Jump to content

Watchout


Recommended Posts

Ljudi, ovako stoje stvari:

 

* Svirka u Petoj je chetvrtak 23. jun,

* Cena ulaznice: 90 dindzi

* Uchestvuju: ReSound, Watch Out,

Orasi, Lazne Zmije, Sacrifice, Svetovid,

Black Cloud (ili kako god se zvali), Irish stew...

* Pochetak u 20:30h

 

Seeyamo se tamo...

U NE SEEEERI

SVIRAJU BLACK CLOUD

DO JAJA

IDEM OBAVEZNO

 

 

A WATCHOUT KO JEBE icon_smile.gif

(SAMO SE SALIM ph34r.gificon_biggrin.gif )

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 299
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

haha Milos and THE Watchouts...icon_smile.gif

 

 

INACE, danas i zvanicno potvrdjeno, SVIRAMO CETVRTOG DANA NA EXITU (TJ. 10OG JULA) NA FUTURE SHOCK STEJDZU OKO POLA 10 UVECE...pa ako se zadesite tamo u dato vreme, slobodno navratite...

sweet...lepo se provedite na exitu,ja necju icji... wallbash.gif

anyways....black cloud-svira hard n' heavy... icon_da.gif ...chisto in4mativno..

bicje ludo... icon_twisted.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

E bili ste extra, ali je bedak shto ste morali da odsvirate samo 3 pesme...

Sve je to zbog Black Clouda!!! Inache (ajde sad se ponavljam-poshto sam vec napisala na temi Nu svirke...), Ozvuchenje je bilo odlichno tako da smo konachno mogli da chujemo Milosha normalno!!!

 

Ajde PoZ pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

JA MANOWAR?CCC....SAMO DA KAZEM,KOMENTARE ZA MOJ JEZIK I ZA MOJE GITARSKO HEROJSTVO MOZETE DATI NA TEMU"BLACK CLOUD"...STO SE TICE SVIRKE U PETOJ,JEBIGA,NISAM JA KRIV,TONCI SU NAMESTALI PRVO KLAVIJATURE 3 SATA,A POTOM I DRUGO POJACALO,AKO SMO NEKOGA OSTETILI,SORRY,NIJE NAM BILA NAMERA STVARNO.SVIRKA I ORGANIZACIJA SU BILE COOL...BILI SU I SENDVICI laugh.gif JEDINO ONI ORASI SU ME NERVIRALI,JER JE ONAJ PROFA STO JE PEVAO SRAO KAKO SU ONI NAJBOLJI I KAKO SU OSTALI SRANJE...PUBLIKA JE PROCENILA... icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

dakle, shto se mene tiche svirka je bila sasvim ok, mislim uz neizbezne tehnichke probleme zbog kojih je warhead morao biti prekinut na pola (@@#$@^%#$^#@%&^!*^*^) i tako da po meni super uvod padne u vodu sad.gif ali sve ostalo mi je bilo ok... vecina "gluvih" ljudi koji su nas ranije kritikovali (bar ono shto su meni govorili) je sada izuzetno zadovoljna, kazu da je Hiv bio malo tih mada s obzirmo da tonske nije bilo nije ni chudo, a i zbog toga shto je nije bilo morali smo da se nameshtamo (opet) onoliko koliko smo se nameshtali ali shta je tu je... definitivno nove pesme moraju polako da preuzimaju repertoar i djuskanje do septembra kada se nadam da cemo konachno uci u studio da bar neshto odradimo pre nego shto ja postanem spoljni saradnik i onaj Zli Obucar zauzme moje mesto icon_smile.gif .... icon_cry.gif ....

 

poz svima

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne odaj tajne!!! ccc, ma bre ima da zbudzimo neku "oprostajnu" svirku za te....a tu ce onda biti i novih stvari valjda i svega.....mada ne znam kako cemo sve to da zavrsimo do septembra pored svih letovanja ali kako to vec kod nas ide - opusteno, usrace nas icon_smile.gif

 

nego inace ovaj, svirka je bila krsh....zbog zvuka.....ali sto se mene tice mislim da nismo lose odsvirali uopste s obzirom na prethodna tri dana bancenja......culi su nas i neki novi ljudi tako da je i to okej, ali kako je i uros rekao....trebalo je tog tonca klati kashikom icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

ovaj...eto...slayer icon_mrgreen.gif lol

 

nego....ko hoce da nam prilozi novaca za snimanje albuma nek mi se javi na pp...izacice mu/joj ime na omotu icon_smile.gif

 

aj' sad laku noc i srecan put alex, nemo' da ispalis za more kad se vrnesh!!!

 

 

PS opusteno blekklaudovci, ja sam ionako cirkao pivo ispred tako da nista ni ne znam ko je koliko svirao, ali glavni ujeb jem napravila organizacija koja je smestila 9 bendova za vece.....shit happens......inace imas poz od jasmine icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...