Jump to content

Underdeath


Гера

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pa uvod vam je retardiran :) :) :). Ali mnogo. Pa to ni James kada je maksimalno drogiran i pijan ne bi napisao : ) :).

 

Ali ako budete odsvirali deo na bass-u sa palacinkama umesto sa trzalicom, definitivno, ali 100% ce te poboljstai uvod :) :) :).

Edited by Anarki StarScream

Share this post


Link to post
Share on other sites

otkrio si ameriku :)

mojne nerviras clanove benda :no:

@Djole - jeste, odlicno zvuci sa duplom! neke pesme su tako dobile "novu dimenziju", da se izrazim grand recnikom ;):)

 

 

Od pametnog moze da se napravi glupost, ali od gluposti ne moze da se napravi nesto pametno...

 

@Djole - bas si pametan...Ljubi ga majka! :)

 

@kali yuga - slazem se u potpunosti!nekako zvuci ozbiljnije...meni je bio totalni trip kad sam cuo kako zvuci.

 

@Sve koje interesuje DREAM - dream je prva pesma i krsh je.verovatno ce se raditi recenzija te stvari...izmenicemo tekst ,skratiti je i ubiti monotoniju(vidish i mi smo svesni sta ne valja u njoj :da: )

 

a ovo za palacinku...jeste da tema nema veze sa temom i da Bosko sada pizdi zbog spamova.....ALI DO JAJA JE BRATE!!! :):):bigblue::da::pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

gledao sam nepotpnui sastav u pancevu kao tribjut to ac/dc...momci svaka chast! ace of spades i enter sandman su bili naj trenutci veceri....umro sam na sandmana.....samo su ovi divljaci pokvarili vece svoji sranje sutkama ali dobro! svaka cast!

Share this post


Link to post
Share on other sites

dream je prva pesma i krsh je.verovatno ce se raditi recenzija te stvari...izmenicemo tekst ,skratiti je i ubiti monotoniju(vidish i mi smo svesni sta ne valja u njoj :da: )

e, ako mi budete iskasapili dream, ja se odricem da budem vas dalji fan! :no::)

pesma pod broj jedan - uopste nije smor, pod dva - sve sto ima je par naivnih stihova (za koje smo se odavno slozili da imaju smisao kad se cita ceo tekst) i pod tri - ima, slobodno mogu reci, vasu najjebozovniju solazu dosad! :D

zato pazite sta radite s njom! :da:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

rifovi ce ostati, samo ce se sve malo napraviti da bude zanimljivije za slusanje, sa malim promenama dinamike i slicno, da ne bude sve tako dosadno i isto... jebi ga, kad su se pravile te pesme bili smo neiskusniji, nismo ni sad bas nesto iskusni, ali veca zrelost postoji, to je sigurno! :pivopije: (ovo se odnosi na prve 3 pesme)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...