Jump to content

Underdeath


Гера

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jeba ga... pa i flush ima neku baladu i to jos sa klavijaturama, jesi li se i njih odrekao? icon_smile.gif

 

ma ova balada je u dz dz fazonu, prvo se razlaze na klin, pa onda dist i tako dalje!

 

i testament ima balade, zar ne? icon_smile.gif

Edited by Jaymz Doofy Neegroothin

Share this post


Link to post
Share on other sites

sad cemo verovatno dobiti snimanje jos dve pesme u studiju 6 (ili u nasem slucaju 13 icon_smile.gif ) pa cemo tu snimiti MIND SLAVERY i REGARDLES BETRAYAL... a ako jos malo sacekate cucete jednu mnogo zajebanu pesmicu i jednu baladu... to su vam informacije o buducem radu benda! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

e jedva cekam da cujem tu baladu. bice zanimljivo uporediti je sa regardles betrayal... samo se nadam da i frontmenu nece pasti na pamet da nesto slicno napise icon_smile.gif

a ta zajebana pesmica je neka thrashchina ili opet mid tempo? pivopije.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

... ALI SLAYER NEMA, A NEMA NI ATROPHY!!! Sto se tice Flush-a, jebi ga, i to sa klavijaturama, tiha jeza, ali ih mnogo volem ovako pa glava hoce da se odrekne, a srce neda. biggrin.gif

Jao, sav sam se raznežio... icon_cry.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

@Sterma of petspu: Pa šta ste vi snimili, majq mu, ako tek sad treba da snimite Mind Slavery i Regardles Betrayal???

Share this post


Link to post
Share on other sites

a, jebi ga, mi nismo tr00! icon_smile.gif

 

mozemo da kazemo da je dead skin mask balada... jebi ga, ipak je najsporija! icon_smile.gif

Ma jeste vi tr/nula/nula, samo nemojte baladu, bar ne na prvom albumu, posle cu da vam vec nekako i oprostim. A sto se tice Dead Skin Mask, to sto je najsporija NIKAKO ne znaci da je balada. Elem Gero, reci ti meni kako da te nadjem preko mog novog POZERSKOG MSN-a pa da mi saljes pesme?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gero, masteru, fenomenalna je balada! icon_biggrin.gificon_rockdevil.gif

Ljudovi, nadam se da cete sto pre imati prilike da je cujete, tj. da ce sto pre biti gotova! icon_da.gif

 

Rispekt, Gero! pivopije.gif

jel mislish na text balade?

posto muzicki deo nije kompletan jos ga nesto mutim.... biggrin.gif

 

@kali - nemaju ime....JOS.... icon_smile.gif

@bojan - jos nisam smislio solo icon_mrgreen.gif

@bane - Ocu i ja album!!! icon_da.gificon_mad.gifmad.gif

 

pivopije.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

To je zine koji tek pocinje da se radi! Kao i forum , na koji se cini mi se Gera uclanio (mozda si i ti ne razlikujem vas nikako no.gif po nickovima , a ne znam vas ovako) koji ce biti posvecen samo domacoj metal sceni! i naranvo ex yu itd....Znaci nema stranog metal ! Znaci sto posto domaci underground , demo bendovi, nasi veci bendovi , tribute bendovi , recenzije , intervjui........

 

 

 

E sad prvi broj je u planu da pocne da se radi pa sakupljam materijal za njega , resio sam da underdeath i fuel(palo mi na pamet za ova dva benda) da budu na naslovnoj strani , e sad posto mi nije problem da sa goranom iz fuela odradim intervju , i njihove slike imam , sad mi trebaju vase slike da uradim naslovnu sa drugaricom , a vama cu da postavim pitanja preko neta , a slike bi mogli da mi posaljete!

Share this post


Link to post
Share on other sites

063 tana-na-na biggrin.gif

 

nego koje ste vi pesme snimili na demo snimq? svidela mi se jedna kad sam slushao ono takmichenje iz studija 6 al ne znam joj ime, pochinje sa clean gitarom prvih par sekundi..? I jel bih mogao ja nekako da dobijem taj demo?

pozz od A.S-a pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

nego koje ste vi pesme snimili na demo snimq? svidela mi se jedna kad sam slushao ono takmichenje iz studija 6 al ne znam joj ime, pochinje sa clean gitarom prvih par sekundi..? I jel bih mogao ja nekako da dobijem taj demo?

pozz od A.S-a pivopije.gif

ranije, kada smo snimali profi u studiju 13. RTS-a, snimili smo Dream i Voice Of Silence, a na superfinalu demo mastersa snimili smo Dream, Mind Slavery (to je ta pesma koja ti se svidja) i Regardles Betrayal. Dogovoricemo se da ti dam taj demo, samo da isecem snimke! Pozdrav! pivopije.gif

Edited by Jaymz Doofy Neegroothin

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...