Jump to content

Iron Maiden


Black Knight

Recommended Posts

Heh pa za 4 godine...Iron Maiden nece ni svirati... :pivpije: Ja im dajem jos mozda jednu turneju i to je to....

 

jesi ti normalan keve ti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Po tebi ce se raspasti u 2009-oj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Edited by Cira

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest bRAINSALADSNADAR
Heh pa za 4 godine...Iron Maiden nece ni svirati... :pivpije: Ja im dajem jos mozda jednu turneju i to je to....

 

 

a na osnovu kojih podataka/pretpostavki si to zaključio???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajd ti meni Ciro aka Nostradamus reci sto ti mislis da ce svirati 2009e? Sa obzirom da kazem da slusas i pratis iron Maiden jako kratko ne vidim zasto bi bio u pravu?

'93 si godiste...Osmi razred...Ako ih slusas vise od 2 godine onda ne znam....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest bRAINSALADSNADAR

a što ti sumnjaš u mega brusov glas???

kao drugo, postojali su oni i pre i posle mega brusa

kao treće, da mu se glas ne znam koliko i sjebe (ne d'o bog), ako si fan mejdena, setićeš se npr. turneje no prayer, gde mu je glas bio poprilično sjeban, pa šta? nisu prestali da sviraju

kao četvrto, njegov glas i kad je sjeban zvuči bolje od 90% drugih, još ako se ima u vidu koliko su samo svirki uradili u životu/po turneji mnogi mlađi vokali bi se usrali

 

znači navedi mi konkretne razloge koji potkrepljuju tu tvoju, kako da je nazovem - zlu slutnju!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest bRAINSALADSNADAR

pa nemaju 70 godina da ih starost spreči da sviraju - toliko imaš muzičara koji su stariji od njih pa sviraju i dan danas, pogle coverdale-a, dia, na primer

 

još na sve to dikinson je fit 100%, on će poslednji napustiti stejdž od svih njih, uostalom ako ozi još uvek gega po stejdžu posle svih onih droga, nema brige za mejdene, pičiće oni još dugo, ako ih viša sila ne spreči, naravno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajd ti meni Ciro aka Nostradamus reci sto ti mislis da ce svirati 2009e? Sa obzirom da kazem da slusas i pratis iron Maiden jako kratko ne vidim zasto bi bio u pravu?

'93 si godiste...Osmi razred...Ako ih slusas vise od 2 godine onda ne znam....

Za tvoju informaciju slusam maidene od sedme godine, tako da ne seri!!!!!

 

Bolje da se 'raspadnu" kad treba nego da nastave da sviraju bez volje, emocija i ostalog....

 

Sta lupas da sviraju bez volje i emocija, aj ne seri kad nisi upucen i nemas pojma!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dickinsona sigurno nece drzati ovaj glas jos 4 godine.....

Nema tu nikakvog drženja. Dickinsonov glas je iz godine u godinu sve bolji.

 

Bolje da se 'raspadnu" kad treba nego da nastave da sviraju bez volje, emocija i ostalog....

Volja i emocija su uvek tu. Što su stariji, to više sviraju zato što to i žele. Lepo je Steve rekao da je AMOLAD pravljen za njihovu dušu. Možemo to da očekujemo i od sledećeg albuma.

 

Ali, opet, neće Maiden još mnogo dugo. Šest, sedam godina i to je verovatno to. Zaista. Tačno je da i Sabbath i Dio i Purple sviraju i dan danas, ali na bini imaju duplo manje energije nego Iron Maiden. Zar neko stvarno misli da će bend moći onako energično da 'manipuliše' publikom i za 10 godina?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za tvoju informaciju slusam maidene od sedme godine, tako da ne seri!!!!!

Sta lupas da sviraju bez volje i emocija, aj ne seri kad nisi upucen i nemas pojma!!!!!!

Klinac...ODJEBI!

 

Nema tu nikakvog drženja. Dickinsonov glas je iz godine u godinu sve bolji.

 

 

Volja i emocija su uvek tu. Što su stariji, to više sviraju zato što to i žele. Lepo je Steve rekao da je AMOLAD pravljen za njihovu dušu. Možemo to da očekujemo i od sledećeg albuma.

 

Ali, opet, neće Maiden još mnogo dugo. Šest, sedam godina i to je verovatno to. Zaista. Tačno je da i Sabbath i Dio i Purple sviraju i dan danas, ali na bini imaju duplo manje energije nego Iron Maiden. Zar neko stvarno misli da će bend moći onako energično da 'manipuliše' publikom i za 10 godina?

Ma kakvi sest sedam godina... Nema Boga... Videcemo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nemam šta da brinem. Imam još godinu i nešto do punoletstva, a s obzirom na to da im ovo nije poslednja turneja, biće prilike za mene da idem u inostranstvo na koncert. :rockdevil: To će biti super.

 

Ne žalim mnogo što ih neću videti na ovoj turneji. Sledeće godine novi album i još jača turneja!

 

Daleko od toga da im je zadnja turneja.

Ali teshko da ce turneja povodom sledeceg albuma biti jacha od ove. Mozhda nikad nece vishe ni imati turneju jachu od ove. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...