Jump to content

Iron Maiden


Black Knight

Recommended Posts

Provalite ovo sa maidenserbia :

 

Iron Maiden može da dodje i kod nas, pod uslovom da ih dovede naš promoter,

ili neko iz inostranstva kao prošle godine.

Od naših promotera, moguće je od Komune ili Exit-a.

Komuna sigurno nije zainteresovana, ostaje Exit.

Exit i da je zainteresovan, ostaje Iron Maiden.

Iron Maiden nema tradiciju da nastupa na Festivalima koji nisu Metal.

Ako želite predloziti Exit-u Iron Maiden, možete na mejl:

 

[email protected]

 

Exit 2008, 10.-13. jula. Iron Maiden tad nema zakazane datume...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Provalite ovo sa maidenserbia :

 

Iron Maiden može da dodje i kod nas, pod uslovom da ih dovede naš promoter,

ili neko iz inostranstva kao prošle godine.

Od naših promotera, moguće je od Komune ili Exit-a.

Komuna sigurno nije zainteresovana, ostaje Exit.

Exit i da je zainteresovan, ostaje Iron Maiden.

Iron Maiden nema tradiciju da nastupa na Festivalima koji nisu Metal.

Ako želite predloziti Exit-u Iron Maiden, možete na mejl:

 

[email protected]

 

Exit 2008, 10.-13. jula. Iron Maiden tad nema zakazane datume...

 

To sam i ja prochitao danas pre podne i odma' sam pisao na taj mail, koliko god to efekta imalo. Ako ima, bar bih uchinio dobro delo. :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

to je Iron Maiden, i svirace Run, Trooper, Number, Iron, Hallowed, 2 Minutes na bukvalno svakom koncertu do kraja karijere :mrgreen:

Run? Run silent run deep? Može! :rockdevil::mrgreen:

 

šta tu nije jasno???

Ništa više, sve sam skroz kul preveo. Super tekst. Zbunjivali su me ti neki mitološki motivi, ali OK je.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da niko ne vidi interes u dovodjenju Maiden-a kod nas ove godine.Vidimo ga mi,ali ne i onaj ko je u mogucnosti da ih dovede.Bili su prosle godine.Jedino kod nas i kod Grka u okruzenju.Sada dolaze u gotovo sve okolne zemlje.Tesko je ocekivati da ce bilo ko iz tih zemalja doci kod nas.Mi,na zalost, nismo u stanju i pored svega da napunimo, recimo, Partizanov stadion.Cista ekonomija.Verovatno se mnogi nece sloziti sa mnom,ali jbg.U pitanju su pare,a ne zelje nekog da li hoce da ih dovede...

Svaki bend moze da se dovede,ali su u pitanju pare koje treba da se uloze,a potom i vrate.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Terranostra je definitivno mogla dovesti Maidene kod nas, ali ipak ih dovode u Hrvatsku shto ih apsolutno razumem... jer ce tamo biti dosta vishe ljudi i vishe im se isplati. Ali opet ja se ne zalim ide se u Bukuresht shto je i mnogo interesantnije od koncerta u Beogradu, ali dodushe i dosta skuplje ali jbg.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemoj da lupas,i kod nas bi koncert bio rasprodan,potpisujem!!!E dete dete,ja sam gledao koncert u Sofiji i reci cu ti da jeste bio bolji zbog toga sto je open air bio u pitanju,ali brate ja tebi ne mogu da opisem koliko ti je krivo kad cujes SCREAM FOR ME SOFIA a ne BELGRADE...to su stvari koje ti recima ne mogu opisati,presrecan si sto ih gledas ali opet zalis zato sto nije u tvojoj zemlji!

Edited by BruceBruce

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čuo sam "Scream for me, Belgrade" prošle godine, i dovoljno mi je. Maidene hoću da vidim ponovo, pa makar više nikad to ne čuo. Prošle godine su svi pljuvali organizaciju koncerta samo tako... Pljuvali i sam koncert i ja se našao u manjini što sam hvalio nastup svog omiljenog benda. Jel' treba to opet da se desi? Partizanov stadion ili Sajam, svejedno, Srbi su Srbi... Idem u Split, pa ako se nekome ne bude sviđala organizacija koncerta, neka pljuje Hrvate.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daj Bruce shta ja tu lupam ? Naravno da bih i ja hteo da kod nas bude koncert i da bude rasprodat ali to je prosto nemoguce... i nemoj da koristish taj termin "dete" stariji si od mene par godina.

 

Bre za mene jesi dete :P,i nemoj da mi se odmah tu silis plz,to me najvise nervira a ne zelimo to naravno :violent:

Ja zelim opet da ih vidim u SRBIJI a kad ih budete gledali tamo videcete i sami da ce vam biti krivo sto nije BELGRADE!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

NARAVNO BRATE,jedva cekam da ih vidim,za to zivim jebote...ali kazem da ipak volim da ih cujem u svojoj zemlji razumes,nece vam biti svejedno kad cemo dizati zastavu na kojoj ce biti cestitka za Bruce-a i portpisi cro fanova...zasto mi nismo mogli da uradimo nesto slicno???Razumes...to je ipak...ALI JEDVA CEKAM NARAVNO!!!!

 

 

@power slave

brate ja se zajebavam sa tobom sta ti je...

CHEERS mate...

Edited by BruceBruce

Share this post


Link to post
Share on other sites

Totamealand: Jesi ono ti na madonmaiden forumu ?

Yeah, that's me. Tek sam skoro izvalio forum, registrovao se, ali otišao kada sam video da ima te gluposti oko šifri i sličnog. Danas mi je stigao mail i rekoše mi da su ukinuli šifre i sranja, pa sam se bacio na skidanje mp3 bootlega. Drago mi je da si me primetio. :razz:

 

ali brate ja tebi ne mogu da opisem koliko ti je krivo kad cujes SCREAM FOR ME SOFIA a ne BELGRADE

Ja sam već isplanirao da ako na sledećoj turneji ne budu ovde odem u inostranstvo, ali sada kako mi ovo reče postade mi malo žao. Čoveče, nije mi to ni palo na pamet. Zaista...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Terranostra je definitivno mogla dovesti Maidene kod nas

Odakle tebi ta informacija? Jesi pricao sa Smallwood-om pa ti on rekao ili....

 

Bruce nisam ovo ochekivao od tebe ali nema veze...

Jesi se zaljubio, pa razocarao? :):pivopije:

 

Bruce, tacno znam na sta mislis, ali kad pocne Revelations, iskreno, svi ti gradovi prestaju da postoje :mrgreen:

:rockdevil:

Kad cujes Cercila zaboravis sve u kurac...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Yeah, that's me. Tek sam skoro izvalio forum, registrovao se, ali otišao kada sam video da ima te gluposti oko šifri i sličnog. Danas mi je stigao mail i rekoše mi da su ukinuli šifre i sranja, pa sam se bacio na skidanje mp3 bootlega. Drago mi je da si me primetio. :razz:

 

 

Ja sam se juche registrovao...mnogo dobar sajt, i kolko sam primetio tamo su svi bootlezi Maidena koji postoje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odakle tebi ta informacija? Jesi pricao sa Smallwood-om pa ti on rekao ili....

 

 

 

Pa da... Smallwood i ja smo dobri prijatelji i on mi je rekao.

 

Inache deo sa maidenserbia:

 

Iron Maiden može da dodje i kod nas, pod uslovom da ih dovede naš promoter,

ili neko iz inostranstva kao prošle godine.

 

Zadovoljan ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...