Jump to content

Iron Maiden


Black Knight

Recommended Posts

Klinac slusaj jos jednom tako nesto uradi em sto ces krenuti pod zalbe em kad te budem navatao na nekim koncertima nece ti biti jebeno dobro. Znam da si u pubertetu i da ga drkas na klinke sa krstarice ali iskuliraj malo....

 

Aj daj mi razlog da idem pod zalbe keve ti, navedi rec u kojoj sam prekrsio Pravilo foruma!!!

 

A i sta ti meni seres mladji sam od tebe 5 godina sto nemora da znaci da ne znam o cemu pricam, na tvoju zalost vecina se slozila sa mnom zato nadji nekog svojih godina ti **************!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Black Gruja

'Ajde prestanite da se svadjate. Dogovorite se da se nadjetena na krstarici (ako ona jos uvek postoji, ne znam nisam bio 2 godine) pa se tamo pljuvajte koliko hocete. Sto se tice toga koliko ce jos svirati, to uopste nije vazno. Vazno je da su ostavili neizbrisiv trag u istoriji heavy metal-a i rock-a uopste.

Share this post


Link to post
Share on other sites

'Ajde prestanite da se svadjate. Dogovorite se da se nadjetena na krstarici (ako ona jos uvek postoji, ne znam nisam bio 2 godine) pa se tamo pljuvajte koliko hocete. Sto se tice toga koliko ce jos svirati, to uopste nije vazno. Vazno je da su ostavili neizbrisiv trag u istoriji heavy metal-a i rock-a uopste.

 

tako je....... :pivopije:

to je pravi Vrscanin........ziveo care...........

i nemoj te se svadjati........

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali, opet, neće Maiden još mnogo dugo. Šest, sedam godina i to je verovatno to. Zaista. Tačno je da i Sabbath i Dio i Purple sviraju i dan danas, ali na bini imaju duplo manje energije nego Iron Maiden. Zar neko stvarno misli da će bend moći onako energično da 'manipuliše' publikom i za 10 godina?

Poređenja nisu na mestu.

 

Tačno je da Sabbath, Purple i Dio imaju manje energije na sceni nego Maiden, ali kad pogledaš kakvi su bili njihovi nastupi pre 30 godina videćeš da su oni i u punoj snazi imali manje energije nego što Maiden ima sada, kad su već matore prdonje.

 

Sviraće Maiden još barem 15-20 godina, dok ne poumiru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo se zove lazna setlista:

1. Invaders

2. Strange World

3. Prodigal Son

4. Gangland

5. Quest For Fire

6. Sun & Steel

7. The Duellists

8. The Loneliness Of The Long Distance Runner

9. Reach Out

10. The Sheriff Of Huddersfield

11. Losfer Words (Big 'Orra)

12. The Prophecy

13. To Tame A Land

14. Alexander The Great.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo se zove lazna setlista:

1. Invaders

2. Strange World

3. Prodigal Son

4. Gangland

5. Quest For Fire

6. Sun & Steel

7. The Duellists

8. The Loneliness Of The Long Distance Runner

9. Reach Out

10. The Sheriff Of Huddersfield

11. Losfer Words (Big 'Orra)

12. The Prophecy

13. To Tame A Land

14. Alexander The Great.

To se zove najgluplja set-lista. :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa pazi i da me prijavis dbicu warn a ne verujem da ce to nesto da izmeni kod mene...

Ne serem ja po tvojim postovima vec sam samo odgovorio na postavljenu set-listu dok si ti kao neki najveci mudrac odgovorio na moju recenicu i pravis od mene idiota....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa pazi i da me prijavis dbicu warn a ne verujem da ce to nesto da izmeni kod mene...

Ne serem ja po tvojim postovima vec sam samo odgovorio na postavljenu set-listu dok si ti kao neki najveci mudrac odgovorio na moju recenicu i pravis od mene idiota....

 

nisam te negirao vec postavio misljenje, a ako nisam rekao istinu.... ja ne znam....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...