sto ste rekli Djigi to al' sledeci put nek' mi Perke kaze,kad ti vec ne mozes,je l' moze tako?

Uzivaj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne, ne, mislio sam da te TITLUJU, da ispisuju ispod tebe text koji izgovaras.

 

dobronamerne kritike ti dajem zato sto verujem u vas bend, a ne zato sto imam ili nemam nesto tebi licno da kazem.

 

uzivam, i vise nego sto mozes da zamislis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobronamerne kritike ti dajem zato sto verujem u vas bend, a ne zato sto imam ili nemam nesto tebi licno da kazem.

 

uzivam, i vise nego sto mozes da zamislis.

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif kako god.Odjednom si se setio da dajes kritike...

samo napred. pivopije.gif

Edited by Vick Tim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...