Jump to content

Underdeath


Гера

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

xe xe, riki kenjaros! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

bilo je extra u svinjcu, ovaj svilajncu! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif extra smo se proveli, bila super svirka, bila super ekipa, i na kraju finale, gomila svinjskog pecenja, koje se na kraju nije ni pojelo, koliko ga je bilo, a ja sam realo jeo mnogo! icon_smile.gif posle toga, uzeo sam onaj 6 pack dvolitarskog lava, i popili smo sve... xe xe... extra je bilo, majke mi! veliki pozdrav za death tribute, papricice, atp i saleta (laleta)! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

i, da, kao sto je mustaine napisao na rattle head temi, da napisem i ja ovde:

 

Svirka koja je trebala da bude u subotu 19.11. pomerena je za petak 18.11., koji je uzgred Djigin rodjendan, pa svi koji zele da dodju na istu, prvo treba da skupe pare, i da Djigi kupe duplu pedalu, inace ce da dobiju pedalu sa svirke! icon_da.gif

 

Salim se! icon_smile.gif .... ono za pedalu nije sala! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

PS: znam da je EDITING gay, ali morao sam, napisao sam inace kao nace... wallbash.gif sta cu, gay sam! icon_cool.gif

Edited by Jaymz Doofy Neegroothin

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svirka koja je trebala da bude u subotu 19.11. pomerena je za petak 18.11.

wallbash.gifwallbash.gifwallbash.gif

Znaci nista od Novog Sada... petkom uvek odgovaram parcijelno jedan ispit icon_sad.gif

A vi ste inace bas zahtevni... Djiga oce pedalu za rodjendan, Gera thrasherke, ko zna sta ce Pera da smisli do maja! icon_smile.gif

Vidimo se 20. pivopije.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

UNDERDEATH se vratio iz novog sada! bilo je super, veselo smo proslavili djigin rodjendan, i tako... sto se tice svirke, pamtim i bolje, al' ajde sad da ne cepidlacimo! again sam odusevljen novosadjankama, osim sa neke dve odvratne ribe koje su nam se nudile da nam pushe, ali, fala bogu, nismo pristali! icon_smile.gif pozdrav za drugare iz drugih bendova! pivopije.gif

 

LJUDI, U NEDELJU FINALE DEMO MASTERSA AUTORSKIH STVARI, PA DODJITE DA NAS PODRZITE! pivopije.gif

 

sledeci vikend, tacnije, sledece subote, VRANJE! icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao i uvek kad vi svirate meni bude super!Zivela Metallica!

Ne znate kako sam se smorila dok vi niste dosli na red!

Imate potencijala da budete veliki,samo tako nastavite!!!! icon_rockdevil.gif

 

P.S. svaka vam cast za fade to black....samo jbg nije se cula solaza...skrnavi enter...

Share this post


Link to post
Share on other sites

bila juche,bilo je super,mada je na gradilishtu prosli put bilo bolje....nego shto je ozvuchenje skrnavo pa uopshte nisam chula solazhe.....ona vasha stvar je extra preterana,kako se zove i da li ima negde da se downloaduje???mnogo vam hvala za fade to black,to sam jedva chekala da chujem poshto prosli put niste svirali......

i srecjan rodjendan choveku kome je juche bio rodj,jel to bubnjar?

ja sam inache shelobinina sestra....mislim da sam se upoznala sa pevachem,al jbg ne pamtim imena pa sam zaboravila kako se zovesh....

sve najbolje!!!!

poz pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav, samo na brzaka - bilo je fino, samo sam cekao mind slavery da cujem... svidelo mi se kako je odsvirano, i cini mi se da vam se scenski nastup popravio za pet duzina.

 

Perke, rekao sam ti - pevanje za Fade To Black ti ne lezi, ostalo je sve kul.

 

musik19.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

drago mi je sto ovo cujem , da se jadni cliff ne prevrce u grobu od muke ....

i jos nesto da dodam, ono sto mi radimo kao tribute to metallica je bolje od onoga sto je metallica uradila u zadnjih pet godina, sigurno, i mislim da bi se cliff pre prevrtao u grobu da vidi sta oni pajseri rade zadnjih godina! a sto se tice ride, valjda i mi imamo pravo da jednom zaseremo neku pesmu ili svirku?

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, ovako: posto me nije bilo na temi izvesno vreme( icon_redface.gif ), sa zakasnjenjem- SRECAN RODjENDAN, DjIGO! I da dobijes tu duplu pedalu! pivopije.gificon_biggrin.gif

 

Dalje: cestitam vam prolazak u superfinale, sto je i bilo za ocekivati... mhihi.gif

 

I, vidim ja, Underdeath ce uzeti i titulu pobednika DMT u konkurenciji autorskih bendova...Sebicnjaci jedni!!! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

Shalim se...

 

 

Sve najbolje! Puno srece! icon_rockdevil.gifmusik19.gifmusik20.gif

 

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

hvala Djoldi.......

Mislio sam da ti ovo nikad necu reci ali poceo sam

malo po malo da slusam bodome!!!! icon_mrgreen.gif

To perke care!!! Ovo ti je jedan veliki + kod mene.

A otkud to, ako smem da znam? Sta ti se najvise svidja od bodoma?

 

A sto se zahvalnosti tice, nema na cemu i (nadam se) drugi put.

 

A kog dana je bese godisnjica underdetha, ako se sme znati? 25-og? I da li ce biti svirke za godisnjicu? icon_confused.gif

 

PS. Gera tracara (najveca)!!!!!!! icon_mad.gificon_mad.gificon_mad.gif

Edited by Kashmir

Share this post


Link to post
Share on other sites

A kog dana je bese godisnjica underdetha, ako se sme znati? 25-og? I da li ce biti svirke za godisnjicu?    icon_confused.gif

 

Ccc Kashmire, kakav si ti to fan kad ne znas kad je godisnjica Underdeath-a... icon_smile.gificon_wink.gif

27.11. biggrin.gif

E drago mi je sto su se Pera i Zoran izmirili, inace sam se totalno zbunila kad sam upoznala coveka jer sam mislila da je u Kanadi! icon_smile.gif

Edited by Kali Yuga

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ccc Kashmire, kakav si ti to fan kad ne znas kad je godisnjica Underdeath-a... icon_smile.gificon_wink.gif

27.11. biggrin.gif

E drago mi je sto su se Pera i Zoran izmirili, inace sam se totalno zbunila kad sam upoznala coveka jer sam mislila da je u Kanadi! icon_smile.gif

Pod 1) molim te nemoj da me zovesh kashmir, nego djole. icon_wink.gif

Pod 2) ja se nisam skoro raspitao za godisnjicu vec se i sam secam kad su prosle godine osnovani i tacno se secam recenice koju je djiga izgovorio kada su ga perke i zoki zvali: Ma odsviracu jednu svirku i otici. I sami znate sta se desilo. laugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pod 1) molim te nemoj da me zovesh kashmir, nego djole. icon_wink.gif

Pod 2) ja se nisam skoro raspitao za godisnjicu vec se i sam secam kad su prosle godine osnovani i tacno se secam recenice koju je djiga izgovorio kada su ga perke i zoki zvali: Ma odsviracu jednu svirku i otici. I sami znate sta se desilo. laugh.gif

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

I ja se mnogo dobro secam toga!!!

ma Dobio sam spotove njihove i svejedno stojim za to da je

SIXPOUNDER najbolja......Solo je do jaja......onaj melodicniji!!!

zato sam se i nalozio...u principu sam zbog solaza i slusam ali ok....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...