Jump to content

Slayer


Karlo SE

  

91 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

to je 666% posto tachno...a tek one solaze iz Hell Awaits-sranje...ne zadivljujume umeshnoshcu sviranja uopshte...da nemaju nekoliko glavnih hitova,bili bi oni znatno manje popularni

 

daj o cemu pricate xD

 

ok ali... pa ti ljudi su (zajedno sa drugim bendovima naravno) prakticno pravili tada zanr, pre 25 godina, i za vreme tog prvog albuma, logicno je i meni da su sigurno svirali losije nego na recimo south of haven... a danas je logicno ili cak ocekivano da od prvog albuma imas bruka solaze i aranzmane, jer za verovatno vecinu novih bendova su opet bili nekakav uzor upravo Slayer, i trebalo bi da su ih prevazisli. Samo sto se ovde ne prica o tim novim bendovima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

to je 666% posto tachno...a tek one solaze iz Hell Awaits-sranje...ne zadivljujume umeshnoshcu sviranja uopshte...da nemaju nekoliko glavnih hitova,bili bi oni znatno manje popularni

Пази, они су направили фантастичне рифове и то им нико не може оспорити, а то је пре свега најбитније.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Kriki

Ja imam samo plocu ranining blood i hell awaits, na originalu imam show no mercy, i imam 2 dvd od slayera...Voleo bi da imam jos par ploca, ipak vinil je vinil, ali treba orasi....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imam samo plocu ranining blood i hell awaits, na originalu imam show no mercy, i imam 2 dvd od slayera...Voleo bi da imam jos par ploca, ipak vinil je vinil, ali treba orasi....

 

Jel taj Raining blood maxi singl pobratime? U pravu si da mnogo treba orasi!!! :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Зар постоји 'Raining Blood'? Постоји редак 'Postmortem' сингл, који сам једнпом замало узео на берзи, али је већ био резервисан за једног бају, па ми је промакао.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Зар постоји 'Raining Blood'? Постоји редак 'Postmortem' сингл, који сам једнпом замало узео на берзи, али је већ био резервисан за једног бају, па ми је промакао.

 

Ima ortak ovde koji je stariji od mene 8 godina taj Postmortem i bice moj kad tad.A jesi video nekad maxi od Slayer-a "In a gadda da vidda"?E to je retkost...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima ortak ovde koji je stariji od mene 8 godina taj Postmortem i bice moj kad tad.A jesi video nekad maxi od Slayer-a "In a gadda da vidda"?E to je retkost...

Јесам на ибеју, али је продат за неке сулуде паре.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...