Jump to content

Iron Maiden


Black Knight

Recommended Posts

Pa dobro gde je u svemu tome ta obećena turneja..Iron Maiden GOLDEN YEARS

To da će svirati samo stvari sa Powerslave,Somewhere, Seventh son

Isto kao što su radili turneju sa prva 4 albuma.Ili je to samo neka buva bila ko zna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ovim si upravo pokazao koliko si veliki metalac... wallbash.gifwallbash.gifwallbash.gif

Meni je bitan kvalitet, a ne ko je ranije bio u helloweenu ili nekom slicnom bendu .Necu onda da pratim svako djubre koje izbace doticni.

Mogu da se kladim da ti je super i kisketov solo album, onda onaj shockmachine ili kako se vec zove itd. da sad ne nabrajam.

A to da li sam veliki metalac ili ne, to je moja stvar. Jos jednom poegledaj 4. rec koju sam napisao i videces da je to na visem nivou od tvog rezonovanja u muzici.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa bas i Kiskeov album nije nesto mogu ti reci...ipak nije to to kad on sam sebi pusti masti na volju...sad.gif

Shockmachine nisam ni chuo...sad.gif

E a cisto da se zna nisam poceo da slusam Gamma Ray zbog Helloweena nego Helloween zbog Gamma Ray-a...toliko...

Inace tvoje i moje SUBJEKTIVNO misljenje se u mnogome razlikuju...ni ja ne volim Within Temptation ili sta ti vec rece da volish pa cutim...ja ovde raspravljaao kako su se Maideni prodali a ti si (ne kapiram zasto) na temu doveo Gamma Ray, ni kriv ni duzan...ja nikome nisam pricao slusajte GR...ako vam se ne svidja boli me evotigana.gif...ja nista ne gubim...

I ne dovodi me u poziciju da uporedjujem noviji materjal od Helloweena i Gamma Ray-a nece ti se svideti odgovor...

Inace svi mi volimo kvalitet ali toga nema mnogo danas no.gif

pivopije.gif

 

EDIT :

A da...ona konstantacija koliki si metalac nije se odnosila na to da ne slusas GR nego na konzervativnost izjave : Ja necu da slusam nizerazredne bendove...

Pa druze zamisli da ti imas jedan takav "nizerazredni" bend...sigurno ti ne bi bilo onda svejedno...

Ajd u Zdravlje tebi i tvojoj porodici pivopije.gif

Edited by StarbreakeR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh da bar volim within tempteation icon_smile.gif

Da se vratim na temu. Ne smatram da su se maideni prodali i bas bih voleo da mi kazes samo jednu stvar koja ce potvrditi tu izjavu.

Mogu samo da kazem i ponovim ono sto sam rekao, ne bih oprostio maidenima kada bi se novi album zvao _______ II (staviti ime bilo kog prethodnog albuma). Mozda me je zato i helloween najvise razocarao.

A ono za nizerazredne i dalje stoji. Nije poenta benda u popularnosti ili u tome koliko je ljudi culo za njega. Kada si vec pomenuo da bih bio srecan kada bih imao bend kao sto je gamma ray,mislim da bi moj bend bio mnogo anonimniji i slusao bi ga samo jedan mali broj pravih ljubitelja. (al sam se lepo izrazio

biggrin.gif )

Prosto je, skinuo sam ovde sa foruma od mystheriuma jednu pesmu, kada sam video da je melodic/black/gothic bend, ocekivao sam nesto tipa mystic circle, a ono sto sam cuo je dobro, ali tacno se vidi ko gde stoji na toj nekoj skali kvaliteta. Po mom misljenju, nije dobar bend koji ima nekoliko dobrih albuma(1,2,3) vec onaj koji na svim albumima odrzava odredjen kvalitet.

Spomenuo sam gamma ray, jer si ti ovde nesto stalno imao protiv maidena.

I iskreno,pre i posle No World Order-a nisam nasao nista sto bi moglo da bude dobro kao taj album. Verovatno je moja greska sto sam taj album cuo medju prvima od njih. Toliko. Nema vise rasprave. Ne mogu vise

icon_smile.gif

 

I tebi takodje pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...