Jump to content

Iron Maiden


Black Knight

Recommended Posts

Ne seeeeeri, aj skeniraj clanak pa ga postavi ako mozes.

Jel to bilo u jucerasnjim novinama?

 

@ Hudini

U pravu si, treba imati stav, zacrtas to sto hoces i garantovano ces uspeti. Meni je na primer posle malo (OK, malo vise ;) ) ubedjivanja otac rekao da cemo videti da li ce me pustiti na W:O:A, naravno sa punoletnim drugom. A nedelju dana pre toga zabranio mi je da mu spominjem Nemacku.

Edited by Child in time

Share this post


Link to post
Share on other sites

drugar mi sad rece da je procitao u nekim novinama da maideni u bgu sviraju u julu, pocetkom jula, "nezvanicno", pu majku mu, sta li je sad ovo... Castle? :mrgreen:

 

U kojim novinama i kog dana? Nemoj da nas lozhish da te ne bi svi choporativno :violent::twisted:

Share this post


Link to post
Share on other sites

prochitao. B) ma, neko je nalozhio kolegu, a on je ostale iz najbolje namere zarazio. ;)

 

a to shto je/bi neko napisao da je Castle u BG, a ne u SM, pokazuje da autor chlanka ne zna o chemu i o kome pishe, pa mu nije teshko da pogreshi. treba ga :tehkista:

Edited by Huszar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pred koncert u BG-u je neka Hrvatica na Maiden forumu postovala kako su joj otac i brat rekli da ce je se odretji ako krochi u Srbiju i zbog toga je odustala od dolaska ovamo. Ono shto je zanimjivo je da likusha ima vishe od 20 godina! :eek: :rolleyes: Ne razumem...

Sećam se toga. Baš mi je bilo žao...

 

Inače, ja imam 16 godina, i nema nade za mene da idem u Split, ili u Bukurešt (jel' beše i tamo koncert?). Kada napunim 18, praviće Mejdeni još turneja, pa mogu da zapalim sa ortacima gde 'oću.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sećam se toga. Baš mi je bilo žao...

 

Inače, ja imam 16 godina, i nema nade za mene da idem u Split, ili u Bukurešt (jel' beše i tamo koncert?). Kada napunim 18, praviće Mejdeni još turneja, pa mogu da zapalim sa ortacima gde 'oću.

pa dobro razlika je da li imas 16 ili 20 godina... doduse oni su vec jednom nogom u grobu, ali jos nisu drugom

 

svirace oni opet

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...