Jump to content

Decontrolled


Recommended Posts

Kapitenu,koliko trazis za onaj DecontrolleD disk sa Lexovim autogramom? icon_wink.gificon_wink.gif

Lex, jel mozes da mi preporucis najbolje Immortalove albume posto ova Natasha nema pojma? 233.gif233.gif

 

PS.Faco, ako me ne podrzis u ovome obogaticu se i od tvojih kontraverznih slika!!!Ne zaboravi da ih sve imam i da mogu da ih slobodno distribuiram!!! mrred.gifmrred.gifmrred.gif

 

PPS.Pozdravljam celu DecontrolleD ekipu...Sad ozbiljno, vas demo je stvarno ok! Nadam se da se ne ljutite-malo sam se salila na vas i kapitenov racun. Vidimo se u kst-u,pozdrav za Protu! icon_biggrin.gificon_mrgreen.gificon_biggrin.gif

Edited by Mishic

Share this post


Link to post
Share on other sites

...Ah, ko ce da ti zabije noz u ledja ako ne tvoji dragi drugari?

nisam UOPSTE tako mislio! no.gifhuh.gif samo sam hteo da potsetim ljude da vise postuju tamo..

 

(intersesantno da se secate mog prvog naloga odavde, jer sam ga poslednji put upotrebio, pa... pre 3 godine minimum... bice da me je potpis odao. lol. ph34r.gif jedva sam nabo password... hehe)

 

poz decontrolled ekipi! orangelistening.gifpivopije.gif

Edited by [MechanicalAnimaL]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Komentar o drugarima je bio namenjen ovim dvema duhovitim curama... icon_biggrin.gif

Uy sve duyno postovanje i dalje pojma nemam ko je...more, Dzoni, to si ti!

 

A sad vesti!

 

U optimalnom slucaju, album ce biti gotov sredinom oktobra. Imamo par varijanti za izdavanje, ali o tome opsirnije kada budemo imali nekakav dogovor.,

Info o nastupima cete moci dobiti OVDE a ne na Koncerti i Okupljanja, kao i na decontrolled.com.

 

KO zeli da cuje demo, po stoti put(jer tako mora biggrin.gif ) serbian-metal.org, sekcija mp3.

Edited by NorthWind

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svidja mi se da dajem autograme icon_da.gif ...prvo sa Rain Delay-om a sad i sa Decontrolled-om...sad ih dajem na 1 zbog silne prakse(mislim da sam potpisao sve ukupno jedno 9 diskova)... icon_cool.gif

 

shto se tiche albuma daj Boze u oktobru icon_uhoh.gif ...mada bi bilo dobro da odradimo i koju probu a po mogucstvu i svirku... icon_da.gif

 

poz svim fanovima Dctrld-a... biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je duh sine moj! Kad si Decontrolled bandmember, razmisljas iskljucivo qrcem! pivopije.gifa sad mars na vezbanje, pa cemo da musik29.gif

Da ne mislim qrcem ne bi ni bio bandmember Dctrld-a evotigana.gif ...realno... musik20.gif

Verovatno pichim sledece nedelje kod Cheeke da skinem jos koju stvar...

 

Steta sto nema neki perverzni emotikon... icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Haha-ipak nije zatvorena tema! laugh.gif Ali moram!

Nashi momci bili na 202-ci vecheras... laugh.gif

Jao da mi je samo da chujem taj snimak gde Tica i Sanjin prichaju o bendu!!!! Ahahahah... Neko mi to mora dati! icon_smile.gif Nazalost nisam slushala...

 

Pogazili ste sve sto ste prichali o demo bendovima, i ne uchestvovanju u takvim emisijama... icon_smile.gifno.gificon_razz.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

o cemu ti pricas??  no.gif  seronja.gif

Choveche, ne morash da se nervirash, znam o chemu pricham... icon_uhoh.gif

 

Ovo je bila samo shala na rachun nekih od chlanova... O tome da su prichali kako oni nece nigde da se pojavljuju dok ne izdaju album i dok sve ne zavshe... Nisam htela (i necu) ovde detaljnije da pishem... icon_rolleyes.gif Samo sam ih malko zezala...

Malo jasnije? icon_rolleyes.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Wild Rose: Vazi "choveche". oh ne, ti si tako pametna. molim te podeli jos malo tvoje vecne mudrosti sa nama neprosevecenima... icon_rolleyes.gif

 

devojcice, kapram sta si htela da kazes, samo ne primecujes sarkazam. oprosti mi cinicnom drkadziji, al da pokusam ponovo:

 

user posted image

 

mada, hajde da ucinimo ovu temu orgnalnom i ne zagadimo je spamom.. tako da: peace sleep.gif

Edited by [MechanicalAnimaL]

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

Influences In Flames, Soilwork, Raunchy, Meshuggah, Draconic, Consecration, Killswitch Engage, Biohazard, Pro-Pain, Static-X, Mudvayne, Slipknot, Exodus, Venom, Testament, Tankard, Immortal, Evanescence, Burzum, Dorn, Boy Sets Fire, Bethor, Interfector.....and many, many more... icon_smile.gif

 

Sounds Like .....just play the damn song.....:sigh:.....

 

Record Label Phantom Productions / Self Released....for now

 

Type of Label Indie

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čuh taj Burzum momenat mhihi.gif

 

Anyway, poslata mi je na slušanje jedna stvar sa The Sins of thy Beloved klavijaturama i verujem da su dobro izabrali šta meni da puste icon_da.gif Ja bih ovo, iako nisam ljubitelj žanra, sad slala na EXIT da svira pa vi vidite.. Ko je u fazonu da me ne posluša može da se biiiiiiip icon_da.gificon_da.gificon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...