Jump to content

Underdeath


Гера

Recommended Posts

ok, ja jesam fan... ali volim da se zezam, i konstatujem cinjenice... icon_wink.gif

 

1) najbolja svirka je bila u domu. mi smo bili na galeriji doma omladine u pogonu, i tresao se pod. i ljudi su toliko urlali da nisam mogla samu sebe da cujem.

2) tad je najbolje zvucao S&D jer je pera pokidao kako je otpevao

3)to sto su clanovi benda lepi , zaista ne znaci da su pozeri, ili sta god. za uspeh u muzici potreban je i izgled,imidz ... icon_da.gif

4) i da, vrlo ozbiljno ih shvatam kao bend, za razliku od 95%bendova koji su na sceni prisutni trenutno ...

pozdrav! pivopije.gif

 

underdeath@

jedva cekam svirku u festu, bice looodnica biggreens.gifwub.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pa nas princip nije PEOPLE ARE DYING... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

nikome od nas se ne svidja taj stih nesto preterano, em ga svi pljuju, pa da svima bude lepse, bolje da se to promeni na vreme! icon_da.gif

ako pesma ima svoju pricu onda bi bilo glupo menjati... ali kako ocete... icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa nas princip nije PEOPLE ARE DYING... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

nikome od nas se ne svidja taj stih nesto preterano, em ga svi pljuju, pa da svima bude lepse, bolje da se to promeni na vreme! icon_da.gif

Ja mislio ovaj se zajebava, kad on ozbiljan! Mojne, bre, ništa da menjaš!!! Znaš ti kakve mi gluposti pevamo pa nam nikad nije palo na pamet ništa da menjamo! icon_smile.gif Zamisli samo kad bi mi promenili refren u ''Thrash is all around''? Mogli bi s mosta da skačemo sva četvorica!

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Gera - pa ne bash icon_smile.gif ali ja bih se slozio sa miloshem da je bolje da ostane stih kakav jeste icon_da.gif

mene bi licno bolela imenica sa avatara da mi neko nesto prikenja... njegovo mishljenje... ono kao menjao bih nesto samo kada bi se svi iz benda slozili i to hteli... a za ove sa strane... mogu da ga dzonglaju sto bi rekao Calic gaj... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zece brate seresh... ja sam im rekao kakav je moj princip povodom menjanja pesama a sastoji se u tome da se nista sto je gotovo ne menja, a pogotovo sto je pesma gotova poodavno i pushtana po radijima i svirana svugde i sl...

 

ako se ceo bend slozi da menja nesto onda je to ok, ali samo pod tim uslovom, ja realno ne bih menjao neki deo da mi dodje neko sa ulice i kaze, znas refren ti smesno zvuci ili losh je i sl... kao sto sam rekao ne bih ga u inat njemu promenio... ko je on da se pita u bendu... ne kazem da time potcenjujem toga vec samo da nije clan mog benda i nece odlucivati ni o cemu...

drugo je kada je to predlog kada pesma nije gotova, pa ako je iole pametan onda moze da se uzme u razmatranje...

 

ja nikada nisam rekao da je taj tekst vrh... cinjenica je da je taj dvostih ili cetvorostih nesrecno srocen i da je smeshan ali to nije razlog da se menja...

 

zece, zece... postavlja se pitanje da li si ti dvolican ili ja ali ok, i ako sam dvolican i to je ok, mogu da budem cetvorolican... icon_da.gif

 

nisam iznosio mishljenja o pesmama i tektovima na temi sa razlogom, onaj ko je trebalo da sazna o tome saznao je... icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

e ovako stvarno vise ne moze. gero, pripremi tabove za dream, odmah je sledeca na tapetu posle voice. ako moram nekome da dokazujem da ta dva stiha imaju pricu, i to cu da radim...

i bez uvrede, ali koji vam je qrac? ocete da menjate prvo ime benda koje je jebeno genijalno da ni ja ne bih mogla bolje da ga smislim, onda hocete da menjate dva stiha i to one pesme koju ste vec snimili i po kojoj vas svi prepoznaju?! da toliko lose zvuci, rekla bih vam, uvek kazem sta je dobro i sta moze bolje...

a za druga mihajlovica totalni rispekt pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

e ovako stvarno vise ne moze. gero, pripremi tabove za dream, odmah je sledeca na tapetu posle voice. ako moram nekome da dokazujem da ta dva stiha imaju pricu, i to cu da radim...

i bez uvrede, ali koji vam je qrac? ocete da menjate prvo ime benda koje je jebeno genijalno da ni ja ne bih mogla bolje da ga smislim, onda hocete da menjate dva stiha i to one pesme koju ste vec snimili i po kojoj vas svi prepoznaju?! da toliko lose zvuci, rekla bih vam, uvek kazem sta je dobro i sta moze bolje...

a za druga mihajlovica totalni rispekt pivopije.gif

jel i ovo ispalo sada ironicno? ili se tripujem???

 

ja nigde nisam rekao da je nesto dobro od UD-a a ni da je loshe na forumu...

 

istina je da mi se oni prvi radovi i ne svidjaju... necu duboko ulaziti u analizu ali jednostavni su previshe rifovi za moj ukus i ponavljaju se u nedogled...

 

pevanje nije bash najsrecnije, s'obzirom da je metalika bila obradjivana i logicno je da povuce na to... mozda je malo previshe povuklo ali nema veze, vreme ce svoje kazati...

 

tekstove realno ni ne znam... sem tog famoznog refrena... koji je po meni jako nesrecno reshenje, ali koliko vidim neki ga pljuju neki (do dushe manje njih) hvale, ali istina je i pravo merilo da ga je pevalo cetvrt skca kada ste poslednji put svirali tu pesmu... a video sam i da ljudi u novom sadu znaju za istu... tako da bi bilo glupo menjati ga...

 

dobro zece onda sam debil, posto mi je najmanje stalo da se nekom "chepim" i "ulizujem" iz UD-a sto si ti mislio a nisi napitao... a slobodno mozes sve napisati sto mislish, kazes da sam ja dvolican a ti ne da si dvolican nego rasturash... vazno je da ti imash clanstvo MENSE a ja sam debil... ok...

komentar je bio upucen geri u stilu da je debilno menjati nesto sto je vec u narodu prihvaceno i postalo toliko popularno da ga josh malo pa ce biti i na naslovnim stranicama sveta i skandala....

 

haha, ok neke stvari jesu bile smeshne i ok, ne svidja mi se taj refren, ali opet kazem nije trip menjati ga... ja ga nikada ne bih promenio da sam na njihovom mestu....

ja necu vredjati niti citirati sta je ko rekao, jednostavno snosicu svu krivicu koja je na mojim ledjima (ako je?) i necu citirati sta je ko rekao o UD-u jer nije lepo, pogotovo na ovaj nacin...

da se sprdam sa UD-om ne zelim jer cemu to?

jasno mi je da im ide sve bolje i bolje sa autorskim sto kazuje i sledeca pesma (famozna opaka thrash) sto i jeste, pesma se izdvaja od ostalih za klasu ili dve... i totalni rispekt, i to sam rekao kosti i geri i djigi, a za perketa se ne secam ali znam da mu je bilo preneto...

 

inace ja svoju kreaturu u ocima clanova UD-a nemam zasto da uvelicavam na lazan i uvredljiv nacin na koji to ti radish... jednostavno onaj ko zna kakav sam postovace me ko me ne zna pljuvace me... a i bole me uvo uostalom ko sta misli, ko mi znaci a steko je pogreshan utisak meni je zao, a i verujem da ce shvatiti prave namere...

do jaja si krenuo zece, samo tako nastavi mozda na kraju budesh imao samo svoju zilionichnost kao jedinog prijatelja... a mozda pokushavash spushtajuci druge da pridobijesh mozda i izgubljeno drugarstvo (prijateljstvo) nekog iz UD-a...

 

Ja te i dalje volim, i ne znam sta ti je bilo da ovako nesto napishesh, pogotovo sto svojim primerom mozes da pokazes da si "bolji" od mene...

 

S' ljubavlju Milos Mihajlovic. wub.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad mi bas i nije najjasnije sto si nicim izazvan postovao jos jednom, a odmah zatim me okrenuo kuci icon_smile.gif Mozda je ovaj posluzio kao stilska vezba icon_biggrin.gif

 

Iskreno mi je zao zbog ostrih reci koje sam koristio... definitivno mi sada ruzno deluje. Ali opet si promasio poentu. Zasmetao mi je nacin na koji si ti insistirao na ne-menjanju tog teksta. Nekoliko postova za redom, izgledalo je kao da ih lozis...

 

Meni se sa muzicke strane demo svidja. Nije nista extra, ali je sasvim korektan. Posebno jer su prve stvari u pitanju... Ali realno, ko bi ozbiljan objavio onako nesto? Pritom, mislim iskljucivo na tekstove i (delimicno) vokal.

 

A ni o kakvom tvom ulizivanju nije bilo reci, vec samo o dobronamernoj kritici... ti si na to odgovorio u stilu: "da mi dodje neko sa kritikom jebo bi mu kevu".

 

Kako god... ja sam sad ispao malo gad, ali mislim da o dvolicnosti ipak nema govora pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mislio ovaj se zajebava, kad on ozbiljan! Mojne, bre, ništa da menjaš!!! Znaš ti kakve mi gluposti pevamo pa nam nikad nije palo na pamet ništa da menjamo! icon_smile.gif Zamisli samo kad bi mi promenili refren u ''Thrash is all around''? Mogli bi s mosta da skačemo sva četvorica!

Bejn razmisli jos jednom da li niste nista menjali wallbash.gifviolent.gif ... i nadam se da je to prvi i poslednji put.

Drugari Underdeath-ovski nemojte slucajno da menjate stih jer ljudima bode usi, ugodite prvenstveno sebi, pa tak onda ako bas hocete i morate i drugima... eto tako, to vam je moje skromno misljenje. Vidimo se sjutra pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel i ovo ispalo sada ironicno? ili se tripujem???

 

ja nigde nisam rekao da je nesto dobro od UD-a a ni da je loshe na forumu...

 

mustaine brate, kome se ti obracas? icon_confused.gificon_confused.gificon_confused.gif

citirao si moj post gde sam rekla da zasluzujes rispekt jer si rekao momcima da cvrsto stanu iza onoga sto su uradili i ja se potpuno slazem sa time, bez obzira koji je bend u pitanju. nema nikakve ironije...

i ok je da imas svoje misljenje o bendu, ma kakvo bilo, ja ga postujem icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bejn razmisli jos jednom da li niste nista menjali wallbash.gifviolent.gif ... i nadam se da je to prvi i poslednji put.

Dobro sam razmislio i setio se na šta misliš! Ok, slažem se, i ja se nadam da je to poslednji put, ali znaš da smo za menjanje tog našeg stiha imali skroz drugačije razloge i da uživo i dalje pevamo originalni tekst! pivopije.gif

 

Underdeath-ovci, izvin'te zbog offtopica! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, preko radija ste odlično zvučali!!! icon_rockdevil.gif Čuo sam Phantom lord, Mastera i Mind Slavery skoro do kraja, a onda prekinuše prenos jer je krenula neka jazz emisija! Što će reći, nisam čuo tu vašu zajebanu i mnogo mi krivo pa apelujem na vas da je čim pre svirate u Bg-u! Kad tako nešto mogu da očekujem? pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

e, mi smo sinoc svirali u loznici, i utisci su razliciti... perke i ja smo se malo smorili... on je imao problema sa glasom, a ja sa bassom i trzalicom, koja mi je non stop klizila (jebeni vai icon_smile.gif )prelazim na prste, definitivno ( icon_smile.gif )... u sustini je bilo dobro, ali daleko od onoga kako smo nekada svirali, i kako smo mogli... mozda nas je i zeznulo sto smo svirali na kraju, i bili smo premoreni od puta... otkud znam... sve u svemu, bice bolje sledeci put, a u festu ludilo!

 

@bane - ja sam cuo od sestre da je master na radiju bio KRSH! nemam pojma... meni je tamo zvucao dobro! icon_da.gif i ne mora da ti bude zao, jer jos uvek nismo svirali zajebanu pesmu, jer nema text i solo! do festa ce biti gotova sigurno, pa ces tamo cuti, a mozda i pre ako budemo imali neku svirku u BG-u, ili negde zajedno! pozdrav! pivopije.gif

Edited by Jaymz Doofy Neegroothin

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbt, al` sam se ja nacekala da vas cujem sinoc, i na kraju samo 3 pesme... icon_evil.gif

Meni se ceo prenos nije dopao zato sto se sve vreme cuo neki glupavi eho(?)...Ali, ako se on izuzme, dobro ste zvucali! Pogotovo Perke koji se nasmejao kada vas je Olga najavila kao najbolji mladi bend (or sth.)... icon_smile.gif

 

 

icon_rockdevil.gif

 

 

pivopije.gif

 

Pozdrav, drugari! icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

@bane - ja sam cuo od sestre da je master na radiju bio KRSH! nemam pojma... meni je tamo zvucao dobro! icon_da.gif i ne mora da ti bude zao, jer jos uvek nismo svirali zajebanu pesmu, jer nema text i solo! do festa ce biti gotova sigurno, pa ces tamo cuti, a mozda i pre ako budemo imali neku svirku u BG-u, ili negde zajedno! pozdrav! pivopije.gif

Ne znam, brate, meni je zvučalo cool! Sad mi je lakše... A šta ste svirali do kraja?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...