Jump to content

Iron Maiden


Black Knight

Recommended Posts

Ja imam wireless. Da li tu vazi ta fora s disconnectovanjem?

Ja imam drugi problem. Kad konachno isteknu ti minuti chekanja, onda mi pishe chesto da moja IP adresa vec skida neshto i da moram da sachekam da se to zavrshi (a ne skidam nishta s rapidsharea u tom momentu, vec mozhda samo preko torrenta). A onda mi pishe opet da moram da chekam krsh minuta, i tako u krug. Taman sam sad sachekao da isteknu minuti i da skinem booteg Maidena, pa mi je napisao da sachekam dok se ne zavrshi skidanje. :( Tako da mi se 1 u ko zna koliko pokushaja potrefi da mogu da skidam s rapidsharea. Ima li tu neka fora za prevazilazhenje ovoga?

Share this post


Link to post
Share on other sites

uplatiš s nekim godinu rapida i skidaš ko blesav

 

xaxaxa...tako je :D , mada pokusaj da ugasis torrent. (stvarno ne znam sta da ti kazem)

 

Imam problem oko bootlega maidena, posto je vecina koncerata naravno "iz publike" da li neko ima linkove koncerata TV quality sa rapidshare, posto sam ja naleteo na dva nemoguce da nema jos neki.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa znaš kako... Ovo ti je zaobilazni put, ali može da prođe.

 

Idi na www.maidenfans.com/imc i traži bootlegs. Na listi svih bootlegova koji ti izaću piše koji je iz publike, koji nije, a za neke i piše da su DVD rip ili slično. Tako da tu pogledaj koji bootleg je DVD rip pa ga nađi na forumu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

naravno izdace jos jedan album ko je rekao da nece???

15 komada to je cifra...

Mislim da ce ipak biti josh 2 studio albuma. Pa tek sada zavrshavaju golden years, treba odraditi turneju i za sledeca 4 albuma pa verovatno josh jednu sa akcentom na zadnjem albumu. Uz dve turneje za promociju novog albuma plus jednu oproshtajnu dolazimo do cifre od nekih 5 turneja tj. josh nekih 6-7 godina sviranja. Mozhda zvuchi kao da preterujem ali ubedjen sam da ce biti tako. Nekako mi neverovatno da sledeci album bude zadnji. E ne mozhe, ne dam ... :D !

Share this post


Link to post
Share on other sites

treba odraditi turneju i za sledeca 4 albuma pa verovatno josh jednu sa akcentom na zadnjem albumu. Uz dve turneje za promociju novog albuma plus jednu oproshtajnu dolazimo do cifre od nekih 5 turneja tj. josh nekih 6-7 godina sviranja.

Dva puta ništa je ništa, crva nije ni bilo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa znaš kako... Ovo ti je zaobilazni put, ali može da prođe.

 

Idi na www.maidenfans.com/imc i traži bootlegs. Na listi svih bootlegova koji ti izaću piše koji je iz publike, koji nije, a za neke i piše da su DVD rip ili slično. Tako da tu pogledaj koji bootleg je DVD rip pa ga nađi na forumu.

 

znao sam za to ali nisam nasao jos nijedan DVD rip, ali necu odustati :D :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajooooj naravno da ce se jebeno slusati vecno,ja cu ih do groba slusati,ali to nema veze sa ovim o cemu mi pricamo!Uvek izokrenete smisao teme...odustajem da diskutujem sta ce biti,zato sto vi niste realni,ni od mene ne bi voleo vise da ovaj bend vecno traje,ali preko njihovih texova sta ste jebeno naucili,NISTA NE TRAJE VECNO!

Edited by BruceBruce

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajooooj naravno da ce se jebeno slusati vecno,ja cu ih do groba slusati,ali to nema veze sa ovim o cemu mi pricamo!Uvek izokrenete smisao teme...odustajem da diskutujem sta ce biti,zato sto vi niste realni,ni od mene ne bi voleo vise da ovaj bend vecno traje,ali preko njihovih texova sta ste jebeno naucili,NISTA NE TRAJE VECNO!

 

...sem izvesnosti promena. :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

EXACTLY ...

 

Ma angažovaće neku decu da sviraju pod tim imenom.. Ja bih to uradio... :)

 

Bar da se održi grupa .

 

Zamisli : IRON MAIDEN (vol.2)

 

Ne znam kako bi fanovi to podneli, al meni bi bilo ok, sve dok je barem stil sličan i dok imaju blagoslov samih maidena..

 

A i Janick je rekao da će da svira dok ne umre ;), tako da bi im on verovatno bio frontmen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...