Jump to content

RattleHead


Imenjak

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

E jos kad bi napisao i gde i koliko para bilo bi sjajno, mada kontam da ljudi citaju i okupljanja icon_smile.gificon_smile.gif

 

24. Dom omladine, pogon (velika sala) 100 kinti, sa jos sest ili sedam bendova

30. Hit godine u velikoj sali SKC-a, 300 kinti, 20+ bendova icon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

E jos kad bi napisao i gde i koliko para bilo bi sjajno, mada kontam da ljudi citaju i okupljanja icon_smile.gificon_smile.gif

 

24. Dom omladine, pogon (velika sala) 100 kinti, sa jos sest ili sedam bendova

30. Hit godine u velikoj sali SKC-a, 300 kinti, 20+ bendova icon_smile.gificon_smile.gif

ma ja sam samo potsetio ljude icon_wink.gif

 

icon_razz.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

pederchici, stavite je ovde da se skida pa da se pljuje....

Mozemo da zivimo i bez tvog "strucnog" misljenja,hvala.Probaj da nadjes nesto zensko da skidas umesto sto visis na netu i davis druge ljude,pederchitju.

 

Sviracemo ako Blacksunray obeca da ce doci na svirku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozemo da zivimo i bez tvog "strucnog" misljenja,hvala.Probaj da nadjes nesto zensko da skidas umesto sto visis na netu i davis druge ljude,pederchitju.

 

Sviracemo ako Blacksunray obeca da ce doci na svirku.

haha koga ti skidas 'licimuru' ha pa tebe ni kurve nece....veliki si mi ti yebach rispekt za tebe....

 

 

 

u zdravlje....

 

 

 

HomoPoz....

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

haha koga ti skidas 'licimuru' ha pa tebe ni kurve nece....veliki si mi ti yebach rispekt za tebe....

Ko je pa rekao da sam jebach?Makar se ne userem u gace kad mi se priblizi zensko.A kod kurvi ne mogu da dodjem na red od tebe jer ih po ceo dan smaras pricama o najboljoj solazi na svetu.Bolje se vrati u rupu iz koje si ispuzao i ne smaraj vise.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...