Jump to content

Iron Maiden


Black Knight

Recommended Posts

a i mogu da se zakunem da sam negde video To Tame... ali pod imenom Dune, tako je i trebala da se zove pesma, ali Frank Herbert, autor romana, nije dozvolio bendu da uzme taj naziv

 

Cuo sam za ovu foru u vezi sa planiranim nazivom ove pjesme. Davno sam na jednom fanovskom forumu stavise procitao da navodno postoje raritetni primjerci originalnih Piece of Mind audio kaseta na kojima je 'To Tame a Land' potpisana kao 'Dune'. To sve ipak podsjeca na urbanu legendu, a povjerovacu kad vidim omot takve kasete vlastitim ocima :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

To tame a land je svirana cele Piece of mind turneje. Mnogo dobra stvar, najjača na POM albumu, nije čudo što sam se nazvao na forumu po toj pesmi. :rolleyes: Vladream, hvala što si uploadovao pesmu, nikad je nisam čuo uživo.

 

Inače, što se tiče setliste, ja bih zamenio The Evil that men do sa Can I play with madness, Run to the hills sa Stranger in a strange land, i dodao bih Infinite dreams i neku stvar sa albuma Killers. Šta bi ih koštalo da odsviraju još dve pesme.

Edited by Totamealand

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije mi jasno zar vam nije glupo da gledate kakva ce biti setlista ? Pa zar nije veci dozivljaj kad idesh na cert i ne znash shta ce svirati ? Razmislite malo.

Neki jednostavno ne mogu da obuzdaju radoznalost. Misliš da bi izdržao do koncerta u Splitu a da ne prsneš i kažeš ''dosta mi je, ne mogu više, hoću da znam koje će pesme svirati!''? Ja sam takav...

 

Child in time, u pravu si. Na Helloweenu ljudi su se onesvešćivali kada je krenuo March of time.

Share this post


Link to post
Share on other sites

EVO SET LISTE! :) :) :) :)

Cika da vidim ko sad nece d apogleda.

 

Aces High

Two Minutes to Midnight

The Trooper

The Clairvoyant

Revelations

Wasted years

Ancient mariner

Powerslave

The evil that man do

Heaven can wait

hallowed be thy name

Iron Maiden

 

 

Number of the beast

running free

run to the hills

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije mi jasno zar vam nije glupo da gledate kakva ce biti setlista ? Pa zar nije veci dozivljaj kad idesh na cert i ne znash shta ce svirati ? Razmislite malo.

 

Ja jednostavno volim da znam shta cu chuti na concertu, mozda najvishe da se ne bih razocharao na licu mesta. Ako je set lista losha po mom misljenju, znam bar shtame cheka. :lol:

 

Inache, ovo je stvarno killer od setliste. Dodao bih josh Stranger In A Strange Land, ovako na brzinu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebeš set listu kad je više od pola stvari iz regularnog seta.

 

Ipak, svaka čast za "Revelations" i "Rime".

 

mislim da smo pre par strana zakljucili bukvalno celu listu, kao i to da ce regularni set da izvisi samo za Fear Of The Dark, hvala bogu na tome :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

extra ima Aces High i Rime Of The Ancient Mariner...........extra...... :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil:

ali Bruce ne peva vise Aces High kao ranije......mislim isti je tekst i sve samo je glas promenio izgleda od starosti ali sta ces svako je covek..........hehe

i bilo bi extra da bude Fear Of The Dark.....

Edited by Aces High

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da su Coverdale i Dickinson dvoje pevaca kojima je starost najmanje iskvarila glas.

Obadvoje sto su stariji veca ih je milina slusati.

 

naravno da ih je milina slusati......ali tu pesmu je ranije bolje izvodio........ :rockdevil:

samo to nista vise.......ostalo je VRH..........

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...