Jump to content

Iron Maiden


Black Knight

Recommended Posts

Super je... Kako ono Bruce rece, 'An Iron Maiden show is a whole theater in your head!' ili nesto slicno... :rockdevil:

 

Veoma je interesantan taj CNN-ov dokumentarac. DAje pogled iz nekog drugačijeg ugla, i pokazuje stvari koje ne znaju mnogi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahaha moja majka je nesto slicno rekla kad je gledala sa mnom Live After Death, citiram:

"U bas lepo sviraju i pevaju, ali su im kose strasno neuredne" :)

 

Nego, jel' slusao neko intervju sa Nicko-om kad on kaze da oni nisu hevi metal, nego "progressive underground rock"? :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Progressive underground rock? Nisam siguran ni da to postoji! :)

 

Inače, što se tiče situacija kada puštam Maidene mami i tati, nema nekih mnogo inteligentnih komentara ali vidim da mogu da prihvate to. Nedavno mama prokomentarisa da Blood brothers i Hallowed be thy name imaju isti uvod, ali joj se svidelo kada sam joj malo bolje ukazao na razliku.

 

I da, jedan komentar je bio kada sam puštao DOTR dokumentarac, dolazi tata, i kad vide Nicko McBraina, reče nešto poput ''Ko je ovaj smešni ružni nosati?'' Ahahahah, sjajno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

I da, jedan komentar je bio kada sam puštao DOTR dokumentarac, dolazi tata, i kad vide Nicko McBraina, reče nešto poput ''Ko je ovaj smešni ružni nosati?'' Ahahahah, sjajno...

 

 

Pa jesu ruzni,to je istina. :D

Ali komentar je svejedno genijalan!!! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

eh moji roditelji su rockeri (keva pogotovo a cale voli blues i rock)!!!!!!!!!!!!!!!

i slusali su Iron Maiden ranije naravno (i dan danas slusaju al retko jako)......................

tako da moji komentari od roditelja vam nisu potrebni.................. :D ...................

samo mi je cudno sto mi buraz ne slusa Iron Maiden?? buni me???.......................

Edited by Aces High

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma pazi.....................

on ima 9 godina, i slusa metal (SOAD,Megadeth(malo),Metallica(malo) itd.)........................

al ne slusa Iron Maiden!! to mi nije jasno!!!!ja pokusavam al ne znam!!!!!.........................

al posto je jos mali, nadam se da ce slusati........................ako ne, nema sta da trazi u metalu!!!!!!!!!!........

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma pazi.....................

on ima 9 godina, i slusa metal (SOAD,Megadeth(malo),Metallica(malo) itd.)........................

al ne slusa Iron Maiden!! to mi nije jasno!!!!ja pokusavam al ne znam!!!!!.........................

al posto je jos mali, nadam se da ce slusati........................ako ne, nema sta da trazi u metalu!!!!!!!!!!........

 

On je TR00...za razliku od nas !!! :) :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A je li jel oce neko da ide u Bukurest za koncert... ili mozda negde drugde?

 

interesuje me da li neko zna cene prevoza do i od bukuresta i prenocista i da li neko ima u vidu organizovanje nekog autobusa ili zajednickog prevoza?

Share this post


Link to post
Share on other sites

On je TR00...za razliku od nas !!! :) :) :) :)

on troo? hahhahahah, pazi videcemo. Ima vremena jos je mali.

 

Ja se tebi najiskrenije divim!

E sto moji roditelji nisu slusali Mejden!Da jesu ne bih u petnaestoj poceo da ih slusam...

 

haha hvala!

inace vole oni i Metallicu, AC/DC, i to..............al obozavaju Iron Maiden.....................Nisam ja dzaba poceo da slusam Iron Maiden sa 5 godina :D .....................

:pivopije: :pivopije: :pivopije: :pivopije: :pivopije: :pivopije:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...