Jump to content

Slayer


Karlo SE

  

91 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Kao sto kaze stara dobra pesma grupe Idoli - "glasine se brzo sire, a kad puknu tu je kraj" - prica da Slayer dolaze u Beograd su 100% tacne.

Glavni "krivci" za proslogodisnji dolazak Iron Maiden-a u Beogradu, Avalon Produkcija iz Skoplja i Talent Box iz Beograda potvrdjuju koncert banda Slayer-a za 24. Jun u Beogradu.

Za sada je odabran Tasmajdan kao lokacija za ovaj koncert zbog provereno vruce atmosfere koja se uvek stvara na tom prostoru i zbog ekskluzivnosti jer ce to biti najmanji stadion na kojem ce Slayer moci da se vidi tokom ovog leta. Osim beogradskog koncerta svi ostali koncerti koje ce Slayer raditi ovog leta ce biti na velikim festivalskim scenama.

Beogradski koncert ce biti celovecernji, a ne festivalski nastup i bice jedini koncert na Balkanu ovog leta.

Ulaznice za koncert ce biti pustene u prodaju 19. marta, a o njihovoj ceni cete biti obavesteni 16. marta.

 

Avalon Produkcija i Talend Box se trude da obezbede cenu koja ce biti prihvatljiva jer je kapacitet Tasmajdana ogranicen.

 

S postovanjem

Maja Pasuljevic

TALENT BOX

Beograd"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma jebes oklop, ja sam dobio takav udarac u nogu u Budimpesti 2003., mislim da je hell awaits svirao, to je toliko bolelo da sam ja posle jedva stajao, a neka dva momka su me skoro odneli na drugi stage na Testament. Posle sam copao 7 dana, ali mi je bilo divno, jer povreda na Slajeru je prijatna povreda i ona boli samo telo, ali je dusa zato prepuna i ogromna kod svakog cop koraka... SLEEEEEJEEEEER!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma jebes oklop, ja sam dobio takav udarac u nogu u Budimpesti 2003., mislim da je hell awaits svirao, to je toliko bolelo da sam ja posle jedva stajao, a neka dva momka su me skoro odneli na drugi stage na Testament. Posle sam copao 7 dana, ali mi je bilo divno, jer povreda na Slajeru je prijatna povreda i ona boli samo telo, ali je dusa zato prepuna i ogromna kod svakog cop koraka... SLEEEEEJEEEEER!!!

 

Thats the spirit! :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

концертни наступ слејера.

 

без 2 сата свирке ништа.

 

дај боже.

 

е ако не пада киша тај дан нек нађу неки кишовит није то то без кише...

Share this post


Link to post
Share on other sites

концертни наступ слејера.

 

без 2 сата свирке ништа.

 

дај боже.

 

е ако не пада киша тај дан нек нађу неки кишовит није то то без кише...

 

 

Jebes kisu ako je dole beton, kao sto na tasu jeste, bez blata nije to to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Kriki
Ma jebes oklop, ja sam dobio takav udarac u nogu u Budimpesti 2003., mislim da je hell awaits svirao, to je toliko bolelo da sam ja posle jedva stajao, a neka dva momka su me skoro odneli na drugi stage na Testament. Posle sam copao 7 dana, ali mi je bilo divno, jer povreda na Slajeru je prijatna povreda i ona boli samo telo, ali je dusa zato prepuna i ogromna kod svakog cop koraka... SLEEEEEJEEEEER!!!

Jebem te usta gledao si Slayer i Testament u jednom danu!Ljubomoran sam!Mrzim te!

Posle ovog certa mora da se kaci jos jedna majca na zid!xexexex Slayer je to!Neka padaju govna sa neba, boli me k... gine se opet.

Ja sam spreman, nasao sam slem!xedxexexexe

Edited by Kriki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Осим пар солажа на првом албуму немају ниједну смислену. Све се своди на просто дрљање по жицама. Знам да ћу навући бес Слејер фанатика, али ме нешто заболе. Има још људи који деле моје мишљење.

to je 666% posto tachno...a tek one solaze iz Hell Awaits-sranje...ne zadivljujume umeshnoshcu sviranja uopshte...da nemaju nekoliko glavnih hitova,bili bi oni znatno manje popularni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...